Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 04.11.07 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Игра в неделя 04.11.07 г.

    Първоначално публикуван от patrik Преглед на мнение
    ХЕХЕХЕ и ние поназнайваме някой
    Пък да не говоря после като се подаде заявка за Drop call да се разследва кой е виновен... теб ще пържат на скарата

    Това и по филмите го няма...

    Коментар


    • #17
      До: Игра в неделя 04.11.07 г.

      Абре хора вие за радиостанции не сте ли чували аз носех 2 бр а и всички от Винторез си имаме... подслушването на радиообмена на противника не е чак толкова решаващо в случая
      May the Force be with You

      Коментар


      • #18
        До: Игра в неделя 04.11.07 г.

        Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
        Абре хора вие за радиостанции не сте ли чували аз носех 2 бр а и всички от Винторез си имаме... подслушването на радиообмена на противника не е чак толкова решаващо в случая
        А ти как мислиш, дали случайно ей така не сме чували?
        Но я кажи, така през GSM мрежата не е ли по-stylish?

        Коментар


        • #19
          До: Игра в неделя 04.11.07 г.

          Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
          Абре хора вие за радиостанции не сте ли чували аз носех 2 бр а и всички от Винторез си имаме... подслушването на радиообмена на противника не е чак толкова решаващо в случая
          Е като си имате ползвате ли ги ?
          Пък да не говорим че не е решаващо щото не си говорите нищо съществено именно с цел да не ви чуят случайно.

          Коментар


          • #20
            До: Игра в неделя 04.11.07 г.

            Първоначално публикуван от selous Преглед на мнение
            Но я кажи, така през GSM мрежата не е ли по-stylish?
            Ще върнем времето, когато батковците сваляха мацките с готини телфони

            Коментар


            • #21
              До: Игра в неделя 04.11.07 г.

              Първоначално публикуван от patrik Преглед на мнение
              Е като си имате ползвате ли ги ?
              Пък да не говорим че не е решаващо щото не си говорите нищо съществено именно с цел да не ви чуят случайно.
              Ами когато в началото на игрите питах Нено да ги вадя ли той рече че първо ще поиграем без, пък после ще видим... а после забравих да ги извадя, а и питах дали някой друг от отбора има , ама се оказа и че стандартите не съвпадат.... а като ги носим в игра си ги ползваме най редовно
              May the Force be with You

              Коментар


              • #22
                До: Игра в неделя 04.11.07 г.

                Solo съжалявам че чак сега видях въпроса ти отправен към мен , чел съм темета от горе от горе.
                За ION-а мога да кажа много малко , първа игра ми беше с него .
                Като стрелба съм доволен , но пукаше често топчета , може от тях да е , но най вероятно е до настройки .Общо взето не е електронният калашник, с CO2 на студено посмъртно не можеш да го накараш да стреля та не антисифон а какво си искаш да сложиш .
                Но ме уплаши , и старата ми кола не даваше такъв разход , търся спонсори за топчета . Ако мога ще изтрия от процесора инструкцията за пълен автомат.Пробвах го , и не разбрах бели петна в паметта ли имам или изстрелях един хопър без да разбера.Е така е , не бях играл с електроника до сега . Непремено ще напиша като му свикна .

                Коментар


                • #23
                  До: Игра в неделя 04.11.07 г.

                  Първоначално публикуван от Flanker Преглед на мнение
                  ..........
                  Като стрелба съм доволен , но пукаше често топчета , може от тях да е , но най вероятно е до настройки ..........
                  За пукане на топчета, и аз пуках, не толкова често като с летните, но имаше проблеми и при Типмана , за разхода, виж, аз какво написах в началото... ама слава богу при мен превключването от автоматика на единична е лесна
                  May the Force be with You

                  Коментар


                  • #24
                    До: Игра в неделя 04.11.07 г.

                    Днес играхме , и направих няколко сравнения , с два модела топчета и различни стойности в камерата за ниско налягане.Но това стана след 16:30(когато температурите паднаха осезателно) , и когато почна да пука топчета на поразия . Преди това бях с настройките от последния път в гората и нямах забележки (а там беше ужас , пукаше здраво).Оказва се че е от топчетата , по -скоро от неправилното боравене със зимни - летни , и подборка на паравилният калибър.Но това е пак продиктувано от ограниченият ми финасов резерв (мале каква ламя).Държа да отбележа , обаче ,че само ION-а и Tippmann-ите играха , за разлика от Promaster-ите ,донякаде добре се представи и Diablo-то , но там с настройките е една голяма мъка ( сменят се пружини а не се въртят врътки).Да обобщя : паднат ли температурите , ION-а става капризен на топчета , а нямам спонсори да проведа сравнителни изследвания.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Игра в неделя 04.11.07 г.

                      Flanker днес и ние играхме - в ПейнтболБългария /малдост4/ с летни топчета всички пукахме на поразия освен Марио който най накрая си получи цевта за Ейнджъла Ами много добре му работеше машинката ... аз като сложих останалите ми от гората зимни топчета проблемите намаляха значително - ако се подлъгвах да стрелям бързо /бях на СО2/ тогава ми пукаше...

                      послепис: вече съм почти сигурен че при падане на температурите алуминиевите ни цеви се свиват значително и калибъра им намалява, ти пробва ли с цеви различен калибър?
                      May the Force be with You

                      Коментар


                      • #26
                        До: Игра в неделя 04.11.07 г.

                        Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение

                        послепис: вече съм почти сигурен че при падане на температурите алуминиевите ни цеви се свиват значително и калибъра им намалява, ти пробва ли с цеви различен калибър?
                        Потвърждавам мнението за цевите. Първо взех цев и пуснах топче през нея, топчето не само че не мина а се заклещи вътре и дори с пръст трудно го бутах. После сложих цевта под дрехите си за няколко минути за да се сгрее и пак пуснах топче, мина без проблем. Очевидно алуминия доста се влияе от температурата.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Игра в неделя 04.11.07 г.

                          това ми е първата зима дето играя със собствена екипировка и доста се поучудих на тия проблеми понеже по предишната зима съм играл с рентал оборудване и чая ни замръзна в чашите след като го оставихме за 5 минути, а топчета не пукахме... или поне не пукахме чак толкоз като днес, ама това май е цената на по-прецизните цеви... като гледам нещата лека по лека отиват на купуване на някой комплект с различни инсърти или бекове
                          May the Force be with You

                          Коментар


                          • #28
                            До: Игра в неделя 04.11.07 г.

                            Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
                            ...всички пукахме на поразия...
                            Кхъм...всички?
                            1 спукано топче, накрая след игрите....абе не съм особено недоволен.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Игра в неделя 04.11.07 г.

                              Че ти не игра чак толкова много поне аз останах с таква впечатление... между другото и аз полирах триещите се повърхности с водна 800 и 1000, та ще ми е много интересно да видя как ще работи маркера сега, разликите в гладкостта са стряскащи направо
                              May the Force be with You

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X