Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
    Е ако си се набълбукал с покупката и те хванат, не само у нас те чакат главоболия.
    В нормалните държави можеш да получиш пълна информация преди покупката на автомобила. В големия талон са изписани всички предишни собственици и всички промени. При всеки годишен преглед , номера на рамата се проверява. В техния кат не си чешат дупетата , а си вършат работата за която им се плаща. Не регистрират крадени автомобили , защото не са корумпирани и знаят , че ще ги накаже закона. Та тия номера само у наше село минават.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

      Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
      В нормалните държави ....... Та тия номера само у наше село минават.
      Да така е. Кола вкарана преди няколко години ,сменила няколко собственика и хоп при последния клесавец обявена за издирване от предишната държава ...Това възможно ли е ?

      Коментар


      • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
        Да така е. Кола вкарана преди няколко години ,сменила няколко собственика и хоп при последния клесавец обявена за издирване от предишната държава ...Това възможно ли е ?
        Напълно е възможно когато има два автомобила с едни и същи номера на рамата , единия е редовен , другия е краден и регистриран с помощта на корумпиран КАТ. Проблема възниква когато откраднат истинския.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

          Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
          Напълно е възможно когато има два автомобила с едни и същи номера на рамата , единия е редовен , другия е краден и регистриран с помощта на корумпиран КАТ. Проблема възниква когато откраднат истинския.
          Краткия отговор -не позна. Дългия като се видиме някога...

          Коментар


          • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
            Краткия отговор -не позна. Дългия като се видиме някога...
            Ясно ми е , че има и други възможности. Дори да си платиш за проверка на номерата , може да изядеш по-голямо дърво и след време да те изкарат тебе виновен , че има интервенция.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

              Възможно е и обратното- подправен номер, установен е истинския....обаче колата никой не я търси. Единственият проблем е, че дори и освободена от полицията, тя пак е нередовна и в момента, в който влезе за нещо пак в КАТ, пак ще я задържат. Вариантнтие са наистина много.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                Полицията е създадена от народа да и служи а не народа да служина на полицията - това са думи на бивш началник КАТ Хасково !
                Факт е , че след 98 година всички Началник регистрация в КАТ Хасково са заловени в момент на получаване на подкуп.....Има и изключения , но за съжаление са единици. Лично в КАТ Кърджали са ми помагали на момента.
                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                Коментар


                • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                  Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                  Полицията е създадена от народа да и служи а не народа да ......
                  Полицията е репресивен орган на власта ....и т.н,после служи, помага ,защитава ...

                  Коментар


                  • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                    Полицията е репресивен орган на власта ....и т.н,после служи, помага ,защитава ...
                    Това е така.
                    Въпроса е кой е властта (суверена)
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Това е така.
                      Въпроса е кой е властта (суверена)
                      Е па - Партията та , кой ...
                      То си е тука така от седемдесе и кусур години насам .
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                        Е па - Партията та , кой ...
                        То си е тука така от седемдесе и кусур години насам .
                        Чекай ся- неерде народната милиция, неерде сегашната полиция... нали, щото таквоз- демокрация де?
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                          Хипотеза!!
                          Купувам возило.
                          Всички собственици ОК.
                          Рама и двигател не се проверяват.
                          Взимам си по-ново возило и си набивам, каквото си набивам.
                          Физически контрол нанай.


                          И сега да ми речете как стават нещата??
                          Кой разбрал ... разбрал.


                          п.п. Работил съм И в застрахователна компания. Бях един от малкото дето имаха образование свързано с автомобилите конкретно.

                          п.п.п. Писал съм и преди. Не сме дорасли!
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                            Репресивен за послушните само. И колко да е репресивен, щом 14-годишен хлапак ги прави смешни. Не ми се мисли ако трябваше да заловят някой крайно недобронамерен как щяха да се справят

                            Коментар


                            • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                              Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                              Чекай ся- неерде народната милиция, неерде сегашната полиция... нали, щото таквоз- демокрация де?
                              Ама какво неерде бе, човек ?!

                              тЕ , прясно от съседна тема , че ми омръзнА писанье :

                              "... и да , задачите бяха други . Аз затова нееднократно съм отбелязвал , че едното "прекръстване" от "милиционер" на "полицай" нищо не променя .
                              "Вълкът козината си мени ,нрава - не."

                              В смисъл демокрация , ама и днеска основната задача на т.нар. "полиция" е да варди властта/Партията от народната любов . Другото е второстепенно.
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                                Хипотеза!!
                                Купувам возило.
                                Всички собственици ОК.
                                Рама и двигател не се проверяват.
                                Взимам си по-ново возило и си набивам, каквото си набивам.
                                Физически контрол нанай.


                                И сега да ми речете как стават нещата??
                                Кой разбрал ... разбрал.


                                п.п. Работил съм И в застрахователна компания. Бях един от малкото дето имаха образование свързано с автомобилите конкретно.

                                п.п.п. Писал съм и преди. Не сме дорасли!
                                Не се ядосвай,тя темата скоро ще е под катинар.
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X