Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предлагам в неделя да се постреляме.
    LZ1VMH

    Коментар


    • Става, но до четвъртък, трябва да сме уточнили бройките, а и да видим какво ще кажат другите по въпроса...

      Коментар


      • Вече имам план и задачи за неделя!

        Ще има и стрелба, ще има и трасета!

        До петък - 18,00 който писмено потвърди заявка за пушка, в неделя ще я има, който не - ще учи трасетата /има какво да се научи по въпроса /!

        Коментар


        • Зачисли една
          LZ1VMH

          Коментар


          • Една и за Джими.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • До момента на излизането ни на 2.04 - неделя пушки ще имат:

              - Голди
              - Хънтър
              - Джими
              - Булдога
              - жената на Булдога
              - Сергей
              - Кико
              - аз

              Хънтър, провери е100 и Самурая, ако има и други пусни на всяка цена л.с.

              Голди, провери Кирчо и други...

              С една дума, помислете и проверете дали някои от вашите хора не са влизали във форума и не са в течение, защото ще е кофти да стоят с празни ръце при излизането!

              ЧАКАМ !!!

              За това излизане съм ви приготвил изненада, ще пазим 2 точки дето са достъпни и отпред и отзад /че даже и отстрани/... в тактически смисъл , но ще получите траковете непосредствено преди старта, да видим толкова ли сме добре с ориентирането, колкото си мислим, че сме!

              Коментар


              • Докато картирах района, набарах няколко местни бракониера, бяха тръгнали с пушките да "нахранили животните", а пушките носели за самозащита!
                Млади диваци с УАЗ, знаят всяка пътечка в района, искат да се включат в лов на хора /както им обясних / и им потекоха лигите!

                Да ги приемаме ли?!

                Коментар


                • Тигри, чакам заявки за "водоплаващи", т.е. джипове които секат река до 80 см., без да спира по средата от намокрени свещи, засмукал филтър и гръмнал мотор и т.н. и по този начин да блокира всички!

                  Трябва ни група "тюлени", може да се наложи корекция в състава на взводовете! Едно от стратегическите трасета е с яко плуване, ако някой затъне ще съсипе цялата акция на останалите, защото ще трябва да са навреме някъде!
                  Хънтъра със "СПЕЦЛОВ" покрива критерия, да си събере проверени джипки!

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Volk
                    До момента на излизането ни на 2.04 - неделя пушки ще имат:

                    - Голди
                    - Хънтър
                    - Джими
                    - Булдога
                    - жената на Булдога
                    - Сергей
                    - Кико
                    - аз

                    Хънтър, провери е100 и Самурая, ако има и други пусни на всяка цена л.с.

                    Голди, провери Кирчо и други...

                    С една дума, помислете и проверете дали някои от вашите хора не са влизали във форума и не са в течение, защото ще е кофти да стоят с празни ръце при излизането!

                    ЧАКАМ !!!

                    За това излизане съм ви приготвил изненада, ще пазим 2 точки дето са достъпни и отпред и отзад /че даже и отстрани/... в тактически смисъл , но ще получите траковете непосредствено преди старта, да видим толкова ли сме добре с ориентирането, колкото си мислим, че сме!
                    Volk
                    Жената на buldog се казва Даниела.

                    Коментар


                    • Това монолог ли ще бъде?!

                      При едно от трасетата, щях да блъсна глиган към 140 кг./без ловджийски екстри/, едвам го накарах да се махне от пътя, ако някой се интересува - да пита!

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Volk
                        Това монолог ли ще бъде?!

                        При едно от трасетата, щях да блъсна глиган към 140 кг./без ловджийски екстри/, едвам го накарах да се махне от пътя, ако някой се интересува - да пита!
                        И кво му викаше бегай от тук че сега ще се
                        обадя на Хънтара и Булдога и ще видиш 13 нули.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от buldog
                          Volk
                          Жената на buldog се казва Даниела.
                          Както те бях подсещал, трябва да даде позивна!
                          Затова я наричам така, защото чакам позивната, иначе веднага ще я вкарам в регистъра!

                          И така - Даниела или друго име?!

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Volk
                            Първоначално публикуван от buldog
                            Volk
                            Жената на buldog се казва Даниела.
                            Както те бях подсещал, трябва да даде позивна!
                            Затова я наричам така, защото чакам позивната, иначе веднага ще я вкарам в регистъра!

                            И така - Даниела или друго име?!
                            Дани

                            Коментар


                            • ОК - Дани!
                              Защо си мисля, че както ползваш входа на булдога, толкова успешно ще ползваш и пушката!

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Volk
                                ОК - Дани!
                                Защо си мисля, че както ползваш входа на булдога, толкова успешно ще ползваш и пушката!
                                Хванахте ме

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X