Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Техно тест - някой ходил ли е скоро?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ТЕХНО ТЕСТ НЯКОЙ ХОДИЛ ЛИ Е СКОРО?

    Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
    Дано да се оправиш , че направо цяло чудо ще е !
    Иначе каква ти е колата ако не е тайна де че е толкова трудно?
    При мен е по сложен въпроса де.
    Aко мога ще ти помогна,ще видя как ще се развие контакта утре,естествено за бецалин става въпрос.Колата ми е миниван,проблема е с петното което осветлява на пътя,европейските светили по към тротоара,а американските някаде другаде или обратното,изнесоха ми лекция,но я пуснах покрай ушите си.

    Коментар


    • #17
      До: ТЕХНО ТЕСТ НЯКОЙ ХОДИЛ ЛИ Е СКОРО?

      Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
      Aко мога ще ти помогна,ще видя как ще се развие контакта утре,естествено за бецалин става въпрос.Колата ми е миниван,проблема е с петното което осветлява на пътя,европейските светили по към тротоара,а американските някаде другаде или обратното,изнесоха ми лекция,но я пуснах покрай ушите си.
      На фаровете лесно се променя ъгъла на осветление.Чопът на крушката се премества с 10-15 градуса и си готов. Така направихме с нашето ШЕВИ
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #18
        До: Техно тест - някой ходил ли е скоро?

        И за къкво точно взимат 1200 лева тия п_ _ _ли ? Имам две технически образования ДВГ "Вилхем Пик" и висше ТММ от ТУ София занимавал съм се с проектиране и конструиране на машини и нещо не мога да разбера как за няма и един час едно мерене на кантар и петнайсетина минути умно и неразбиращо гледане под капака ги взимат тия пари. Един приятел сега довършва един УАЗ и му качи дизелов двигател ще неще трябва да мине от там а целия УАЗ заедно с новия двигател не му е излязъл 1200 лева .
        Последно редактирано от sek.1; 23-03-09, 05:51.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #19
          До: Техно тест - някой ходил ли е скоро?

          Минала година беше 435лв.и пак ми се струваше много.Пазарна икомика,намерили са ниша.Минимално вложение,максимум печалба.Мечтата на всеки търговец.Според мен една напълна излишна организация,печатница за пари.На твоя приятел за какво му е притрябвало да минава технотест за един двигател,мигар някой ще го проверява на пътя.

          Коментар


          • #20
            До: ТЕХНО ТЕСТ НЯКОЙ ХОДИЛ ЛИ Е СКОРО?

            Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
            Дано да се оправиш , че направо цяло чудо ще е !
            Иначе каква ти е колата ако не е тайна де че е толкова трудно?
            При мен е по сложен въпроса де.
            аз мойте коли ги оправям с насаждане на други рефлектори... ако някой му трябва помощ да драсне на лични

            Коментар


            • #21
              До: Техно тест - някой ходил ли е скоро?

              Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
              Минала година беше 435лв.и пак ми се струваше много.Пазарна икомика,намерили са ниша.Минимално вложение,максимум печалба.Мечтата на всеки търговец.Според мен една напълна излишна организация,печатница за пари.На твоя приятел за какво му е притрябвало да минава технотест за един двигател,мигар някой ще го проверява на пътя.
              Човека иска всичко да му е законно а не да ръси пари на всеки КАТаджия.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #22
                До: Техно тест - някой ходил ли е скоро?

                A aко искам да си добавя 2 седалки, които ми липсват в багажника? Трябва да дам 1200 лева. Това не е реално изобщо. Няма ли различни тарифи? Все пак за регистрирана в България машина не би следвало, добавянето или ваденето на седалки да е такава сума

                Коментар


                • #23
                  До: Техно тест - някой ходил ли е скоро?

                  http://www.technotest.bg/bg/pricelist.html

                  не е 1200 лв
                  код 3336 - 168 лв

                  Коментар


                  • #24
                    До: Техно тест - някой ходил ли е скоро?

                    168 лева е съвсем поносима цена.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #25
                      До: Техно тест - някой ходил ли е скоро?

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      168 лева е съвсем поносима цена.
                      Ама като му намират в този двигатъл 5 кусури , и ще стане до 1000 мое би, абе тези хора там са по коромпирани от кат-ите и направо ниама думи, вадяат ти душата с памук.
                      Въпроса е защо ги има все още, и кои стоят зад тях, и на кой отчитат, аз направих грешката че не ги оправих в Германия щеше да ми излиза много по евтино,, ама нали като съм наивен и повярвах на едни познати.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Техно тест - някой ходил ли е скоро?

                        Два пъти съм ходил преди години в тая институция. Първия път ме върнаха от КАТ с един мотор Хонда Доминатор защото я нямали в компютъра като модел в технотест я намериха за две минути в един каталог за масла на Мотул оказа се че се водела Хонда NR Доминатор и като такава си я имат в КАТ ама това NR го нямаше написано в митническите документи. Втория път ми беше като си узаконявах ремаркето отидох с него и поне педесет кила папки с чертежи (правих го по заводси чертежи но с малко по дълга каросерия) и най отгоре сложих ксерокопия на двете ми дипломи от "Вилхем Пик" и от ТУ София. Човека който ми взе документите видя че не съм селски майстор и без да каже една дума огледа ремаркето след като приключи с огледа каза само "перфектно си го направил колега" и се подписа на някъква бланка и с това ми свършиха приключенията там.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #27
                          До: Техно тест - някой ходил ли е скоро?

                          Някой досега досега да е регистрирвал бракуван автомобил през технотест?

                          Коментар


                          • #28
                            До: Техно тест - някой ходил ли е скоро?

                            Първоначално публикуван от zhivko88 Преглед на мнение
                            Някой досега досега да е регистрирвал бракуван автомобил през технотест?
                            Да аз се борих там преди 2 месеца, работата е сериозна

                            Коментар


                            • #29
                              До: Техно тест - някой ходил ли е скоро?

                              Първоначално публикуван от em4eto_9180 Преглед на мнение
                              Да аз се борих там преди 2 месеца, работата е сериозна
                              Колега, можеш ли да споделиш малко повече за регистрацията на бракуван автомобил?
                              Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Техно тест - някой ходил ли е скоро?

                                Първоначално публикуван от Ato Преглед на мнение
                                Колега, можеш ли да споделиш малко повече за регистрацията на бракуван автомобил?
                                Здравеи,аз взех бракуван автомобил без да знам за какво става въпрос.Значи по колата всичко трябва да работи-светлини,спирачки,не трябва да е преправяно нищо от оргинално произведения автомобил.И така товариш автомобила на платформа и отиваш в технотест,пускаш молба за възстановяване и чакаш. Какво ще въстановяваш?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X