Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в събота 1.03.08

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Игра в събота 1.03.08

    Първоначално публикуван от patrik Преглед на мнение
    Митак аз се наемам да ти крещя на теб със и без повод Ще бъде удоволствие за мен
    Да ми крещи да ми крещиш ... колко да ми крещиш?
    Най-много да ми крещиш: „убит съъъъм, не ме стреляй”

    Коментар


    • #32
      До: Игра в събота 1.03.08

      Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
      Да ми крещи да ми крещиш ... колко да ми крещиш?
      Най-много да ми крещиш: „убит съъъъм, не ме стреляй”
      Ама поне си го признавам с достойнство. За теб кво да кажем?
      "Още могаааааа тия 5 пъти не са засегнали жизнено важни органи"

      Коментар


      • #33
        До: Игра в събота 1.03.08

        само да попитам, тоя уикенд въпреки гадната прогноза предвиждат ли се горски баталии ?
        May the Force be with You

        Коментар


        • #34
          До: Игра в събота 1.03.08

          Да, и аз питам, най-накрая малко свободно време за пейнт, пък то гадно време...

          Коментар


          • #35
            До: Игра в събота 1.03.08

            Утре ште имали игра ???????????????

            Коментар


            • #36
              До: Игра в събота 1.03.08

              Здравейте и от мен.. дълго време не съм се появявал в този форум, а и вече незнам колко време стана от както не съм идвал и на Панчерево да пострелям .. с тея електроники и наближаващите турнири нещо не остава много време, но това ще се промени...

              Значи относно безопасността според мене това с чорапите е добра практика, но често или се забравя или пренебрегва...Мене ме притеснява друго.. Относно новобранците те са хора които малко или много грешат и дано да не се стига до големи сакатлъци причинени от незнание или малко опит. В интерес на истината хората които играят често си изграждат навици.. гледам мене например - винаги когато не играя, гледам първо маркера ми да е на предпазител и ако го нося то цевта му да сочи надолу в краката ми.. никога не си позволявам да го размахвам или насочвам към някого дори и да е с маска в безопасната зона... това ми е вече като навик и винаги когато играта приключи първото нещо което правя е да сложа маркера на предпазитетел. Това е повече от задължително условие още повече след като на няколко пъти се прострлях сам с новия си електронен маркер на който спусъка е повече от мек.

              Второ относно безопасните зони.. в гората според мене трябва да се направи някъде място оградено с лента например където да е само за прострелване.. в момента всеки си стреля където реши и това става в безопасната зона! Обикновенно се стреля през пътя, а от там нерядко минават хора без маски. Други пък си стрелят в гората, без да знаят дали в тази посока има хора. Тази зона която ще бъде за прострелване, трябва да се избере, така че да има най-малък риск и посоката да бъде такава, че да не застрашава никого...

              Другото което се сещам е да се направи нещо което да подсеща всеки играч при излизане от терена да обезопаси своя маркер... обаче се чудя какво може да бъде това.. Примерно лента която да е опъната така, че като минаваш да се налага да я прескочиш и да те подсети какво трябва да направиш.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X