Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

    Поддържам добри отношения с продавача. Готов е да ми върне парите, ако не може да регистрира. Но аз съм го харесал джипа и го искам и се надявам че всичко ще се оправи. Неофициално разбрах, че с такива рами ги правят за Южна Америка(Боливия, Чили....). Но колата колата е минала проверка и регистрация Кат Дупница така с тази рама. Движи се се така 7г Плащатани са данъци и т. н.

    Коментар


    • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

      В КАТ са регистрирани , регистрират се , и ще се регистрират голямо количество крадени автомобили , причината е , че там работят предимно корумпирани олигофрени. В същото време , същите олигофрени , създават проблеми при регистрацията на съвсем редовни автомобили. Най-мразя да ходя в кат. Повечето знаете , че пред КАТ има едни господа които предлагат съдействие при регистрация , колкото и да е неприятно , желателно е да се ползват услугите им. Всичко е вързано в отношенията им с мафията КАТ.
      Ако отидете сами , все се навира някой който да ви създаде проблеми , я с номер , я с документ , да ви прати на технотест, ... Ако се ползват услугите на правилния човек проблемите ги няма , просто защото всеки месец , правилния човек се отчита с пари и подаръци на всички по веригата. Знам , че е неприятно , но по - неприятно е да плащате допълнително за сверка на номер , при положение , че е задължение на КАТ да провери има ли интервенция върху номера.
      Примерно , на краден автомобил може да се изтрие номера на рамата , да се напише , че е корозирал , и да ви набият друг номер законно. В същото време може да ви приберат автомобила защото не се виждат добре последните две цифри от действителна корозия.
      За нотариусите какво да кажа? Еми примерно , при експеримент , на един бивш главен прокурор , нотариус му прехвърли служебния автомобил на частно лице.
      На мен са ми краднали един автомобил , фирмен , със съдействието на общината , нотариус , кат.
      Относно въпросният автомобил с късия номер на рамата. Този автомобил е бил регистриран в Дупница с някакви документи , талони , фактура , договор. От последния КАТ ако имат съмнения , спокойно могат да направят проверка как е бил регистриран , от къде е пристигнал , съвпада ли номера с първата регистрация. Ама някой трябва да свърши малко работа , а не да се чеша по мързеливия задник.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

        Всичко, що е с пагон в тая държавица е лайно!
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

          Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
          В КАТ са регистрирани , регистрират се , и ще се регистрират голямо количество крадени автомобили , причината е , че там работят предимно корумпирани олигофрени. В същото време , същите олигофрени , създават проблеми при регистрацията на съвсем редовни автомобили. Най-мразя да ходя в кат. Повечето знаете , че пред КАТ има едни господа които предлагат съдействие при регистрация , колкото и да е неприятно , желателно е да се ползват услугите им. Всичко е вързано в отношенията им с мафията КАТ.
          Ако отидете сами , все се навира някой който да ви създаде проблеми , я с номер , я с документ , да ви прати на технотест, ... Ако се ползват услугите на правилния човек проблемите ги няма , просто защото всеки месец , правилния човек се отчита с пари и подаръци на всички по веригата. Знам , че е неприятно , но по - неприятно е да плащате допълнително за сверка на номер , при положение , че е задължение на КАТ да провери има ли интервенция върху номера.
          Примерно , на краден автомобил може да се изтрие номера на рамата , да се напише , че е корозирал , и да ви набият друг номер законно. В същото време може да ви приберат автомобила защото не се виждат добре последните две цифри от действителна корозия.
          За нотариусите какво да кажа? Еми примерно , при експеримент , на един бивш главен прокурор , нотариус му прехвърли служебния автомобил на частно лице.
          На мен са ми краднали един автомобил , фирмен , със съдействието на общината , нотариус , кат.
          Относно въпросният автомобил с късия номер на рамата. Този автомобил е бил регистриран в Дупница с някакви документи , талони , фактура , договор. От последния КАТ ако имат съмнения , спокойно могат да направят проверка как е бил регистриран , от къде е пристигнал , съвпада ли номера с първата регистрация. Ама някой трябва да свърши малко работа , а не да се чеша по мързеливия задник.
          Разбираш ги нещата! Не може да се отрече.

          п.п. Надявам се да си поне толкова добър и в пряката си работа.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
            Разбираш ги нещата! Не може да се отрече.

            п.п. Надявам се да си поне толкова добър и в пряката си работа.
            Няма нищо сложно за разбиране! Каквато държавата , такъв и КАТ! Добросъвестния купувач не е длъжен да търси и решава проблемите на корумпирания КАТ. Това до колкото аз виждам от снимките.
            За пряката ми работа не се притеснявай , има достатъчно хора които я оценяват , различна е от тази на мързелите дето по цял ден си чешат задниците.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

              За да ползваш тая схема, трябва предварително да си наясно, че има някакъв проблем с номера. Ако си нямаш никаква идея и отиваш в КАТ като всеки нормален гражданин...вече е късно.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                За да ползваш тая схема, трябва предварително да си наясно, че има някакъв проблем с номера. Ако си нямаш никаква идея и отиваш в КАТ като всеки нормален гражданин...вече е късно.
                Правилната предварителна подготовка предпазва от посиране при представянето
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                  Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                  За да ползваш тая схема, трябва предварително да си наясно, че има някакъв проблем с номера. Ако си нямаш никаква идея и отиваш в КАТ като всеки нормален гражданин...вече е късно.
                  Сложно е да отидеш като нормален гражданин , при положение , че това нещо не работи нормално. За КАТ София съм установил , че не е нужно да имаш проблем , винаги могат да ти измислят несъществуващ проблем. Това са олигофрени на които им е дадена някаква власт , знаят , че от тях зависи дали ще имаш или няма да имаш автомобил , и си правят каквото искат. На улицата са мижитурки , но си избиват комплексите в КАТ. Затова предпочитам да дам едни допълнителни пари и да се махна по-бързо от там.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                    Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                    Всичко, що е с пагон в тая държавица е лайно!
                    За мен тази "държавица" е Родина,и като бивш носител на пагони това го приемам като обида.Време минава ,свят се върти и рано или късно има "видовден".

                    Коментар


                    • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                      При регистрацията на колите в КАТ (поне в София) въобще няма униформени. Има 1-2 и то ако се завъртят там случайно. Нормално няма ни един. Униформен идва ако го викнат за нещо. Това на мен винаги ми е бил основния довод, че тая система може да си работи перфектно без нито един униформен, въобще.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                        В момента КАТ е напълно излишна институция!
                        Единственото което прави е да пълни хазната, да губи времето на гражданите и да създава главоболия!
                        Как може автомобила да е регистриран от същата служба със същите и налични в момента номера на двигател и рама и да казва.... Ааа тука има проблем, нещо не е у ред...!?
                        Ами нали вие сте го регистрирали, пА сега проблем?
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                          Да допълня и аз:
                          Преди около 2 год. регистрирам мотоциклет. "Нов внос" , със всички необходими документи. При проверката на канала , служителя ( тъпака ) едвам намери номера на рамата , даже в един момент започна да дърпа доста "грозно" едни пластмаси , съвсем ненужно. Предложих помощ , но почти бях ...... защото съм предложил помощ на негово светеищество , запознат и знаещ много повече от мен за всичко,всички,световният ред,цената на патладжаните в Перу и т.н.
                          Стиснах зъби и се дръпнах настрани.
                          Минах , дадох документите вътре в КАТ , протокола от канала го занесоха директно вътре - "служебно" и зачаках. Това се случи към 9,30 сутринта и към 15,30 след обяд вече си взех документите и номерата и чаках талоните.
                          Реших все пак да сверя номерата на рамата и двигателя , така и така просто кибичех.
                          И почти изненадан видях , че ми е пропусната 1 цифра от номера на рамата.
                          Отидох директно на канала. Там не повярва служителя ( същият тъпак ) , след сверка със мотора ме обвини , че не съм му казал по рано и не съм видял. Опита се да ме убеди,че нямало проблем за липсата на 1 ( една ) цифра , нямало да има проблеми и т.н. Тук леко започнах да се изнервям и леко започнах да повишавам тон. Успях да се успокоя и след културно ( и аз вече не знам със какви сили ) напомняне от моя страна за случката сутринта , когато ме изгони , грабна документите от ръцете ми и хукна да ги оправя.
                          Успя , буквално за 10 мин.

                          Проверявайте , проверявайте , проверявайте , проверявайте ............. защото заради техни грешки , може вие да страдате в последствие. Което ме прехвърля на въпроса за Евро категорията и защо не се пишеш в талона. На кого е вината и защо заради техни грешки , трябва сега да плащам по висок данък или да загубя 1-2 дни и X пари в оправяне на ТЕХНИ грешки.Но това е друга тема
                          Сега - BMW R1200RT 2006 г
                          Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
                          По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
                          По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

                          Коментар


                          • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                            Само лайньовци, читавите системите ги изхвърлят, щото не се вписват, при военните е още по-зле! Ае, някой да ми обяснява, че не е така! Помийна яма, не държава!
                            мисля, да зема а се замисля...

                            Коментар


                            • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                              Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                              Само лайньовци, читавите системите ги изхвърлят, щото не се вписват, при военните е още по-зле! Ае, някой да ми обяснява, че не е така! Помийна яма, не държава!
                              Само два реда искам да ми отпусне Ясен да мога да ти отговоря цветно .

                              Коментар


                              • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                                Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                                Как може автомобила да е регистриран от същата служба със същите и налични в момента номера на двигател и рама и да казва.... Ааа тука има проблем, нещо не е у ред...!?
                                Ами нали вие сте го регистрирали, пА сега проблем?
                                Е ако си се набълбукал с покупката и те хванат, не само у нас те чакат главоболия.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X