Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ

    Първоначално публикуван от светлио80 Преглед на мнение
    здравейте,искам да попитам-аз сьм в момента в бостьн,искам да пратя един контейнер и имам хора в пристаниште вьв варна,но ме интересува ниакой работил ли е сьс спедиторска фирма от бостьн и какви са условията им-грубо!
    провери твоите хора във Варна с коя спед. фирма работят и след това я питай за контрагента им в Бостън... Щото Бостънската фирма, която намериш може да се окаже, че не е пращала до БГ и да се наложи да плащаш такси я в Хамбург, я в Ротердам и контейнерът да виси 1 месец в повече...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #77
      До: Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ

      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
      провери твоите хора във Варна с коя спед. фирма работят и след това я питай за контрагента им в Бостън... Щото Бостънската фирма, която намериш може да се окаже, че не е пращала до БГ и да се наложи да плащаш такси я в Хамбург, я в Ротердам и контейнерът да виси 1 месец в повече...
      Отговор от човек с опитА за другите колкото и да им се иска по евтино няма да станеОт Бостън до Солун 2900 USD от Солун до София 800 EUR това са цени до 18 000 кг. Имаме контрагенти в Бостън

      Коментар


      • #78
        До: Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ

        Исках да си купя дюзи от Adsit Company, но ми искат 200$ за доставка. Как си поръчвате части? Има ли някакъв изгоден вариант?
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #79
          До: Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ

          Положението с транспорт от Щатите не е толкова сериозен колкото е описан от колегите преди мен...
          Има спедиторски фирми във Варна на които е неоходимо да дадете адрес и тел. на изпращача и след 35-40 дни в зависимост от сервиза и линейния оператор можете да очаквате стоката при вас, без да се занимавате с каквото и да било (митници,складове, лашинг и т.н.).
          За да получите конкретна оферта са необходими - точен адрес и лице за контакт, ZIP код, размери, тегло на пратката. Получавате оферта от/до и ако Ви хареса ако не .
          Има спедиции които правят групажи с транзитно време 45-50 дни без да е нужно да се събирате 10 души за двайсетак

          П.П. и цените не са толкова страшни
          --------------------------------------------------
          [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

          Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
          [/FONT]

          Коментар


          • #80
            До: Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ

            Аз мисля, точно цените са страшни.
            Ако си купиш кола за 50 хилки - да, но повечето мераклии са за някое джипче, за 3-4...
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #81
              До: Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ

              Колега не знам какви са цените за доставка, но примерно ресорите за мойта джипка тук са на тройна цена... Това за стока тежаща към 15 кила и на цена 100 долара там. Така че ако някой организира доставка, да свирка.
              JEEP CHEROKEE '98 XJ. 4.0 190 hp

              Коментар


              • #82
                До: Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ

                http://www.shipmentlink.com/servlet/...unc=RuleSearch

                Ако още имате инатерес се надявам тов линкче да ви е от някаква полза.

                Коментар


                • #83
                  До: Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ

                  Здравейте, живея и работя в Китай, занимавам се с търговия.
                  Ако мога да съм ви полезен с нещо моля пишете.

                  KrisTomov@hotmail.com

                  Коментар


                  • #84
                    До: Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ

                    Колеги и аз съм навит за място в контейнера! Аз мисля да си докарам мотор или АТV! Ако още е валидна офертата пишете!

                    Впрочем да ми кажете някакви сайтове в САЩ за мотори,ATV-та,шейни и тем подобни! Да разгледам как вървят цените!

                    Коментар


                    • #85
                      До: Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ

                      Първоначално публикуван от Георги Хаджийски Преглед на мнение
                      Колеги и аз съм навит за място в контейнера! Аз мисля да си докарам мотор или АТV! Ако още е валидна офертата пишете!

                      Впрочем да ми кажете някакви сайтове в САЩ за мотори,ATV-та,шейни и тем подобни! Да разгледам как вървят цените!
                      Ето няколко сайта , да разгледаш как вървят цените в USA

                      www.atvtraderonline.com
                      www.cycletrader.com

                      Ако си харесаш нещо , ето цени за доставка до България.
                      AirCargo - $4.84 kg

                      Контейнерен транспорт:
                      NY- Varna $300 нa ATV, Mотор или шейна.
                      LA - Varna $400 na ATV, Мотор или шейнa.
                      Палет с размери 117cmX117cmX117cm max тегло 800kg - $250 до Варна.

                      За повече подробности: www.bomargroup.com
                      Последно редактирано от kinex; 15-05-10, 20:00. Причина: латиница

                      Коментар


                      • #86
                        До: Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ

                        Непрекъснато имам някакви контейнери от Ню Джърси към Варна.
                        А дори и да нямам поддържам връзка с повечето от хората, които изпращат кой какво има за България и обединяваме. В момента събирам за контейнер разни неща. Място има за сега. Ползвам само 40 фута HiCube.
                        За разни по-тежки части самият морски транспорт е евтин, но трябва да се знае как ще стигнат до склада, в който всичко изчаква самото натоварване.
                        По принцип бих могъл да съдействам с абсолютно всичко от която да е точка в САЩ до България. Само избягвам да оправям митница на хора, които никога не са внасяли МПС от там, защото все знаят повече. Е като знаят хайде приятно изкарване. Разбира се, че по принцип бих могъл да помогна там, къде с пари, къде за услугата, според случая.
                        Изказвания от рода ще ти дойде за 35 дни са възможни само през Германия или групаж. Самото пътуване с претоварването е от 25 дни нагоре. Преди това има закупуване, вътрешен, а трябва да има заявка и т.н.
                        Имало е изключения, като например това, че ми се обадиха за една четириколка и я купих на обяд, и вечерта затворих контейнера. Тя дойде за 25 дни + 3 дни във Варна.

                        По принцип това ми е работата, но със съвет мога да помогна, също така много често правя услуги на колеги, без да искам заплащане.

                        Ако някой го интересува нещо конкретно да пита смело.

                        Всичко това, което ми е в главата, най-вече опит аз съм получил с много загуби и разправии с руснаци, българи и разни други замаващи се с транспорт там.
                        В момента съм в България и ще остана тук още доста време надявам се.

                        Коментар


                        • #87
                          От: До: Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ

                          Първоначално публикуван от Tougi Преглед на мнение
                          Прав си! Връщането на контейнера съвсем ми излезе от акъла
                          контейнера може да го оставите и в София - повечето фирми си имат депа там

                          Коментар


                          • #88
                            От: Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ

                            А към Щатите някой може ли да удари едно рамо за едни неща около 150см/50см/50см в кашон, искам да ги сложа в някой контейнер, тъй като ме съмнява че пратката ще излезе извън стандартите за самостоятелно изпращане или цената ще е непосилна за мен

                            Коментар


                            • #89
                              От: Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ

                              Като гледам...... дошъл е контейнера и всичко е наред . Искам да си взема един Bayliner от Щатите до Солун. Ако някой ми помогне да ми каже , колко пара ще се извадя ....ще почерпа.

                              Коментар


                              • #90
                                От: До: Колеги, хайде да се обединим за контейнер от САЩ

                                Колега незнам защо но немога да ви изпратя лично съобщение.
                                Темата е стара но за мен актуална.
                                Имам нужда от куриерска услуга от САЩ вирджиния до българия, става въпрос за един хард топ за пикап.
                                Оригинално опакован му дават тежест 200кг. предполагам че не тежи повече от 60-70кг. но така или иначе пак ще трябва да се опакова. размера е грубо 150/130/60см
                                Можете ли да съдеситвате. моля да се свържете с мен е-меил mladen84@abv.bg или 0887216941



                                Първоначално публикуван от Axel Zaimov Преглед на мнение
                                Непрекъснато имам някакви контейнери от Ню Джърси към Варна.
                                А дори и да нямам поддържам връзка с повечето от хората, които изпращат кой какво има за България и обединяваме. В момента събирам за контейнер разни неща. Място има за сега. Ползвам само 40 фута HiCube.
                                За разни по-тежки части самият морски транспорт е евтин, но трябва да се знае как ще стигнат до склада, в който всичко изчаква самото натоварване.
                                По принцип бих могъл да съдействам с абсолютно всичко от която да е точка в САЩ до България. Само избягвам да оправям митница на хора, които никога не са внасяли МПС от там, защото все знаят повече. Е като знаят хайде приятно изкарване. Разбира се, че по принцип бих могъл да помогна там, къде с пари, къде за услугата, според случая.
                                Изказвания от рода ще ти дойде за 35 дни са възможни само през Германия или групаж. Самото пътуване с претоварването е от 25 дни нагоре. Преди това има закупуване, вътрешен, а трябва да има заявка и т.н.
                                Имало е изключения, като например това, че ми се обадиха за една четириколка и я купих на обяд, и вечерта затворих контейнера. Тя дойде за 25 дни + 3 дни във Варна.

                                По принцип това ми е работата, но със съвет мога да помогна, също така много често правя услуги на колеги, без да искам заплащане.

                                Ако някой го интересува нещо конкретно да пита смело.

                                Всичко това, което ми е в главата, най-вече опит аз съм получил с много загуби и разправии с руснаци, българи и разни други замаващи се с транспорт там.
                                В момента съм в България и ще остана тук още доста време надявам се.
                                'Не искам богатства, не искам пари - искам на бирата и бензина старите цени!!!'

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X