Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Техно тест - някой ходил ли е скоро?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Техно тест - някой ходил ли е скоро?

    Колеги,някой минавал ли е за подмяна на двигател на УАЗ със дизелов? И за какво най дърпат?
    0888 69 88 72
    https://www.youtube.com/channel/UC2lB8CKbb5eIV1Aj8ikgayw

  • #2
    Ас ли ще съм първия?
    0888 69 88 72
    https://www.youtube.com/channel/UC2lB8CKbb5eIV1Aj8ikgayw

    Коментар


    • #3
      Не се притеснявай, иди поговори с хората попитай какво точно ще искат и даже може да си спестиш излишни разходи...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        в София ли ще пререгистрираш? гледай да не попаднеш на един дребен възрастен, с бяла коса... ако е той, направо остави за следващия ден!
        от личен опит ти пиша!
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          Благодаря за съветите но отговора им беше сумтене и ела и ще видим какво си направил.
          0888 69 88 72
          https://www.youtube.com/channel/UC2lB8CKbb5eIV1Aj8ikgayw

          Коментар


          • #6
            и на мен така ми казаха. И после като отидох ме върнаха без обяснения. И след повтарното ми връщане след месец замразих проекта.

            Коментар


            • #7
              До: ТЕХНО ТЕСТ НЯКОЙ ХОДИЛ ЛИ Е СКОРО?

              Ходих скоро вдигнали са цените пак тия монополисти

              Коментар


              • #8
                До: ТЕХНО ТЕСТ НЯКОЙ ХОДИЛ ЛИ Е СКОРО?

                Мдаа, тя темата е от преди 2 и повече години. Бива и да не са ги вдигнали. Поне напиши кога си ходил и колко са ги вдигнали, иначе поста ти не носи никаква информация. Еле пък в тема от 2006
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #9
                  До: ТЕХНО ТЕСТ НЯКОЙ ХОДИЛ ЛИ Е СКОРО?

                  То интересното е че от тази институция няма никаква полза. Организация създадена по тоталитарно време с нова дейност да смучи парите на хората. Хората вътре са кадри от миналото.
                  Бях там на 6 януари за протокол.
                  Първо: Искаха ми 720лв за автомобил който е произведен в страна членка на европейския съюз но е експлоатирана в Швейцария
                  Второ: Тея поне като оторизиран институт може да си вършат работата както трябва (това поне е радостно за мен) ,пуснаха автомобил с СО много над нормите.
                  Трето: В самата организация няма никакъв ред и подреденост. Уж дават номера за поредност ама длъжностните лица можеш да ги дръпнеш на страни и е съмнително коректното им отношение.
                  Четвърто: Длъжностното лице което окончателно оформя документите на касата (една лелка явно пред пенсия) изобщо не разбира от това за което е поставена.

                  Като цяло мнението ми за тази организация е че е направена с единствената цел да рекетират хората и ще се радвам никога повече да не им бъда клиент.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • #10
                    До: ТЕХНО ТЕСТ НЯКОЙ ХОДИЛ ЛИ Е СКОРО?

                    С риск да напиша нещо, което вече го има някъде във форума, но по-добре пробвай в ТИАТ Шумен.
                    Ето и координати да им се обадиш предварително и да ги питаш това, което те интересува:
                    http://www.tiat.net/feedback.php
                    Успех!

                    Коментар


                    • #11
                      До: ТЕХНО ТЕСТ НЯКОЙ ХОДИЛ ЛИ Е СКОРО?

                      Първоначално публикуван от Trailhawk Преглед на мнение
                      С риск да напиша нещо, което вече го има някъде във форума, но по-добре пробвай в ТИАТ Шумен.
                      Ето и координати да им се обадиш предварително и да ги питаш това, което те интересува:
                      http://www.tiat.net/feedback.php
                      Успех!
                      Но ТИАТ не издават документите които са нужни за регистриране на автомобили купени извън европейския съюз.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • #12
                        До: ТЕХНО ТЕСТ НЯКОЙ ХОДИЛ ЛИ Е СКОРО?

                        Колеги скоро минах по този път В Кат признават сертификати само от Декра и Технотест. И това по нареждане на министерството на транспорта! Къде отиде антимоноплното ни законодателство се питам. Поздрави
                        [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

                        Коментар


                        • #13
                          До: ТЕХНО ТЕСТ НЯКОЙ ХОДИЛ ЛИ Е СКОРО?

                          Първоначално публикуван от mima679 Преглед на мнение
                          Ходих скоро вдигнали са цените пак тия монополисти
                          вече е 1200 лв , и да не говориме за какви изисквания си искат от всеки дето си застрашил да купи кола от САЩ , врещат ти да оправиш док. след това те врещат над 10 пъти за какво ли не, а след това ти викат ами не става,
                          тези хора там или са садисти , или не им пука че им внасяш в касата им 1200 лв( без почерпката разбира се )!!!
                          то да ходиш да купиш фарове по европейски, то нови мигачи, то док.от там за произхода, то износната дек. , то ,,,абе няма думи, с д ве думи живота ти ще се скуси поне с няколо години и то няма гаранция да се оправиш при тези гадове.

                          Коментар


                          • #14
                            До: ТЕХНО ТЕСТ НЯКОЙ ХОДИЛ ЛИ Е СКОРО?

                            Вчера ходих,върнаха ме за фарове,както и очаквах,но там се запознах с един човек,който ми каза да утида пак в понеделник,предупреди ме да не се разправям с тях,така,че ще пиша резултата в понеделник.Пак добре,че не ти взимат парите предварително,а само,ако го издържиш

                            Коментар


                            • #15
                              До: ТЕХНО ТЕСТ НЯКОЙ ХОДИЛ ЛИ Е СКОРО?

                              Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
                              Вчера ходих,върнаха ме за фарове,както и очаквах,но там се запознах с един човек,който ми каза да утида пак в понеделник,предупреди ме да не се разправям с тях,така,че ще пиша резултата в понеделник.Пак добре,че не ти взимат парите предварително,а само,ако го издържиш
                              Дано да се оправиш , че направо цяло чудо ще е !
                              Иначе каква ти е колата ако не е тайна де че е толкова трудно?
                              При мен е по сложен въпроса де.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X