Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 06.08.2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Поне го гръмнах само с един изстрел

    Като си говорим за отборни тактики, мисля че трябва да се приложим нещо от рода топчетата да се купуват отборно, защото тези които нападат или прекриват със стрелба хабят няколко пъти повече топчета от тези дето пазят базата примерно. В крайна сметка ролята която капитана на отбора ти даде да изпълняваш в дадена игра не трябва да ти се отразява на джоба. Какво милсите?

    Коментар


    • #17
      Не е лошо като идея, но от друга страна има хора, които обичат да стрелят по много, а има и такива, които пестеливо отстрелват

      Миналата събота изгърмях 100 топчета, а в Неделя 150 ... Вчера 300 броя, като няколко от игрите почивах - въпрос на настроение

      Все пак това може да се реши в отбора, или да се ползва "преливане на кръв" - демек топчета.

      Всъщност миналата неделя последната игра на два пъти взимах топчета по ( 15-20 ) от съотборници. Играехме 8 срещу 12 или нещо такова

      А може би още по-добра тактика е да си сменяме ролите. Хем е по-интересно, хем ще се уравновеси стрелбата.
      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

      Коментар


      • #18
        Най-добрият вариант е всеки отбор да вземе по един кашон партийно и после да се оправят с тактики и т.н. Първо едните прикриват или щурмувата и стрелят на поразия, другата игра се сменят. Аз вчера се олях с около 600 топчета, ама при щурма е така. Само по Събин и Венци изстрелях наведнъж към 40-50 топчета като им влязох в засадата.

        При всички положения трябва да има здрава стрелба. Който вземе инициативата, той гази. Не случайно в две поредни игри очушкахме всички без нито един уцелен от нас.

        Тактиката е ясна - постоянно движение и постоянна връзка в действията на екипа. Който играе статично е пушечно месо.

        Коментар


        • #19
          Съгласен съм с Стоян. Ако някой стреля неадекватно, то съодборниците му ще му обяснят че няма смисъл и т.н.т. Ако някой пък няма възожности и иска да си ползва само 100 топчета за деня - просто няма да играе в партията на топчетата и примерно ще седи да пази базата, защото в атака с 100 топчета нищо няма да стане! Абе в крайна сметка всеки си решава, повдигнах въпроса защото съм чел, че по чужбина така правят хората...

          Коментар


          • #20
            Този Weekend ще има ли покутевица?

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X