Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Винетка 2018

    Сега се замислих, попрочетох, и замислянето се оказа доста по-сериозно, поради всички неясности, които са описани в нета.

    Аз получавам безплатна винетка, като инвалид.
    Настоящата получих към края на януари 2017. Освен из тефтерите на службите, които се занимават с това, никъде не пише кога съм я получил.

    Въпросът ми е - за 2018 година кога трябва да съм я получил, и залепил, респ, за да мога да си пътувам, без да съм в нарушение на неясните разпоредби от началото на тази година?

  • #2
    От: Винетка 2018

    А въпросната винетка със срок една година от закупуването ли ще важи ?

    Приеха ли го това за годишните ?
    Предполагам , ако са го приели ще ти бъде издаден някакъв документ кога си я получил.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #3
      От: Винетка 2018

      аз сьщо получавам такава винетка.всяка година декември си подавам документите и януари около15 число си я вземам.

      Коментар


      • #4
        От: Винетка 2018

        Първоначално публикуван от zil131 Преглед на мнение
        аз сьщо получавам такава винетка.всяка година декември си подавам документите и януари около15 число си я вземам.
        Така де - там ми е въпроса.

        Тия институции не се славят с особено бързодействие. Оттам насетне е напълно вероятно целия януари 2018 или да си седя у дома, докато чакам, или да карам с винетката от 2017, което е нарушение с размити граници, или не е нарушение, или кой знае какво е...

        За това питам.

        Коментар


        • #5
          От: Винетка 2018

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          Така де - там ми е въпроса.

          Тия институции не се славят с особено бързодействие. Оттам насетне е напълно вероятно целия януари 2018 или да си седя у дома, докато чакам, или да карам с винетката от 2017, което е нарушение с размити граници, или не е нарушение, или кой знае какво е...

          За това питам.
          Логично е , при подадени навреме документи винетката да ти е валидна от началото на годината.Защото ти се полага за съответната година.Това , че някой не е обработил документ , изпратил , или доставил стикер навреме не те прави нарушител.
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #6
            От: Винетка 2018

            На винетката или отрязъка и не пише ли? Обикновено пише валидност, и мисля таз-годишните важат пак до края на Януари...
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #7
              От: Винетка 2018

              Аз доколкото знам,минетката е валидна до края на януари,ако не са променили пак нещо.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • #8
                От: Винетка 2018

                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                Аз доколкото знам,минетката е валидна до края на януари,ако не са променили пак нещо.
                "Засега" е така.

                Коментар


                • #9
                  От: Винетка 2018

                  Абе, май не е точно така...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Винетка 2018

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    Абе, май не е точно така...
                    Гледам,че е стара информацията,но като нищо може да ни го набутат.
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Винетка 2018

                      Точно така е.Държавата , фиска , или дъра бъра поемат твоите задължения към пътна инфраструктура , защото си ....За съответната година.А не от датата на заявяване.При теб е спокойно и регламентирано.
                      Това за Вени.За другите - както ги набутат.
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Винетка 2018

                        Тази статия е стара. Винетката за 2017 важи до края на Януари 2018. Някъде гледах симпатичната министирка да го казва.
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • #13
                          От: Винетка 2018

                          На отрязъка на винетката пише до 31 януари 2018 валидност май само си чешете езиците

                          Коментар


                          • #14
                            От: Винетка 2018

                            Тъй, тъй. На винетката си пише срок на валидност - до 31.01.2018 г. Всякакви интерпретации са излишни. Ако ще и Н.В. ББ да рече друго.
                            А кога ще се сдобиете с винетка за 2018 г. е друг въпрос.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Винетка 2018

                              Прочетете си отрязъка, там е написано до 31 Януари 2018.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X