Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде е най евтиния техно тест ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде е най евтиния техно тест ?

    Здравейте понеже ми се налага да мина техно тест , за автомобил който е извън европа някой знае ли къде е най евтиния такъв, понеже са обявили на много места някакви космически цени от 800-1000лв...
    и ми се струва доста...

  • #2
    http://dekra-automotive.bg/%D1%85%D0...82%D0%B2%D0%B0

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от bladest Преглед на мнение
      ...понеже са обявили на много места някакви космически цени от 800-1000лв...
      и ми се струва доста...
      Чак космически...
      Струва ми се, че е просто си пропуснал да предвидиш този разход.
      Враг усраине

      Коментар


      • #4
        Аз бих казал там, където ще се мине от първия път
        Дела трябват, а не думи.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Plamen Alexandrov Преглед на мнение
          Аз бих казал там, където ще се мине от първия път
          Навсякъде ще мине от 1вия път колата е изрядна, как се казва мястото ?

          Коментар


          • #6
            Мятото ще разбереш, като се обадиш по телефона на 5-6 места.Приблизително толкова извършват тази "услуга"Сега, при изменение на конструкцията на автомобила, или при друг, по-мощен двигател - разбираемо е...Обаче, при внос на МПС от САЩ и Канада, на автомобил, от марка, продаваща и в Европа, нещо ми се губи причината за теста...Въртим едни пари

            Коментар


            • #7
              Абонамент! Започвате да ми приличате на колегата Boa.
              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

              Коментар


              • #8
                Поредния мрънкач с уникален кошник , който чака някой на готово да му свърши работата и по възможност да му даде някой лев
                Фиат Купе
                Опел Фронтера В
                Мицубиши Паджеро Пинин

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
                  Поредния мрънкач с уникален кошник , който чака някой на готово да му свърши работата и по възможност да му даде някой лев
                  Какво лошо има човек, да попита,
                  колата е Clean title,без удари, уникална е да.
                  Не чакам никой да ми свърши нищо просто реших да попитам дали някой не знае къде има изгоден техно тест понеже цените варират силно.
                  Има места където открих и за 500лв така,че цените варират от 500 до 1000лв.

                  Коментар


                  • patkan
                    patkan коментира
                    Редактиране на коментар
                    Бургас минах преди 2г. за 450лв

                • #10
                  Хората плащат повече пари за телефон и са доволни... Между другото , подготвихте ли се за огледа с европейски светлини? Аз избирам такива услуги по: местоположение, дали ще "мина" и времето, което ще ми отнеме. Защото върнат ли те два-три пъти...
                  FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

                  Коментар


                  • #11
                    И един път да те върнат е голям проблем! Марката и да се продава в Европа може да има проблем с вредни емисии с внесената от САЩ такава . А тия возила идват на изгодна цена тук (по причино, които не смятам да коментирам), та разход от около 500 лв. не ми се вижда огромен проблем.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #12
                      Първоначално публикуван от nogopechen Преглед на мнение
                      Хората плащат повече пари за телефон и са доволни... Между другото , подготвихте ли се за огледа с европейски светлини? Аз избирам такива услуги по: местоположение, дали ще "мина" и времето, което ще ми отнеме. Защото върнат ли те два-три пъти...
                      О да подготвихме се автомобила се произвежда за европа сащ и канада с еднакви светлини мигачи стопове и всичко и няма нужда от прекодиране.
                      Не е нужно да се променят цветове и неща направо се минава техно тест.
                      Колата няма проблем с вредните емисии налични са и катализаторите и е евро 6. Не е и удряна блъскана наводнявана палена и т.н.Здрав автомобил.

                      Коментар


                      • #13
                        Хонда?
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • #14
                          Infiniti.

                          Коментар


                          • #15
                            Недейте да отлепвате лепенки от автомобила - на технотеста гледат за емисиите по лепенките !

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X