Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Първо мероприятие за 2006!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от derhunter
    СУПЕР,ейсега начешахме крастата.Бройте ме и мен.
    Ще помагам с каквото мога и трябва.
    Бе ма..му.Като натисна изпрати ми дава "Обща грешка
    та така 3 пъти.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • #17
      Хънтър, с три повторения ще останеш без топчета / в пушката /!
      Бройте и мен ако има свободно място за един джип с открит люк, а ако стане, някой ще трябва да седи на покрива и да опуква мераклии отвисоко!

      Един въпрос на новобранец: при минусови температури топчетата не стават ли малко по-твърдички?
      На мен не ми пречи, но ще си направя от ламаринка една броничка за едно място!

      Коментар


      • #18
        ще се плаща ли нещо и колко?

        Коментар


        • #19
          И още нещо...
          Предлагам омразните на всички ловци да бъдат от един отбор, така ще се даде възможност на останалите да им вкарат няколко топки в топките!
          Хънтър, идваш ли? Ще ми се се Самурая да ми е отдясно, както казва нашия общ приятел "смъртта винаги е две крачки зад теб, зад дясното ти рамо! "

          Коментар


          • #20
            Не видях да е уточнена датата, така че ще търсим по-топъл ден. Иначе съм виждал какво прави топче с изтекъл срок на годност и в по-студен ден - дупчи 2 слоя дрехи или троши улична лампа.

            Категорично времето трябвада е по-топло или да търсим от редките и скъпи топчета за ниски температури.

            Ако ще играем срещу ловците с назидателен характер, от сега започвам да калибрирам джанки и жълъди ;-)

            Коментар


            • #21
              Идеята е страшна но трябва да се има в предвид че консумативите за Пейнтбол не са много евтини. Съмнявам се че всеки ще е навит да даде по около 300лв за да се повесели с приятели.
              УАЗ - Where I go there are no roads!!!

              Коментар


              • #22
                Е, ти пък се изказа...

                Топчетата от сравнително добрите серии са по 10-15 ст. парчето. Бутилките се пълнят с СО2 почти за без пари и държат около 350-450 изстрела. Оборудването се наема за 5-10 кинта.

                Аз имам мои към 1000 топчета, които трябва да се гърмят и ще ги взема с мен.

                Коментар


                • #23
                  Хубаво значи съм в заблуда-намираш ми екипировката за 5-10лв и всичко е ОК
                  УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от Volk
                    И още нещо...
                    Предлагам омразните на всички ловци да бъдат от един отбор, така ще се даде възможност на останалите да им вкарат няколко топки в топките!
                    Хънтър, идваш ли? Ще ми се се Самурая да ми е отдясно, както казва нашия общ приятел "смъртта винаги е две крачки зад теб, зад дясното ти рамо! "
                    Волк,Със свален прозорец,без гюрук,отдясно плътно и
                    samurai_1 до мене,така е натрениран да стреля от джипа
                    Обера да му мисли(майтап(пък и нали нещо е армеец и
                    с картите се оправя.Разчитай твърдо на мен.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • #25
                      Обичам да си поверявам "живота" си, на тия дето разпъват картите, че с тия електронни глупости, я зацикли, я и падне батерията, а картата и нафтата са стабилни!
                      А и ловеца си е ловец, само трябва да го убедиш, че гони дивеч и е с чифте, с малко повече въображение ще успеем!

                      Коментар


                      • #26
                        Алекс, като за теб - 6 лв./ден пушка, пълна бутилка, пълнител и маска. Дрехите са си от теб, но и там можем да те уредим с някой камуфлаж.

                        Обаче подозирам, че Венци е договорил всичко и то на добри цени.

                        Дайте обаче да мислим за цветните димки или желатинови гранати, защото това е средството за спиране на "танковата" атака на ловците.

                        Коментар


                        • #27
                          Вълк,видя ли?Вече се уплашиха и ни мислят к..капани.
                          Няма страшно колеги, и ние сме хора знаем какво е милост.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • #28
                            Обер, ако мислиш, че някоя пиклива смрадливка, хвърлена по нас и паднала някъде по поляната трябва да ни направи "импотентни", аз не съм съгласен!
                            Приемам дори и плик с конска пикня хвърлен срещу нас, но да ни залее, тогава аз ще съм първия "препикан" или каквото искаш, но трябва нещо да се размаже по джипа, иначе не става!!
                            И още нещо дребно - искам лично да проверя налягането във всички чифтета - кво да правиш, ние ловците сме толкова наплашени, че все се чудим откъде ще ни дойде бренекето!

                            А, и ако случайно гръмнете моя горски автобус, аз ще мога ли да се прехвърля при Хънтъра и да ви върна жеста?!

                            Коментар


                            • #29
                              "Капитаните и стратезите" са две съществителни нарицателни имена към един човек или са цяла тумба хора?

                              Едно конструктивно предложение - да намалим празните и детински приказки в темите, че съвсем се скапаха. Вече не мога в този им вид да ги пращам за сведение на други мераклии, защото цялата работа изглежда несериозно, че и досадно, съдейки по приказките на участниците.

                              Препоръчвам модераторът да позатрие огромното количество спам, с което са зарити полезните мнения. Вчера имахме тренировка (с извънфорумни участници) и идеята им хареса. Смятам, че е напълно реално да разгърнем плана в първоначалната му форма - отбори от над 20-30 участника. За популяризирането и на двата спорта чрез такова мероприятие смятам, че е очевидно. Имайте предвид, че тук четат много повече хора, отколкото се престрашават да пишат и с обуламачването на темите само си вредим.

                              Коментар


                              • #30
                                Още преди години имаше такива изпълнения в пеинтбола и е много яко Достигнахме до това че колите трябва да се оставят поне на 100 200 метра преди знамето или базата А попадения в челното стъкло от страната на водача или страничното попадение на нивото на главата елиминират автомобила
                                Тактиката на отбора преди атаката е наи важна нещо като тъпия футбол на янките
                                Има снаиперисти и жертвени агнета за отвличане на вниманието
                                като хората се разпределят от водач кординатор
                                По нервните гънари се охарчват доста но забавата е гарантирана
                                Не знам сега на какво ниво са оръжията но тогава бяха задоволително добри

                                При гоненица с автомобили трябва внимателно да се следи от къде и колко броя са те защото като се вдигне адреналина и желанието за изява се случват и тъпотии
                                Като наи фрапиращ случаи си спомням че известен столичен DJ ЗАМАЛКО НЕ СЕ УДАВИ В НЕЩО КАТО СИЛОЗ ЗА КРАВЕШКИ ЛАИНА
                                Скочи в него да се прикрие от вражески истрели и започна безмилостно да потъва с викове за помощ Добре че наблизо имаше един хладнокръвен журналист които му хвърли голям и разклонен клон от дърво които успя да го задържи на повърхността

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X