Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Застраховател със съмнителна практика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    " Дайте си номера на картата, за да ви преведа парите" - справка "продавалниците"

    Коментар


    • #17
      Това си е стандартен начин на разплащане , масово се практикува в Европа . Предполагам и в останалата част на света .

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Пламен Атанасов Преглед на мнение
        Това си е стандартен начин на разплащане , масово се практикува в Европа . Предполагам и в останалата част на света .
        Да напишеш на хвърчащо листче детайлите на картата за да може при нужда всеки да си взема пари от нея?
        Без някой да те пита, информира и без ти да оторизираш трансакцията?
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • Пламен Атанасов
          Пламен Атанасов коментира
          Редактиране на коментар
          Не е точно така както си го описал , подписваш документ който им дава право да си изтеглят необходимите суми . Описано е конкретно за какво е разрешението , така работи всичко , банки ,застрахователи ,данъчна служба , енерго , наем , здравна каса и каквото се сетиш .

      • #19
        В платформите на Емаг и в А1 е по същия начин.Ако се съгласиш да ти запомни данните на картата,всеки път като плащаш става мигновенно,без да ти ги иска повторно.
        Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
        ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

        Коментар


        • #20
          В платформите си вкарваш данните сам и използваш профил защитен най малкото с парола.
          Тук трябва да си дадеш данните на физическото лице изпълняващо длъжността касиер, оператор, консултант и както там се казва с надеждата че същото лице след това няма да се развихри с картата ти из интрнет.

          Коментар


          • #21
            Аз ползвам активно и при всяка възможност плащане с пластика (а сега вече и NFC) oт края на ‘90.
            POS терминали имаше инцидентно, тук-там, беше екзотика.
            По-напред съм писал, че никога до сега не са ми предлагали това.
            В никоя точка на света.
            Искали са ми документ за самоличност и няма драма с това ако и двата документа са в ръката ми.

            Но да дам всички данни от картата на човек па бил той и длъжностно лице за мен не е нормално.
            И според баката издател на картата не е.

            Ще видим какво ще върнат от КЗП - обикновено го правят.

            Враг усраине

            Коментар


            • #22
              Не че разбрах много от становището на комисията освен, че нарушение не е констатирано.
              И че могат да искат каквото пожелаят.

              Какво пък, поне кипи някаква дейност!
              Прикачени файлове
              Враг усраине

              Коментар


              • I.Guberkov
                I.Guberkov коментира
                Редактиране на коментар
                И от тези няма никаква полза. Преди години ми върнаха подобен безсмислен отговор, след спор с подизпълнител на мобилен оператор, от когото купих телефон с план. След като телефона ходи на ремонт няколко пъти, включително и до Унгария и работи 2 дена за четири месеца, исках да си прекратя договора, тъй като не мога да ползвам плана с неработещ телефон. Отговора беше, че имам договор за покупко-продажба за телефона с една фирма, а плана е от друга фирма и да го духам...

              • Esper
                Esper коментира
                Редактиране на коментар
                Е, аз поне не извършвам нарушение, като им отказвам

              • cnc82
                cnc82 коментира
                Редактиране на коментар
                Поне си ги накарал да правят нещо, а не да си бъркат по цял ден в носа, че държавната работа я знаем как е.... Като във вица за човека дето не пиел кафе и нямал топки... 🙂

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X