Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра неделя 26.08.2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Игра неделя 26.08.2007

    Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
    Колеги Вие замисляли ли сте се, че там играем неофициално. Въпрос на време е, някой съсед да се оплаче че му пречим да се разхожда в гората и сме опасни за децата му. Каква мислите че ще бъде реакцията ако сложим табелки хората да навлизат само с маски там ?! Гората е на всички все пак!
    По-добре да се оплаче от табелите отколкото че някой го е уцелил в главата и му е нанесъл телесна повреда.. и после колко разправии може да има...
    А до колкото разбирам идеята е да се поставят предупрежденията преди игра и след това да се събират. Това ще отнеме максимум 10-15 мин. ако се включат повече от 2-ма души...

    Коментар


    • #17
      До: Игра неделя 26.08.2007

      mitkos, напълно съм наясно, имах предвид точно това което "bor" написа - не искам някой случайно минаващ привлечен от шумотевицата да пострада - спомням си като се опитахме да играем над Симеоново в гората как туристите ни зяпаха и оная девойка дето се набута между шамарите /между двата отбора/
      Освен това тези табелки ще са и ясно обозначение за нас къде са границите на игрището. Идеята ми е не да забраняваме , а да предупреждаваме. Надпис:

      "Играе се ПЕИНТБОЛ
      Носи защитна маска"

      ми се струва подходящ и би накарал всеки любопитко да се замисли а и при евентуални усложнения ми се струва че ще работи в наша полза
      May the Force be with You

      Коментар


      • #18
        До: Игра неделя 26.08.2007

        Абе ние в тая гора сме събота и неделя за по няколко часа. През другото време да се разхождат колкото искат. А и другото, аз ако бях щях да се разхождам в някоя по - хубава горичка, искам да кажа, че там където ние играем не е чак толкова предпочитана за отдих примерно.
        [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
        [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

        Коментар


        • #19
          До: Игра неделя 26.08.2007

          Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
          mitkos, напълно съм наясно, имах предвид точно това което "bor" написа - не искам някой случайно минаващ привлечен от шумотевицата да пострада - спомням си като се опитахме да играем над Симеоново в гората как туристите ни зяпаха и оная девойка дето се набута между шамарите /между двата отбора/
          Освен това тези табелки ще са и ясно обозначение за нас къде са границите на игрището. Идеята ми е не да забраняваме , а да предупреждаваме. Надпис:

          "Играе се ПЕИНТБОЛ
          Носи защитна маска"

          ми се струва подходящ и би накарал всеки любопитко да се замисли а и при евентуални усложнения ми се струва че ще работи в наша полза
          Така описано звучи разумно, помислих че искате да ги заковем перманентно. Само трябва да се разберем кой ще ги носи.

          Коментар


          • #20
            До: Игра неделя 26.08.2007

            Ха здравейте...
            взех и аз се регистрирах най-сетне .... аз съм Стефан.
            изглежда доста добри игри са паднали, докато някои ходим по почивки xD
            Тази седмица да направим игра и в събота?
            [url]www.deko-tech.com[/url]

            Коментар


            • #21
              До: Игра неделя 26.08.2007

              И двата дена ги дават дъждовни, та да видим кое и как.

              Коментар


              • #22
                До: Игра неделя 26.08.2007

                Първоначално публикуван от deko Преглед на мнение
                Ха здравейте...
                взех и аз се регистрирах най-сетне .... аз съм Стефан.
                изглежда доста добри игри са паднали, докато някои ходим по почивки xD
                Тази седмица да направим игра и в събота?
                Хората се крият цял живот зад никовете, ти от раз: "Аз Стефан". Развали ни удоволствието да се чудим кой си
                Аз съм съгласен за Събота, Коста и брат ми вероятно също ще са съгласни. Обер трябва да се произнесе по въпроса.

                Коментар


                • #23
                  До: Игра неделя 26.08.2007

                  Произнасям се.

                  А, защо именно събота? Че ме питаха и за неделя една група.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Игра неделя 26.08.2007

                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                    Произнасям се.

                    А, защо именно събота? Че ме питаха и за неделя една група.
                    Мисля че става въпрос и за двата дни. Аз поне така разбрах. А защо не мога да кажа. Вероятно защото сме ненаиграли се деца.

                    С мен + още 1 човек за Събота ако има игра.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Игра неделя 26.08.2007

                      Който подхваща инициативата, той определя и часа, така че казвайте.

                      И прегледайте прогнозите, че го дават дъждовно.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Игра неделя 26.08.2007

                        +1 Mario съм.
                        [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
                        [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

                        Коментар


                        • #27
                          До: Игра неделя 26.08.2007

                          +1 и от мен

                          Коментар


                          • #28
                            До: Игра неделя 26.08.2007

                            Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                            Който подхваща инициативата, той определя и часа, така че казвайте.

                            И прегледайте прогнозите, че го дават дъждовно.
                            Аз съм за 15:30 ч. Обикновенно до първата игра губим около час за подготовка и после бързо се стъмва.

                            Obersturmbahnfuehrer - очакваме влючване и от теб този път!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X