Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с регистрацията в PayPal

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    купих си 2 неща от ибай преди месец. и двете платих с банков трансфер по сметка. лошото са таксите, които банката взима за трансефирането. Креднитна карта се приема от много ибай продавачи и не е прблем да се извади виза или американ експрес. Доста банки предлагат услугата. Пейпал за бг няма за сега а и да има пак ти трябва кредитна карта.

    Коментар


    • #17
      V93, ама много си прав. ПИБ и досега са си така - издават кредитна карта, ама искат и да имаш поне дебитна или депозит при тях.
      Пробваха с Амекс, ама и тая история омацаха.
      Скайпа явно правят някакви врътки с ИП-тата, защото през френско прокси ми приема картата, през Българското ИП, от 3 пъти зареждане, един път ми я отказа.
      С ибей не съм имал такъв проблем досега, ама не съм и купувал чак да кажеш кой знае какво - имам 15 покупки на година максимум.
      Манибукърс да добавя освен заключени мисля че следва да бъдат тотално ликвидирани и да се въведе закон за практики подобни на техните - това което са ти го искали не е нормално, хич, ама хич. Особено пък обратната страна дето и банката издател не ми я иска.
      Тъпанари.
      Аз засега няма да я сменям моята от ОББ - сравнително доволен съм, пак с 40 дена гратис период како казва Сабин за ПИБ, не ми искат депозити и прочее глупости, вдигнаха ми лимита на втората година двойно без да съм го искал и то без да ме таксуват, важи си за банкомат и магазини в чужбина - толкова ми стига, човек трябва си знае мярката.

      Коментар


      • #18
        Пишеш директно на продавача и му искаш банкова сметка по която да платиш!
        След това му плащаш, ако не те е шубе,
        и след това, ако не си гризнал дървото,
        той ти изпраща стоката,
        много учуден, че и с тая екзотична държава може да се прави нормален и бърз бъзинес!

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от DemonS
          V93, ама много си прав. ПИБ и досега са си така - издават кредитна карта, ама искат и да имаш поне дебитна или депозит при тях.
          Пробваха с Амекс, ама и тая история омацаха.
          Сега си имат хората и истински кредитни карти. А че искат по някакъв начин да се подсигурят ги разбирам.
          Аз пък баш от ОББ имам отвратителни впечатления на тема кредитни карти. Издават фирмена Мастър на фирма, на което всичките (и то немалки) обороти минават през сметки при тях. И по тази "бизнес кредитна карта" забиват неснижаем остатък 400 евро и се оказва, че с нея не можеш да платиш едни жълти стотинки - 50 евро за реклама в Гугъл, ако случайно счетоводството не е захранило картовата сметка над неснижаемия остатък.
          От тия карта и не помислям да си взема!!!

          А за Амекс имам 2-3 наум. Това е една от най-неприятните (за търговците) кредитни карти, а тукашните им представители са едни отвратни гърци ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            Ами какво да ти кажа - то като седнеш да гледаш, аз и двете банки ги ползвам и от двете не съм доволен. ОББ работят наблизо до мен само до 16:30, ПИБ до 19:00. С Визите на ОББ има отстъпка 3% за покупки, с тия на ПИБ няма, аз моята исках да я сменям с ПИБ-ска, ама се отказах, нещо прекалено много гаранции и прочее. Има си кредитен регистър и застраховки които си ги плащаш при издаването картата включени в таксата, така че тяхната не я мисли - те са си вързали гащите отдавна. В пиб ми искаха депозит или картова сметка, вярно не голяма, ама винаги ме изнервя това висене в техите офиси. Днес за едно теглене, откриване на пета сметка и извлеченията удариха рекорда - 23мин. от моя живот. В ОББ поне по - бързо се оправят но само из големите клонове, малките са по-бавни от ПИБ.
            А забравих и друго да добавя - в ПИБ мацките са по-готини и винаги има бонбонки

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с регистрацията в PayPal

              Сори за некрофилството
              Понеже не намерих подходяща тема, като изключим една заключена такава.
              Та за какво става на въпрос.

              Понеже не вярвам на тея от банката (всъщност още не съм питал), но като знам или ще кажат, че незнаят или че може .
              Имам желание да си взема една дебитна карта за разни разплащания пазарувани извън страната, и понеже са ми най-близо пък и като фирма съм им клиент на Си-банк реших да попитам някой знае ли дали стават за регистрация в PayPal?
              За ПИБ знам че стават, но пък са ми малко отдалечени (да не кажа в друг град Козлодуй, е на има няма 15-20км е) Другия вариант е ДСК.
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • #22
                От: Проблем с регистрацията в PayPal

                Колега, ако картата е дебитна/ кредитна Visa Electron, Master Card или American Express става. Няма значение банката, която я издава.
                ***Prior Preparation Prevents Piss Poor Perrformance***

                Most sports require only one ball - real sports require two.

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем с регистрацията в PayPal

                  Първоначално публикуван от sd33t Преглед на мнение
                  Колега, ако картата е дебитна/ кредитна Visa Electron, Master Card или American Express става. Няма значение банката, която я издава.
                  Благодарско за бързата реакция
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проблем с регистрацията в PayPal

                    Важното е от извлечението на сметката си да можеш да виждаш номерата на транзакциите! Когато си регистрираш картата към PayPal ти изтеглят 1 GBP, което се отразява в сметката ти с транзакция. При свързване на картата към PayPal ти е необходим 4- цифрения код, който се съдържа в номера на транзакцията.
                    ***Prior Preparation Prevents Piss Poor Perrformance***

                    Most sports require only one ball - real sports require two.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Проблем с регистрацията в PayPal

                      Това по-горното е ясно.
                      Аз просто се интересувах за дебитните дали стават, че риска пък и поддръжката са по малки .
                      Инак има доста подробно описано http://pazaruvane-online.com/category/about-paypal/ Както и доста съвети.
                      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Проблем с регистрацията в PayPal

                        Имах впредвид, че например за издадени дебитни карти от Експресбанк няма информация в извлечението за номера на транзакцията и следователно не можете да видите кода. Но това се отнася при регистриране само на първата (основна) карта към PayPal. След това можете да си регистрирате и други карти (дебитни/ кредитни) без да е необходим 4- цифрения код.
                        ***Prior Preparation Prevents Piss Poor Perrformance***

                        Most sports require only one ball - real sports require two.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Проблем с регистрацията в PayPal

                          Ти у това сигурен ли си?
                          Странно защо, при продължаване на срока на дебитната ми карта, отново ми поискаха този прословут четирицифрен код.
                          Трансакцията съществува в бумагите на Експресбанк и не може да не се вижда. Съответно този четирицифрен код съществува в трансакцията.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • #28
                            От: Проблем с регистрацията в PayPal

                            Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                            Другия вариант е ДСК.
                            ДСК ти правят и една специална виртуална карта за пазаруване в интернет. Идеята е, че не може да бъде източена, защото си я зареждаш само с точната сума, която ти трябва в конкретния случай.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #29
                              От: Проблем с регистрацията в PayPal

                              Само че си-банк ти искат 50лв напред, нещо такова беше, а ако искаш да си проверяваш онлайн тяхната страница, ти трябват електронни сертификати.
                              За които отиваш в банката подаваш заявление и след седмица го имаш.
                              Моят съвет е да пробваш с друга банка

                              Коментар


                              • #30
                                От: Проблем с регистрацията в PayPal

                                Малко помощ моля .
                                Регистрацията мина добре до като стигнах до 4-ри цифрения код от тях. От банката (нямам интернет банкиране, незнам просто не заявих такова) ме подведоха с някакво извлечение дето по мое мнение не пишеше каквото трябва и въведох 3 пъти грешен код. В последствие получих правилното извлечение, но вече беше малко късно. За да мога да ползвам картата трябваше да пусна факс с разпечатка някава от тяхната страничка (следвах инструкцийте) photo ID (тук ползвах сканирана лична карта) и съответно разпечатката от банката с 4-ри цифреният код. Та пусках им два пъти факс, ама тея пак ми искат някаквo photo ID. Нещо не разбрах къде мога да кача копие от картата си в акаута си, и има ли смисъл или да им пратя пак някой факс със личната карта. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

                                Поздрави
                                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X