Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винетка 2018

    Знаците от сутринта ги няма.От АПИ са се направили на държава в държавата,скочили са нашта кметица и столичната.Там където върви градски столичен транспорт ,не би трябвало да има винетки ,а е и София град .То и да имаш винетка е малоумно за 300метра път с дупки да плащаш такава годишна.Иначе сме се организирили за действия на местно ниво.Нямат проблеми!Тия от апи за много здрав кютек ,много.....!Техната наглост е .......,немам думи!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • От: Винетка 2018

      Преди час минах по тангентата и си седят,а дали ще ги махнат.....

      Коментар


      • От: Винетка 2018

        Пресичаш или се движиш по нея/тангентата, не е едно и също. Има и обиколни, тънкана пътища, както с магистралите. Искаш да се прибираш бързо- шариш.
        Зоните за паркиране нали е същото за една част, другите го приветстват.
        Последно редактирано от veskov; 22-12-18, 20:19.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Винетка 2018

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Зоните за паркиране нали е същото за една част, другите го приветстват.
          Приветстват го тия, дето не ги касае.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Винетка 2018

            Купувате си годишна винетка и си свиркате. Това е толкоз просто и логично...
            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

            Коментар


            • От: Винетка 2018

              Да бе ,нема лошо,съгласен!Ама поне да имаше качество на услугата дето си купуваш .Магистрали на цицини с ограничения 90,първокласни ,същата работа.Постоянни ремонти предизвикващи задръствания,страшна услуга ,нема що С тия тунели по Хемус станаха пословчини ,а сума ти поколения се пенсионираха по техните вечни ремонти,с мостовете ще е същото.Ама важното е ние да си плащаме за неудобствата по ЧУДНИТЕ ни пътища!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Винетка 2018

                Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                Купувате си годишна винетка и си свиркате. Това е толкоз просто и логично...
                От мен ако зависи,без свинетки.
                Но на това дередже дето сме,свинетки за всички.Инак се чуствам сериозно прецакан...
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Винетка 2018

                  Ами ние, в дълбоката провинция, дето шопите често ми навестяват, сме свикнали да си купуваме годишни винетки. На всичките коли. И не се занимаваме с глупости...:Цяла година...P
                  HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                  Коментар


                  • От: Винетка 2018

                    И аз така. Щот съм балък!
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • От: Винетка 2018

                      Здравейте, опитвам се да конвертирам старата винетка в електронна такава. След въвеждане на данните, преди потвърждението, мейл адресът се показва слято без @ и без точка преди .com . И при вас ли е така?

                      Коментар


                      • От: Винетка 2018

                        Не се занимавай по електронен път!Няма един държивен сайт или система дето не е бъгава.Отиди там където си я купил да ти я конвертират.Аз лично мисля.да не го правя,не съм виновен за малоумщините на държавния апарат ,а и казаха официално че не е задължително.Мойта е чак до юни и тогава чак следващата!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Винетка 2018

                          Аз най-после успях да си конвертирам моите винетки. Оказа се, че повредата е била в моя телевизор. Трябвало е да ползвам бутона "Проверка на конвертирана е-винетка", а аз се мъчих да си проверя винетките с бутона "Проверка на винетка". Днес установих, че всичките винетки съм ги конвертирал по няколко пъти...
                          HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                          Коментар


                          • От: Винетка 2018

                            Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                            Аз най-после успях да си конвертирам моите винетки. Оказа се, че повредата е била в моя телевизор. Трябвало е да ползвам бутона "Проверка на конвертирана е-винетка", а аз се мъчих да си проверя винетките с бутона "Проверка на винетка". Днес установих, че всичките винетки съм ги конвертирал по няколко пъти...

                            И аз така се чудих, сега проверих и ми показа на 2 пъти, че е вече конвертирана в електронна, ето точен линк: https://www.bgtoll.bg/proverka-na-ko...rana-e-vinetka

                            Коментар


                            • От: Винетка 2018

                              Аз нямам никакво намерение да си конвертирам винетката до електронна. Да ме спират, колкото пъти искат, докато ми изтече залепената на стъклото. Ако искат - те да ми я конвертират. Когато си купих винетката, касиерката въведе номера на колата ми в "системата" - каквото и да значи това. Ако някой се опита да ме глобява, ще се постарая това да има своите последствия.
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • От: Винетка 2018

                                Никой няма да глобява,поне така обявиха официално!И това е нормално,другото е тъпотия!
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X