Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в събота 1.03.08

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра в събота 1.03.08

    Щом всички за събота, няма проблем. И в събота шокаме Содевски канчета

    Терена е познатата ни горичка на панчарево.
    Обиколниа път за Американското е отъпкан. Проходим е и за по-ниски леки коли. Ламборджинита не се допускат.

  • #2
    До: Игра в събота 1.03.08

    [quote=patrik;329197]Щом всички за събота, няма проблем. И в събота шокаме Содевски канчета [quote]

    С нетърпение очаквам да разбера кой ще обвиняваш този път за слабата си игра

    В Събота от колко часа ?

    Коментар


    • #3
      До: Игра в събота 1.03.08

      Марто, Марто, с удоволствие бих повторил нашокването от миналата неделя или имаш предвид, че събота ти е бил силния ден и сме го изпуснали.
      Oh my god that's a mirage,
      I'm tellin' ya all it's sabotage.

      Коментар


      • #4
        До: Игра в събота 1.03.08

        Ейййй за пръв път да ви видя на 1 мнение двамата.
        Сега може да ме маркират облекчен че съм направил едно добро.

        Играта е от 12ч.

        Коментар


        • #5
          До: Игра в събота 1.03.08

          Аз ще дойда!
          Възможно е с мен да има и новобранци... нямам пред вид други Винторезци

          Ще пишем допълнително за присъствеността на останалите от Винторез.

          N

          --------
          Keep shooting

          Коментар


          • #6
            До: Игра в събота 1.03.08

            И аз този път сам налиния

            Коментар


            • #7
              До: Игра в събота 1.03.08

              и аз ще гледам да присъствам, че като гледам как неделята го дават по-студено, по-ветровито и по-облачно-дъждовно....
              May the Force be with You

              Коментар


              • #8
                До: Игра в събота 1.03.08

                И аз ще дойда с още 1-2 доброволци.

                Коментар


                • #9
                  До: Игра в събота 1.03.08

                  Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
                  И аз ще дойда с още 1-2 доброволци.
                  Аз ги наричам напаст точно тези
                  Последно редактирано от mitkos; 29-02-08, 16:18.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Игра в събота 1.03.08

                    Коментар


                    • #11
                      До: Игра в събота 1.03.08

                      Уф ама ми изкарахте ангелите ей! Отварям си форума най-лежерно и изведнъж на екрана се показват изродските ви мутри!
                      Иначе днес стана супер игра. Който не е дошъл - да знае, че е сбъркал много.

                      Мислим да повторим в понеделник. Дават го хубаво време - има ли желаещи?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Игра в събота 1.03.08

                        Днес в неделя има желаещи.
                        А тия двамата ми се хилят на мен ....
                        Щото много ги убивах и въпреки това не взимахме игрите.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Игра в събота 1.03.08

                          Днес също станаха добри игри! 5-6, но качествени.

                          Новобранците също се представиха добре.

                          За съжаление имаше един случай, когато червените решиха да щурмуват в началото на играта и се изсипаха през центъра. Беше яко меле, което жълтите спряхме и в крайна сметка не се знаеше как ще се развие играта, ако един от нашите не си беше свалил маската и мина направо през средата (а подчертавам, че беше дъжд от топчета). Как му се размина и аз не знам... късмет голям.

                          Играта беше спряна и малко се сепнахме. Бая му се накарахме на пича... ама и той си беше за бой.

                          Коста по едно време му писна да пада ... и извади флатлайн-а. После дойде и подкрепление и ни обърнаха няколко игри... браво! браво!

                          Да благодарим и на Марто, които отначало разпредели играчите 5 срещу 7 хахаха... въобще не ни размазаха

                          Коментар


                          • #14
                            До: Игра в събота 1.03.08

                            Първоначално публикуван от n.nenov Преглед на мнение

                            Да благодарим и на Марто, които отначало разпредели играчите 5 срещу 7 хахаха... въобще не ни размазаха
                            Пич не си ли чувал думата "КОРУПЦИЯ".

                            Коментар


                            • #15
                              До: Игра в събота 1.03.08

                              Това с маските е голям проблем. Забележки, караници и инструкции не са ефективни. Предлагам да го приемем като стриктно правило след старт на играта ако играч махне маската си преди да е навлязъл в зоната за сигурност играта веднага се спира като се приписва победа на другия отбор.
                              Дори да бъде подаден сигнал за край правилото за маската трябва да продължава да важи понеже често се случва някои да не е чул или някой да подлъже съотборниците си, че няма живи противникови играчи.
                              Ако въведем това правило целия отбор ще е мотивиран да след всички да са със маски.
                              В началото ще има сърдити че някой им дъни игрите, но това е по-добър вариант от този някой да остане без очи, а това е въпрос на време понеже почти всеки път има по някой със свалена маска.
                              Какво мислите ?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X