Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра неделя 26.08.2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра неделя 26.08.2007

    Утре от 16 часа сме на панчаревския терен.

  • #2
    До: Игра неделя 26.08.2007

    Тоя Митко е станал много опасен - постави рекорд
    остана сам срещу 5 и докара играта до равен.
    Аз лично от стремежа ми да го убивам него пък се подлагах всеки път на брат му
    Хубавото е че имаме нови запалени и много напредващи играчи Пламен, Марио и Драго, Венци които скоро ще са и със е-грипове и май голямата война ще стане редовно на Панчарево.
    Честито и на новите членове на фамилията Х7 които се увеличиха с един и половина

    Коментар


    • #3
      До: Игра неделя 26.08.2007

      Първоначално публикуван от patrik Преглед на мнение
      Хубавото е че имаме нови запалени и много напредващи играчи Пламен, Марио и Драго, Венци които скоро ще са и със е-грипове и май голямата война ще стане редовно на Панчарево.
      Честито и на новите членове на фамилията Х7 които се увеличиха с един и половина
      А дано! Като по масовост и редовност на игрите сме без конкуренция, според мен трябва да разнообразим обстановката и да въведем нови елементи в играта - мини, гранати и т.н.
      Само че според мен теренчето на Панчарево е тесничко за такива изпълнения...

      Коментар


      • #4
        До: Игра неделя 26.08.2007

        Въпреки дъжда който се изля по-рано през деня имаше много хора противно на очакванията и играта стана доста добра. Скоро мисля че и някакви снимки ще мога да кача...

        Коментар


        • #5
          До: Игра неделя 26.08.2007

          Първоначално публикуван от patrik Преглед на мнение
          Тоя Митко е станал много опасен - постави рекорд
          остана сам срещу 5 и докара играта до равен.
          .............
          Той Митко в тая игра да се благодари че до сега не ми се беше случвало да обикалям долната база по периферията и не бях сигурен къде е края на терена. Просто чак след като ме гръмна странично в ръката се усетих че играем чак до пътя, а аз си мислех че обикалям по периферията на терена.

          Всъщност за свой срам ще призная че аз въпреки че от април играя на този терен средно 2 пъти в месец не му знам точните граници. Първо не знам до къде се играе над горната и долната база.
          За границите откъм околовръстното съм сигурен , защото достатъчно често се споменава дали ще се играе до ръба на хълма или с него та чак до рекичката долу
          Следващия път като играем там предлагам да обозначим с лента някои дървета - през 10-20 метра, които да маркират достатъчно ясно границите в които се играе за да не се получи така когато аз се разкрещях на Филип че се е набутал в "защитената зона" Всъщност после забелязах че заради него съм си маркирал колата е може и Весо да го е направил
          May the Force be with You

          Коментар


          • #6
            До: Игра неделя 26.08.2007

            Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
            Той Митко в тая игра да се благодари че до сега не ми се беше случвало да обикалям долната база по периферията и не бях сигурен къде е края на терена. Просто чак след като ме гръмна странично в ръката се усетих че играем чак до пътя, а аз си мислех че обикалям по периферията на терена.
            Благодаря се

            Коментар


            • #7
              До: Игра неделя 26.08.2007

              Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
              Благодаря се
              ама моля ви сЪ
              May the Force be with You

              Коментар


              • #8
                До: Игра неделя 26.08.2007

                да бе, това с лентата не е лошо, поне откъм колите. Че тия клони аз уж знам, ама глей какво стана последния път като не си гледам в краката.

                Коментар


                • #9
                  До: Игра неделя 26.08.2007

                  Ето малко снимки от играта:















                  Коментар


                  • #10
                    До: Игра неделя 26.08.2007

                    Благодаря за снимките !

                    Коментар


                    • #11
                      До: Игра неделя 26.08.2007

                      Бе как веднъж новаците не се оплакаха че не знаят границите.
                      Пък и мисля че да мърсим гората с некви ленти не е много гот.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Игра неделя 26.08.2007

                        Те новаците, понеже са новаци, въобще не се замислят за тези неща.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Игра неделя 26.08.2007

                          Първоначално публикуван от patrik Преглед на мнение
                          Бе как веднъж новаците не се оплакаха че не знаят границите.
                          Пък и мисля че да мърсим гората с некви ленти не е много гот.
                          Ще си ги чистим а и идеята ми, по начало, е да има някакво обозначение , не само за нас , но и за евентуални заблудени минувачи. Аз бих помогнал за изработката на табелки 20х30 см на които да пише нещо от рода " Пейнтбол! Не преминавай без защитна маска" които да се окачат /забиват на колчета/ по края на терена
                          Преди около година играх пейнтбол на Лозенската планина. Изтръпнах като видях как терена , въпреки че беше ограден с лента, беше точно до една туристическа пътека и хората се спираха да погледат какви са тия лудите дето тичат и се стрелят. Цяло чудо е че не стана някоя беля.
                          May the Force be with You

                          Коментар


                          • #14
                            До: Игра неделя 26.08.2007

                            Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
                            ...Аз бих помогнал за изработката на табелки 20х30 см на които да пише нещо от рода " Пейнтбол! Не преминавай без защитна маска" които да се окачат /забиват на колчета/ по края на терена...
                            +1

                            Коментар


                            • #15
                              До: Игра неделя 26.08.2007

                              Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
                              Ще си ги чистим а и идеята ми, по начало, е да има някакво обозначение , не само за нас , но и за евентуални заблудени минувачи. Аз бих помогнал за изработката на табелки 20х30 см на които да пише нещо от рода " Пейнтбол! Не преминавай без защитна маска" които да се окачат /забиват на колчета/ по края на терена
                              Преди около година играх пейнтбол на Лозенската планина. Изтръпнах като видях как терена , въпреки че беше ограден с лента, беше точно до една туристическа пътека и хората се спираха да погледат какви са тия лудите дето тичат и се стрелят. Цяло чудо е че не стана някоя беля.
                              Колеги Вие замисляли ли сте се, че там играем неофициално. Въпрос на време е, някой съсед да се оплаче че му пречим да се разхожда в гората и сме опасни за децата му. Каква мислите че ще бъде реакцията ако сложим табелки хората да навлизат само с маски там ?! Гората е на всички все пак!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X