Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ако искаш рифел,кеф ти 1мм. 2мм. имаше май и по-дебел,на прилична
    цена/около 100лв./2 кв.м./при гърците на околовръстното.
    13.05.евентуално и засега.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • Булдога ще поеме новия ни взвод - "СПЕЦНАЗ", за там се иска да си леко блъснат в главата, Булдога доказа, че покрива този критерий и е окомплектован с "жената котка", за него ще остана функциите на "чистач" - там където нашите са във фъшкии, да ги почисти!

      Да си събере хора, но не от досегашните 4 взвода - Хънтъра, Голди, Борко и аз трябва да си оформяме екипа - след месец ще се стреляме- "ТИ БИ ЛИ ИСКАЛ ДА ТЕ УДАРИ "МЕЧО ПУХ" ?!?!??

      Коментар


      • Първоначално публикуван от vokel
        Първоначално публикуван от didkata_s
        Първоначално публикуван от Volk
        Ха!
        Голям майтап!
        да майтап е да се мислиш за голямата работа

        Първоначално публикуван от Volk
        Аз съм олицетворение на прекаляването откакто съм се родил /роден съм с краката напред/, ти откри колелото!
        едно е да прекаляваш защото си си такъв
        друго е да го правиш умишлено и злъчно........това, че с някой от противниковия отбор имаш неща за уреждане, не значи, че трябва с всички даси на нож
        и ако другите ти позволяват това аз не
        намери границата човече
        аз ли да ти я показвам всеки път......
        и ако играят така, както ти.....ще започна и аз......(макар, че ще е грозно за момиче)



        Първоначално публикуван от Volk
        Незнам в какво не съм прекалявал, ти сега ми даваш надежда да чуя нещо ново и свежо за прекаляване!
        не........ти си прекаляваш с обичайните неща.......аз ще се очудя ако веднъж не прекалиш и запазиш добър тон когато става въпрос за противников играч.........
        от доста време лекинко по лекинко започваш да обръщаш нещата в доста вражеска посока.......което не е редно.....
        а го правиш и съзнателно, с умисъл.......което е по-страшното........

        едно е да ог правиш като заигравка, като провокация......друго е това което написа по-горе.........

        да - ловец си
        да - мъжкар си
        да - лидер си
        но тука ВЕЧЕ се знаем достатъчно.......няма място за пъчене на гърди и за лъвски ревове.....
        запаси достойнството .както твоето, така и на противника.......и го уважавай.......футбола (който толкова мразиш) поне на това ме е научил
        Е .........щом се обичате.
        Аз Ви напускам.Отивам в един по добър свят -на сънищата /или руски форум /Ако ми кажете все пак за рифела или за деня на състезанието
        буду я щастлив
        Както казва Хрущов - "водка имаме, черен хайвер също, време не можем да си позволим!"

        Ориентирай се, щом знаеш руски ще се сетиш какво говори Висоцки за ходенето в гората и с кого да го правиш!

        Коментар


        • Един филм от мен.
          https://htftp.offroad-bulgaria.com/b...ka%2026.03.06/

          Коментар


          • Първоначално публикуван от borkozin
            Както се вижда от перфектната снимка на Борко, ние с белия си говорим добре........Дидке...

            Даже след малко ще покаже какви хубави фъшкии е приготвил за нас!

            Зад него е майка му, тя е дъртушка, но синчето й води табуна....

            Има една бременна кобила, от възможно най-грозните/ и най-издържливите/, май месец ще има попълнение...

            Коментар


            • Да повторим
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/buldog/Za%20Volk/

              Коментар


              • Булдог, ще си на повикване - там където нашите ти кажат , че е станало осмото чудо на света и някой от нашите е ударен, идваш ти откъм задника на натовската карта с руския УАЗ и правиш това което се прави когато издебнеш задник!

                Това е - ще си аналог на "зелените барети" в техния усъвършенстван вариант - "Спецназ"!

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Volk
                  Булдог, ще си на повикване - там където нашите ти кажат , че е станало осмото чудо на света и някой от нашите е ударен, идваш ти откъм задника на натовската карта и правиш това което се прави когато издебнеш задник!

                  Това е - ще си аналог на "зелените барети" в техния усъвършенстван вариант - "Спецназ"!
                  Става но съм с УАЗ не с хиликоптер.
                  Самурай 1 да изкара нещо по така, карам всичко
                  що се движи.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от didkata_s
                    Първоначално публикуван от Volk
                    Ела следващата неделя и ако стъпиш в нашата бригада, ще получиш моментално всичката възможна информация, защото при нас идват мъже които не си сменят пола...
                    Вальо започваш вече да прекаляваш и то сериозно, и то грубо......
                    айде без такива сравнения ако обичаш.........
                    и това ти го казвам най-сериозно........
                    Това е заканата на Хънтъра!
                    Естествено, че не обиждам никого, не си в час с нашите формулировки!

                    Хънтъра като контра разведка и вътрешна инквизиция движи този въпрос!

                    Коментар


                    • еи са гледах на buldoga филмчето е мног яко
                      поздравления buldog)

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от vokel
                        Първоначално публикуван от borkozin
                        не са много дано да ви харесат
                        Супер са
                        1.Вие тоя белия разбрахте ли изощо кон ли е или кобила ?/нямам аспирации ,защото няма къде да го гледам/
                        2.Ентусиазмът свършва с възможностите
                        3.Volk,рифела харабия ли е и каква дебелина ,ако е?
                        Vokel, рифела дойде от Англия, очаквах да е с химическо покритие, но май си е прахово...

                        Изглежда здраво, иначе се реже на лазер, ако искаш мога да ти ударя едно рамо по въпроса, защото отначало исках да си го правя сам, после реших че " юнак вино пие, ахмак лозе копа " и оставих английския ахмак да ми прекопа лозето...

                        Коментар


                        • Така, едно важно съобщение..

                          Не сме първите, които откриват емоцията в пейнтбола, времето се затопля и всички дебели фирми правят състезания за служителите си /да ги баламосват за да не искат заплати/..

                          Това означава, че не могат да бъдат поръчани пушки от днес за утре....

                          Следващата стрелба трябва да я потвърдим поне 10 дни по-рано!

                          Ако някой знае друго решение - нямам нищо против да се заеме, дотогава - ВСИЧКИ КОИТО ИСКАТ НА 9 АПРИЛ ДА ДЪРЖАТ ПУШКИ В РЪЦЕТЕ СИ, СЛЕДВА ДА ГО ПОТВЪРДЯТ НАЙ-КЪСНО ДО 3 АПРИЛ!

                          Другите ще са само зрители!

                          Коментар


                          • В събота съм при онази фирма за която ти писах.За пукотевицата
                            съм на линия.Заведи ме в списъка
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Volk
                              Така, едно важно съобщение..

                              Не сме първите, които откриват емоцията в пейнтбола, времето се затопля и всички дебели фирми правят състезания за служителите си /да ги баламосват за да не искат заплати/..

                              Това означава, че не могат да бъдат поръчани пушки от днес за утре....

                              Следващата стрелба трябва да я потвърдим поне 10 дни по-рано!

                              Ако някой знае друго решение - нямам нищо против да се заеме, дотогава - ВСИЧКИ КОИТО ИСКАТ НА 9 АПРИЛ ДА ДЪРЖАТ ПУШКИ В РЪЦЕТЕ СИ, СЛЕДВА ДА ГО ПОТВЪРДЯТ НАЙ-КЪСНО ДО 3 АПРИЛ!

                              Другите ще са само зрители!
                              За мен една такава за 9 април

                              Коментар


                              • 9 април:
                                Хънтър - 1 бр.
                                Булдог - 1 бр.
                                /жената на Булдога/-?

                                Чакам заявки !


                                Тази неделя - 2. април, ще доизчистим трасетата, слид това е ясно на 9.04 какво ще правим...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X