Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 04.11.07 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра в неделя 04.11.07 г.

    В неделя от 11 часа сме на панчаревския терен, стига да не се окажат много сбъркани прогнозите.

  • #2
    До: Игра в неделя 04.11.07 г.

    Трябва и няква схема за сбъркани прогнози да изкараме, 4е сърби много.
    Последно редактирано от Ground; 01-11-07, 22:48.
    Oh my god that's a mirage,
    I'm tellin' ya all it's sabotage.

    Коментар


    • #3
      До: Игра в неделя 04.11.07 г.

      Има ли ентусиасти да направим и утре една игра?
      Прогнозите са добри.
      Oh my god that's a mirage,
      I'm tellin' ya all it's sabotage.

      Коментар


      • #4
        До: Игра в неделя 04.11.07 г.

        Повечето утре сме заети, защото имаме работа. Ама вечерта можеш да заповядаш на покера.

        Коментар


        • #5
          До: Игра в неделя 04.11.07 г.

          За неделя прогнозите са дъжд , събота беше добре , но май всички са заети.

          Коментар


          • #6
            До: Игра в неделя 04.11.07 г.

            http://www.accuweather.com/ го дава разкъсана облачност без валежи... дано е така
            May the Force be with You

            Коментар


            • #7
              До: Игра в неделя 04.11.07 г.

              Е станаха много добри игри поне според моето скромно мнение де
              Доволен съм

              Коментар


              • #8
                До: Игра в неделя 04.11.07 г.

                Мда забавно беше... е-грипа надмина всички мои очаквания , и като разход на топчета също ...... първите игри когато влизах с пълен хопър и четири лоудъра а излизах само с 50-100 топчета ме стреснаха, но пък факта че имаше и още няколко "картечници" предизвика доста по-тактически издържани игри
                May the Force be with You

                Коментар


                • #9
                  До: Игра в неделя 04.11.07 г.

                  Доста доволен останах, толкова автоматични спусъци срещу нас ме караха да влагам доста повече креативност в атаките. Съвсем резонно игрите завършиха на равно. Жалко че Драго се контузи! Дано се оправя по-бързо!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Игра в неделя 04.11.07 г.

                    Голямо търчане беше. Резултатът е 3:3. За малко да е 4:2, обаче Васко ме е гонил през цялата игра и накрая ме настигна докато носих знамето на червените към нашата база и таман държах на прицел Нено и Денис в гръб. Тези малките стават все по-вредни.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Игра в неделя 04.11.07 г.

                      А Flanker дали би могъл да сподели впечатленията от играта с Йон-а? много ми е любопитно, защото и братята руснаци доколкото чета играят масово с Йонове и по сценарийни горски игри и са общо взето доволни от него
                      May the Force be with You

                      Коментар


                      • #12
                        До: Игра в неделя 04.11.07 г.

                        Играта беше .... оценка 6
                        Най-ми хареса засадата дето спретнахме със Станката. Беше класическа
                        Съвет за всички не вярвайте на това което чувате да си говори противника
                        За следващите игри да осъвършенстваме комуникациите мисля че игрите ще преминат на друго ниво.
                        Аз мога да направя конферентен за 5 човека общо на глобулски номера.
                        Други ако имат карти в групи .... да си признават.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Игра в неделя 04.11.07 г.

                          Първоначално публикуван от patrik Преглед на мнение
                          .....Други ако имат карти в групи .... да си признават.
                          Няма да си признаваме, за да има елемент на изненада...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Игра в неделя 04.11.07 г.

                            Първоначално публикуван от patrik Преглед на мнение
                            Аз мога да направя конферентен за 5 човека общо на глобулски номера.
                            Ако съм от вражеския отбор, като нищо се обаждам тук-там в най-напечения момент и ви кръцват конферентната . Стратегия на непряко действие

                            Коментар


                            • #15
                              До: Игра в неделя 04.11.07 г.

                              Първоначално публикуван от selous Преглед на мнение
                              Ако съм от вражеския отбор, като нищо се обаждам тук-там в най-напечения момент и ви кръцват конферентната . Стратегия на непряко действие
                              ХЕХЕХЕ и ние поназнайваме някой
                              Пък да не говоря после като се подаде заявка за Drop call да се разследва кой е виновен... теб ще пържат на скарата

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X