Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с регистрацията в PayPal

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с регистрацията в PayPal

    При опит да се регистрирам в PayPal, за да мога да плащам за стоки от eBay, видях, че услугата не се подържа за България. В много от темите, колеги обсъждат стоките и покупките си от еBay. Въпросът ми е, как плащате за това?
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

  • #2
    с paypall
    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

    Коментар


    • #3
      повечето или ползват чужди акаунти в пейпал
      или плащт с уестър юниън, имам приятел който праща
      и поименни чекове, когато не го бърка времето

      скоро се появиха и едни пичове дето предлагат помощ при
      поръчки в е-bay
      LR RR Classic VM2.5

      Коментар


      • #4
        Сметка в американска банка

        Коментар


        • #5
          В НИКАКЪВ случай НЕ плащай с Уестърн Юнион или подобен!!! Ще изгориш

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от disem
            В НИКАКЪВ случай НЕ плащай с Уестърн Юнион или подобен!!! Ще изгориш
            и то лошо
            Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
            http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
            http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

            Коментар


            • #7
              И какво излиза, за PayPal не съществува държава България. А за Урунди Бурунди няма проблеми!
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от bojitch
                И какво излиза, за PayPal не съществува държава България. А за Урунди Бурунди няма проблеми!
                Не е само PayPal. Много онлайн търговци не искат и да чуят за България. На американски сайтове ми се е налагало да ходя през анонимизатор, щото хората са блокирали достъпа от български IP адреси. Наред с такива от Нигерия, да речем ...

                Нали сме все големи тарикатчета и доста хора пазаруването с крадени данни на кредитни карти го нямат за нещо особено ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  То забраната в повечето саитове не е само за българи а за чуждени въобще. Да се надяваме че сега като сме в ЕС ще ни пуснат в PayPal.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от sabin
                    То забраната в повечето саитове не е само за българи а за чуждени въобще. Да се надяваме че сега като сме в ЕС ще ни пуснат в PayPal.
                    Значи, едно е да не правят доставки в чужбина, друго е да си сложили на сървъра черен списък на IP адреси, сред които са и диапазоните на българските Интернет доставчици.
                    Аз говоря за втория случай, в който изобщо не ти дават достъп до сайта си.

                    А за PayPal - ще се надяваме ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      има и други проблеми освен PayPal,много хора не изпращат извън usa,има и случаи плащаш но не получаваш стоката,зависи на какав продавач ще попаднеш,успех.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Geri
                        има и други проблеми освен PayPal,много хора не изпращат извън usa,има и случаи плащаш но не получаваш стоката,зависи на какав продавач ще попаднеш,успех.
                        Когато не правят доставки извън САЩ, хората си го пишат. А за некоректни продавачи много зависи откъде пазаруваш. По принцип при плащане с кредитна карта не трябва да имаш проблем в такива случаи. Просто отказваш плащането, ако не ти направят доставка.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          Аз пейпал не ползвам. Това е възможно най-тъпанарската платежна система. Имаше едни - манибукърс май, с тях ставаше ама искаше кредитна карта.
                          Ако пазаруваш по често така че да си избиеш 35 кинта за кредитна Виза от ОББ си струва да си изкараш.
                          Едно уточнение - аз имах виза, според учените глави от ПИБ - кредитна. Да ама не. Един скайп не можех да заредя с нея. Спрях я и си изкарах една от ОББ - без гранционен депозит, без нищо, освен една бележка за доходите, даже ти идва куриер на крака да ти го попълни. Абе европейска работа. Лихвата им е голяма - 17% май беше, ама аз така или иначе я ползвам моята само за разплащания.

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от DemonS
                            Едно уточнение - аз имах виза, според учените глави от ПИБ - кредитна. Да ама не. Един скайп не можех да заредя с нея.
                            Значи, по-първите карти ВИЗА, издавани от ПИБ бяха (са) нещо като дървено желязо, щото им викат "кредитна карта от дебитен тип" К'ва кредитна карта, като трябва да имаш пари по картовата сметка за да плащаш с тях?!? Ама иначе вършат работа.
                            За проблемите със Скайп не е виновна банката, а малоумниците от Скайп, които бяха решили да правят търговия в Интернет без да поемат какъвто и да било риск от фалшиви транзакции. И поради тази причина режеха зверски при наличието и на сенчица от съмнение. На мен са ми отказвали плащане с фирмена ВИЗА от Райфайзен, щото картата била се водела издадена във Виена (от централата на Райфайзен) пък IP-адресът бил в България. Познай дали дебилите възприеха забележката, че все пак важното е, че притежателят на картата е българска фирма, чийто адрес е именно в България.

                            Та заради такива причини Скайпаджиите взеха да използват Moneybookers, които според мен трябва да бъдат затворени и ключът изхвърлен. Щото за плащането на едни мършави 10 - 20 евро с кредитна карта искаха да им се изпратят по Е-мейл !!! сканирани 2-те страни на картата, документ за самоличност и копие от извлечение от картовата сметка с подпис на притежателя на картата.

                            Бе изобщо мъка! В това отношение ни третират като страна от 4-я свят ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              уфф и аз съм минал по този целият път, ама скаип вече продават и на българи с кредитни карти и ПИБ имат истински кредитни карти с 40 дена грацисен период. Що се отнася до ПИБ или ОББ аз твърдо съм за ПИБ поради отличният 24 часов съпорт. Имам и ОББ карта и редките случай в които съм я ползвал и е трябвало да ми свършат някаква работа по телефона, така са ме отрязвали че нямам думи. Докато в ПИБ въпроси от рода, Дали са ми резервирали сумата?, Имам ли блокирани суми и от кой?, Ще мине ли транзакция от еди колко си $$$? - ги отговарят когато и да им се обадиш! А най птиятно ми стана като видях някакви 400лв бонус от ПИБ че много съм си бил ползвал картата!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X