Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

    Абсолютно съм съгласен,че мръсотията в района на дефилето се увеличава със всеки изминал ден.Известната Каякарска поляна е показателен пример за това.При това каякарите нямат особена вина за това.Решението?.Може би единствено доброволни акции преди началото на сезона.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #47
      До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

      Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
      При това каякарите нямат особена вина за това.Решението?.Може би единствено доброволни акции преди началото на сезона.
      Чакай само да ти поясня
      доброволни акции има напролет и есента (предстои такава) Не ги обявяваме на всеослушание, но който е заинтересован разбира. Понеже поляната се казва "каякарска" има неква логика и каякарите да си милеят за нея Една от фирмите за рафтинг също се включва активно в подръжката. Останалите напролет стоварват каравана и предлагат къмпинг там а другата закарва 5 буса да вдигат прах. Не че едните не чистят докато са там, но разполагат по най-наглият начин целия си бизнес върху площа изчистена и обособена от каякарите.
      Не обвинявам никой, но побеснявам като видя как някой в името на това да си прибере 40-те лв. от клиента загърбва всичките си "големи" приказки и "добрите" си намерения Още повече че от въпросните 40 лв. няма и стотинка възвращаемост за реката
      ...абсолютни консуматори...
      незнам до къде ще стигнат нещата, но съм убеден че догодина ще им запаля чергите още щом ми се появат с "добрите си намерения"... тая свинщина нема да я бъде

      Коментар


      • #48
        До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

        Познавам добре района от дете. Май-2009,тези от вас ,които са били там,ще си спомнят един ентусиазиран фъстък на 1,5 год,който махаше енергично на рафтърите с ръчичка. Това е моето синче,тогава беше с баба и дядо. Много исках да го снимам,обаче докато с жена ми преминем по въжения мост над Струма,цялата кохорта беше отминала...
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • #49
          До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

          заповядай тоя уикенд ще има голяма сбирка...

          Коментар


          • #50
            До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

            Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
            заповядай тоя уикенд ще има голяма сбирка...
            Благодаря,но няма да мога. Утре жена ми постъпва в болница за раждане. Поздрави!
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X