Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

    Западняците си бяха наистина професионалисти, но нашите бобри, не се оставиха и пети си е доста добро постижение, за първо участие. Иначе органзацията си беше супер. До година бобрите очаквам да са поне трети!
    [B]Skoda Octavia[/B] [B]Scout[/B] 2.0 T[B]DI[/B] DPF
    140 hp 340Nm

    Коментар


    • #32
      До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

      Днес минах през дефилето и установих,че вода вече няма.Хубавите неща свършват бързо.
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • #33
        До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

        Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
        Нашите девойки се представиха отлично.За жалост на тренировката,единия женски отбор се обърна в началото на Казана и всички го преминаха в стил "бодирафт".Изправиха ни се косите като видяхме какво стана.За щастие само едно момиче пострада леко,дори на другия ден взе участие в състезанието.
        Моят отбор след първия ден беше пети,но накрая в генералното 11-ти.Все пак,това е първото ни участие,а и отборът е напълно аматьорски.
        Доколкото съм информиран имаме и 2ро място от един БГ екип ВЕТЕРАНИ,но бивши гребци/каякари/
        ПАВКО
        0888802068

        Коментар


        • #34
          До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

          Аз на тези гардероби ветерани не бих им казал.Поне докато са около мен.
          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

          Коментар


          • #35
            До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

            Първоначално публикуван от qboby Преглед на мнение
            Аз ходех на рафтинг по Струма преди да се появи комерсиализацията на участъка и мога да кажа, че плуването въобще не помага. Трябва си добра екипировка. Имаше едни младежи, които бяха от Бургас и решили да дойдат неподготвени (прочели във вестника, че има състезание). Единият се удави и го намериха няколко км по-надолу, а другият случайно един колега го мерна и го извади за косата та оживя.

            През казана сме се спускали с надуваема лодка и сме се обръщали само веднъж.
            аз го извадих;и с приятели намерихме другото момче;за съжаление беше късно-40минути

            Коментар


            • #36
              До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

              Много жалко.Искам да използвам случая и да напомня,че в реката трябва да се влиза добре екипиран.Това е стихия,с която трябва винаги да се съобразяваме.
              В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

              Коментар


              • #37
                До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

                И този сезон свърши, но чакаме следващия с нетърпение.
                Който се интересува от темата може да намери информация на http://www.whitewater-bg.org/.
                На линка "връзки" има контакти на всички клубове които организират комерсиални спускания.

                Коментар


                • #38
                  До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

                  Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
                  Аз на тези гардероби ветерани не бих им казал.Поне докато са около мен.
                  Просто са наясно с нещата,единия ми близък,а сигурно и някой от др.познавам,но не попитах кои са били там.
                  ПАВКО
                  0888802068

                  Коментар


                  • #39
                    До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

                    Не можах да вляза в сайта(bah.bg), но съм чувал там на място могат да се намерят хората, но ме интересува знаетели колко пари на човек струва в момента?
                    Grand Cherokee limited 5.2 1995

                    Коментар


                    • #40
                      До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

                      Първоначално публикуван от nassiv Преглед на мнение
                      Не можах да вляза в сайта(bah.bg), но съм чувал там на място могат да се намерят хората, но ме интересува знаетели колко пари на човек струва в момента?
                      В момента нищо!
                      Просто няма вода за рафтинг.
                      А иначе 35-40лв..

                      Коментар


                      • #41
                        До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

                        Благодаря за информацията явно ще се ходи на есен
                        Grand Cherokee limited 5.2 1995

                        Коментар


                        • #42
                          До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

                          Искаш да кажеш напролет.
                          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                          Коментар


                          • #43
                            До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

                            Днес на Струма се случи дълго очавкваният момент в който ще се сбием с рибарите. За съжаление мене реката ме беше свлекла надолу и не можах да съм пряк участник в битката. Лошото е че основния играч от страна на рибарите беше се натъкнал на опонент който е ВИФ е с големи познания в сферата на борбата. Та доколкото разбрах и Е79 беше спряно за минути че имаше един туширан на средата.
                            До гуша ми дойде да се разправяме с некои меко казано Боклуци които имат силно чувство за собственост към природата. Дано не продължи тая "идилия" че ще стане страшно

                            Коментар


                            • #44
                              До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

                              Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                              Днес на Струма се случи дълго очавкваният момент в който ще се сбием с рибарите. За съжаление мене реката ме беше свлекла надолу и не можах да съм пряк участник в битката. Лошото е че основния играч от страна на рибарите беше се натъкнал на опонент който е ВИФ е с големи познания в сферата на борбата. Та доколкото разбрах и Е79 беше спряно за минути че имаше един туширан на средата.
                              До гуша ми дойде да се разправяме с некои меко казано Боклуци които имат силно чувство за собственост към природата. Дано не продължи тая "идилия" че ще стане страшно
                              Още по-лошото е че тъкмо те грам не пазят "тяхната" природа. Винаги си хвърлят фасовете във водата и боклуците оставят около тях. Хубаво че сте го поотупали тоя. Лошото е че са много...
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • #45
                                До: Рафтинг,Струма,сезон 2008-най-сетне

                                Еми преди седмици един от наще извади едни рибари в полунощ от колата им да си изчистят свинщината дето бяха оставили и си бяха легнали да спят. Малко грубо беше но след няколко години увещания и молби явно трябва да тръгне слуха че по дефилето има едни кретени дето раздават правосъдие под всякаква форма.
                                Не може да има изроди на които им подзидваш места за палене на огън и тн. да им чистиш брега от боклуци и храсти и те да къртят огнищата и да свалят камъните на брега да си подпират въдиците и да си палят огън. Въобще цялата свинщина по дефилето и с Рафтинга и с Рибарите излиза от контрол.
                                Лично имах "тежки" разговори с местната управа по въпроса с използването и регулирането на достъпа в района, но проблема там е че са към община Благоевград. Съответно и отношението към такива действия са на ниво "Банско" .... само железа, бетон и далавери са им в главата. Малките "мушици" в Кресна и Симитли си трят пък защото не знаят чия страна да заемат.
                                Обречена история...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X