Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
    Само НЕ мести мястото на волана!
    Съвсем никога няма да извърша такова овчо дело ;-) Само ще си купя колата на мое име, ще обявя че я изнасям, ще си я докарам на автовоз, за да не се занимавам със застраховки из Европа и дивотии и тука оправям фаровете и регистрирам по каналния ред.
    Благодаря!
    Сега ако успея да избера правилния модел на който лесно се регулират фаровете - че преди години разбрах че на Киа Соренто трябва да се сменят целите фарове, били фиксирани, без индивидуална настройка, освен онова местене с бутончето за двата фара, което насочва нагоре-надолу... или с лепенки, ама не минава вече номера...
    И ако успея да избера някоя със колкото се може повече екстрички - примерно Пежо 607... и ще пращам виртуална бира да почерпя ;-)
    Лека вечер на всики!

    Коментар


    • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

      Забраната за регистрация бе предложение на предишния парламент и не успяха да го приемат. Ще видим дали и кога ще мине, но явно няма да е много скоро.
      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

      Коментар


      • От: До: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

        Здравеи , имам следния "проблем" шефът ми ми подари ван форд транзит 2.5 ди ,вана е модифициран на 4х4 ,в v5 не е обозначен като 4х4 (трябва ли?) и двигателя е сменен ( същия 2.5 ди стандартния за модела така наречен banana engin,стария пушел) знам трябва да впиша новия номер на двигатея във v5 и да го пратя в ДВЛА въпросат е в бг ще мога ли да го регистрирам след като е модифициран на 4х4 ,какви документи трябва да имам за да мина в нашия КАТ, Благодаря

        Коментар


        • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

          Колеги, мпс отписано от застраховател с категория Б, може ли да получи експорт сертификат ? На повечето места виждам че е партс онли, но сега говоря с един продавач, който ме уверява че двла ще ми издаде експорт сертификат но няма как да взема в5. Може ли някой да каже каква точно е процедурата ?

          Коментар


          • От: До: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

            купих кола с английски номера от България и искам да си е регистрирам с бг номера
            на английски я талон собственика е българин
            договора между мен и българина ли трябва да е
            или мен или англичанина

            Коментар


            • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

              Българинът с химикалка ли се е вписал?
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • От: До: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                Първоначално публикуван от bat_ves86 Преглед на мнение
                купих кола с английски номера от България и искам да си е регистрирам с бг номера
                на английски я талон собственика е българин
                договора между мен и българина ли трябва да е
                или мен или англичанина
                Договора трябва да е със собственика по талон, но от Англия договорите са свободен текст. ЕИмай предвид, че в нашия кат не ги щат написани с химикалка, та се наложи за пет минути да им го напечатам на място и така бяха щастливи. Инфото ми е от преди три години все пак де.
                Важното е отрязаците от талона да са в теб и да съвпадат с атрибутите на колата

                Коментар


                • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                  Привет на всички. Някой ако е внасял скоро каравана от Англия, да драсне какви документи са нужни от тук и как става регистрацията в БГ сега, че помня преди едни драми бяха с каквито и да е ремаркета от тук.
                  Subaru Legacy 2.5
                  Suzuki GS500 E

                  Коментар


                  • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                    Малко прясна информация, сега докарах едно CRV, за да имаш застраховка - временна в UK ти трябва тяхна дебитна-кредитна карта и Български задграничен Паспорт.
                    С българска карта не можеш да платиш, а застрахователите искат номера под снимката на задграничния паспорт и нищо друго.
                    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                    Коментар


                    • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                      Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
                      Привет на всички. Някой ако е внасял скоро каравана от Англия, да драсне какви документи са нужни от тук и как става регистрацията в БГ сега, че помня преди едни драми бяха с каквито и да е ремаркета от тук.
                      Има ли инфо по въпроса?
                      Последно редактирано от ves1; 03-07-17, 15:14. Причина: цитат
                      Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                      0884837709
                      0878383528

                      Коментар


                      • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                        Необходим е сертификатът от производителя (едно картонено нещо с данните на караваната) и документ за придобиване.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                          Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                          Необходим е сертификатът от производителя (едно картонено нещо с данните на караваната) и документ за придобиване.
                          Това сигурно е валидно и за ремаркетата, нали?

                          В този ред на мисли, някой ще бъде ли така добър да сложи тук една снимка с такова талонче за каравана/ремарке, разбира се да маскира личните данни?

                          Аз до сега съм купил половин дузина такива обаче не съм виждал още такова талонче за това бих желал да придобия представа какво да очаквам.
                          Бъдете живи и здрави!

                          Коментар


                          • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                            Харесал съм си една кола от България с УК номера. И удрям на камък с търсенето на сайт за проверка на колата, трябва ми да проверя дали този номер отговаря на VINа на колата, и да не е нещо открадната или някакви такива подобни дивотии.
                            Проверих през този сийт https://hpicheck.com/product-selection#MOTHistory . И от това което намерих, е че поне отговаря на марка/модел/цвят и година, ама няма да дам 50лв за допълнителна информация. Та търся нещо което да ми каже ВИНа и дали колата не е издирвана, тоест да може да се регистрира в КАТ Варна.

                            Регистрационния номер е - F568 EPW и ВИНа е WAUZZZ8BZKA003039

                            Коментар


                            • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                              Първоначално публикуван от Кристиян Костадинов Преглед на мнение
                              Харесал съм си една кола от България с УК номера. И удрям на камък с търсенето на сайт за проверка на колата, трябва ми да проверя дали този номер отговаря на VINа на колата, и да не е нещо открадната или някакви такива подобни дивотии.
                              Проверих през този сийт https://hpicheck.com/product-selection#MOTHistory . И от това което намерих, е че поне отговаря на марка/модел/цвят и година, ама няма да дам 50лв за допълнителна информация. Та търся нещо което да ми каже ВИНа и дали колата не е издирвана, тоест да може да се регистрира в КАТ Варна.

                              Регистрационния номер е - F568 EPW и ВИНа е WAUZZZ8BZKA003039
                              Случай съвсем пресен, проверява се кола карана в БГ, с българска регистрация в КАТ в БГ, всичко супер, колата се вкарва в КАТ за смяна на номерата от друго населено място и ИЗНЕНАДА - колата е крадена, номерата пренабити, колата отнета в КАТ и една студена вода за последния купувач...
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар


                              • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                                Това е начина, на посочения сайт и срещу колкото там лева струва. Друг начин да получиш повече информация не мисля че има.
                                Subaru Legacy 2.5
                                Suzuki GS500 E

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X