Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Първо мероприятие за 2006!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко ориентировъчно струва такъв пистолет в бг. и по оръжейните магазини ли се продава? За кога се планува това мероприятие, понеже в близките 2-3 месеца не мисля че може да се организира такова. Или ако се организира то моторите автоматично се дисквалифицират, а за джиповете играта може да премине в изваждане от окопите. Най-подходящия камуфлаж ще бъдат бели чаршафи.

    Коментар


    • Организацията по предварителната среща на представителите на отборите я движи Венци и вероятно ще пусне отделна тема. На нея ще донеса един комплект за стрелба, ако някой не знае за какво става дума.

      За играта ще осигурим екипировка под наем, както е казано по-горе в темата. Необходимият минимален комплект - пушка, цев, бутилка, пълнител и маска вървят около 400 лева тук.

      Коментар


      • Естественно нали сме в българия, в америка такъв комплект е под 100$...

        Коментар


        • Чак под 100$... Ако можеш да ги докараш по 200 кинта в София, ще си купя и аз. Ама ако можеше, май нямаше да питаш колко струват. Сериозните пушки са по 500-1000$ некомплектовани, а тези, които Венци ще осигури са оптималния вариант.

          Коментар


          • Може и да се бъркам, пък може би са някакви китайски еднодневки. Едни приятели бяха на работа в америка и ми казаха че толкова стрували, една кутия с пистолета, патрони, маска и още някакви боклуци както и да е щом са толкова скъпи няма да си купувам имам си достатъчно хобита

            Коментар


            • Момчета, ако някой ми предложи да играя с китайска пушка, дори и на шега ще го приема за подъл диверсант и ще го арестувам незабавно...
              Те цип за гащите не могат да направят, а пушките им сигурно ако стрелнат, ще плювнат назад - демек в окото на стрелеца или някаква друга гадост...
              Китайците имат само един гарантиран продукт - прецакването на купувача му...

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Volk
                Китайците имат само един гарантиран продукт - прецакването на купувача му...
                Че то вече няма нещо което да не се произвежда и в китай. Аз скоро не съм видял продукт на който да пише Made in USA/UK...повечето са китай/сингапур/тайван

                Коментар


                • Колеги, искам да направя едно много важно съобщение от името на съдиите. Голямата война ще се състои, когато вече е по-топло, може би април-май. Всички детайли на конкретните цели, които ще преследват отборите, ще останат в тайна до старта на Войната. Предварително ще е известна само общата схема на мероприятието( дали целта ще е да се завоюва флага, дали нещо друго). Района на действие ще е около връх Мургаш, между селата Ябланица, Врачеш, стария път за Ботевград, Бухово, Сеславци, Кремиковци и отново Ябланица. Района е около 40 км диаметър и е ненаселен. Може да го разучавате и да тренирате там колкото си искате.
                  Важно е да уточним отборите. От днес имената им официално са Ловците и Техничарите.При ловците са записани Volk(капитан), Der Hunter и Samurai1. Досега при Техничарите са Венци и Пламен Петрови, Митко Фулдата, Мишо Електрика и Obershumbanfhurer. Имайте впредвид, че броя на участниците трябва да е по равно и накрая може да има служебно разпределение.
                  Съдии засега са 4, сериозни, уважавани и познати на всички люде, но няма да Ви кажа имената им, че да няма корупционен натиск , някой нещо ако иска, аз съм насреща. Играл съм доста пейнтбол, и то точно в гора, така че по отношение на организацията приемам само смислени предложения( и достатъчно сериозни суми ).
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • Ако ме иска накой отбор и аз ще се прежаля. Определено притежавам военни качества.
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от goldy
                      Ако ме иска накой отбор и аз ще се прежаля. Определено притежавам военни качества.
                      Значи трябва да си при нас - "войственните"!!

                      Коментар


                      • пишете ме към техничарите

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от jordantcho
                          пишете ме към техничарите
                          аз също съм към "техничарите"
                          записвам и още едно момче Стаси към нас, той няма комютър да се запише сам
                          LZ1RED

                          Коментар


                          • има ли още места, или вече са заети?

                            Коментар


                            • Всички места са заети и може да се включиш, само ако някой се откаже в последния момент ;-) Майтап, естествено...

                              Към организаторите: Що не пуснем отделна тема за записвания, че вижте какви недоразумения стават още от сега? Например, всеки да си пише само отбора, който предпочита и толкова. Дискусиите да си останат тук.

                              Коментар


                              • Както се очертава, ще бъдем шепа хора срещу голяма армия.... "Техничарите" спечелиха първата битка / във броя на симпатизантите/, но не и войната...

                                То, както е тръгнало, ако Хънтъра и Самурая също станат съдии или не дойдат, битката ще бъде Волк срещу Техничарите!

                                Между другото обичам компютърджиите /много са крехки и сочни/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X