Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Първо мероприятие за 2006!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от zzlatev
    Имайте впредвид, че броя на участниците трябва да е по равно и накрая може да има служебно разпределение.
    Първо, незнам за какво са ни въобще съдии, предполагам че участниците са хора с достоинство и ще спазват правилата...
    Второ, достатъчно е да се определят точките със жребий и дори няма да има предварително скриване на информацията /което освобождава хора за играта/.

    Трето - аз не съм съгласен на служебно разделяне, така че ако има разминаване в бройката на отборите, ще си играем с хората които са си в нашия отбор /това допълнително създава реалност, защото никъде не се срещат еднакви по възможности части!/..

    В крайна сметка, дори обединяването на хората в един отбор си е част от битката, така както го правят политкомисарите и отделите по агитация в армията..

    Пък и моя скромен опит ми подсказва че с шепа качествени хора могат да се направят чудеса...

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Volk
      Както се очертава, ще бъдем шепа хора срещу голяма армия.... "Техничарите" спечелиха първата битка / във броя на симпатизантите/, но не и войната...

      То, както е тръгнало, ако Хънтъра и Самурая също станат съдии или не дойдат, битката ще бъде Волк срещу Техничарите!

      Между другото обичам компютърджиите /много са крехки и сочни/
      Ти как точно реши че няма да дойдем?Иникакъв съдия от мен не
      става/пристрастен съм/ Казана дума-утрепан техничар
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • А сега техничари, видяхте ли с какви хора тръгваме ние!
        Гледайте да не ви се разтекат топчетата още в пушките!

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Volk
          А сега техничари, видяхте ли с какви хора тръгваме ние!
          Гледайте да не ви се разтекат топчетата още в пушките!
          ще видим на кой ще му текат топките
          майтапа на страна ама съдии си трябва
          LZ1RED

          Коментар


          • Волк, а машинни инженери обичаш ли?

            Отборите трябва да са изравнени по численост, за да не ви даваме нагледен урок, как един спец често дава фира от двама смотаняци, а от трима - винаги. А пък, един спец срещу двама такива, даже не е интересно.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Volk
              Както се очертава, ще бъдем шепа хора срещу голяма армия.... "Техничарите" спечелиха първата битка / във броя на симпатизантите/, но не и войната...

              То, както е тръгнало, ако Хънтъра и Самурая също станат съдии или не дойдат, битката ще бъде Волк срещу Техничарите!

              Между другото обичам компютърджиите /много са крехки и сочни/
              Volk много малка дружинката пишете ме и мен.

              Коментар


              • Усещам, че се заформяме корава дружинка!
                Между другото и Борко /Borkozin/, ако не се лъжа, като притежател на Дифендър също е при нас /защото е пич/, даже нещо повече, с него разполагаме с истински брониран джип...като за начало!

                Какво стана със заплахите, Алекс е прав трябва да излъчим професионални заплашители, ние като ловци можем да ви пуснем много страховити заплахи, примерно "ще ви изкормим, ще ви извадим сърцата, ще ги изпържим и ще ги изядем с червено вино!"

                А вие най-много да ни заплашите, че ще ни скъсате някой кабел или ще ни срежете спирачните маркучета...

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                  Волк, а машинни инженери обичаш ли?
                  Не!
                  Крехки са колкото зъбно колело, смърдят на редукторно масло и се оригваш на формули и определени интеграли!

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Volk
                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                    Волк, а машинни инженери обичаш ли?
                    Не!
                    Крехки са колкото зъбно колело, смърдят на редукторно масло и се оригваш на формули и определени интеграли!
                    *Дави се от смях*

                    А какво ще кажеш за машинни инженери програмисти?

                    Виж определените интеграли само помня, че са криви... но може да ти спретна една система диференциално уравнения от хидродинамичната теория на кумулативната струя

                    Аз ако дойда с Ледроувър откъм вас ли трябва да се включа

                    айде правете другата тема с отборите ... че да видя кой ще победи и да се включа към него ... точа тук едни ножове и ятагани ...
                    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                    Коментар


                    • Определения интеграл не ме отблъсква, но неопределения си е гадост, както и цялата ЛААГ, но имах надарена преподавателка, та малко ме пристрасти към диференциалните .....айде стига ,че се сещам с какво беше надарена!

                      Ятагани казваш... и саби, ти май не си за клавиатури, тия ще ни замерят с лентови кабели и ще ни пръскат с антистатични дезодоранти!

                      Коментар


                      • Яд ме е , че съм толкова далеко , иначе бих се включил и аз , и какъвто съм коварен като богомолка , с удоволствие ще допринеса за забавянето на техническия прогрес в България , поради унищожаването на доста от техничарския елит ...

                        Коментар


                        • Сговарна дружина, ще си направим лов на техничари колкото са повече толкова по добре.Кога ще бъде откриването на лова

                          Коментар


                          • Чакайте, че те нещо се покриха, като гръмнал монитор...
                            Сигурно сега правят програми за изчисление на балистиката на топчетата и ще ни ги изстрелят под определен ъгъл, трябва да си вземем чадъри, че ще ни оплюят като свраки отгоре, ако изчислят правилно параболите... ние нали сме първични и от параболи и формули не разбираме.. тежко ни!

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от buldog
                              Сговарна дружина, ще си направим лов на техничари колкото са повече толкова по добре.Кога ще бъде откриването на лова
                              За лов на техничари забранителен сезон няма
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Volk
                                Чакайте, че те нещо се покриха, като гръмнал монитор...
                                Сигурно сега правят програми за изчисление на балистиката на топчетата и ще ни ги изстрелят под определен ъгъл, трябва да си вземем чадъри, че ще ни оплюят като свраки отгоре, ако изчислят правилно параболите... ние нали сме първични и от параболи и формули не разбираме.. тежко ни!
                                Да ама знаем мако предварение иииииии......
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X