Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винетка 2018

    Първоначално публикуван от Stany Преглед на мнение
    Понеже годишните винетки за 2018г., ще важат от датата на закупуване, до същата дата през следващата година:
    ако си купя винетка утре 23.12.17г. до кога ще важи?
    Каква? Седмична, месечна?

    Коментар


    • От: Винетка 2018

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Каква? Седмична, месечна?
      Имаше редакция.

      Коментар


      • От: Винетка 2018

        Първоначално публикуван от Stany Преглед на мнение
        Понеже годишните винетки за 2018г., ще важат от датата на закупуване, до същата дата през следващата година:
        ако си купя винетка утре 23.12.17г. до кога ще важи?
        Логично погледнато а и според написаното в пресата за старите можеш да я купиш но ще ти я активират с дата 01.01.2018 г.

        TT
        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

        Коментар


        • От: Винетка 2018

          Момчета тука някой се правят на слабоумни или наистина са ?

          Коментар


          • От: Винетка 2018

            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: Винетка 2018

              Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
              Момчета тука някой се правят на слабоумни или наистина са ?
              Сигурно визираш мен, но я кажи, как го разбираш: От датата на закупуване, до същата дата следващата година?
              P.S. От днес винетките са в продажба.

              Коментар


              • От: Винетка 2018

                Първоначално публикуван от Stany Преглед на мнение
                Сигурно визираш мен, но я кажи, как го разбираш: От датата на закупуване, до същата дата следващата година?
                P.S. От днес винетките са в продажба.
                Но важат и на тях пише 2018 г.
                Винетките ги пускат предварително за да не ги обвинят, че на 01.01.2018 г. няма винетки за тези които са си закупили коли последните дни на 2017 г. или по една или друга причина нямат годишна за 2017г., а искат на 02.01. да отидат до село да видят какво е останало от прасето и бурето.
                Като си купиш винетка за 2018г. на 23.12.2017г. и те спрат на 24.12. ще те глобят с пълно право щото нямаш за 2017.
                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                Коментар


                • От: Винетка 2018

                  Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                  Но важат и на тях пише 2018 г.
                  Винетките ги пускат предварително за да не ги обвинят, че на 01.01.2018 г. няма винетки за тези които са си закупили коли последните дни на 2017 г. или по една или друга причина нямат годишна за 2017г., а искат на 02.01. да отидат до село да видят какво е останало от прасето и бурето.
                  Като си купиш винетка за 2018г. на 23.12.2017г. и те спрат на 24.12. ще те глобят с пълно право щото нямаш за 2017.
                  Няма да ме глобят, защото си имам винетка за 2017г. и винаги съм имал и за предходните години. Тя си важи до 31.01.18г.
                  Виждам противоречие в това, че закупената нова винетка за 2018г. през 2017г.покрива периода на валидност на старата с повече от месец...
                  И излиза, че всеки който има винетка за 2017г.,(валидна до 31.01.18г.), и си закупи такава за 2018г. сега, е все едно да ходи на кино сам с два билета.

                  Коментар


                  • От: Винетка 2018

                    Е добре де ма пък 2019 ще ги махат хартиените и после ще питаш аз като съм платил до април 2019. Пак нещо няма да си разбрал сигурно като колегата в по горния пост до кога важи винетката за 2017 при положение че на гърба и пише но няма кой да чете.

                    Коментар


                    • От: Винетка 2018

                      Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                      Е добре де ма пък 2019 ще ги махат хартиените и после ще питаш аз като съм платил до април 2019. Пак нещо няма да си разбрал сигурно като колегата в по горния пост до кога важи винетката за 2017 при положение че на гърба и пише но няма кой да чете.
                      Що се впрягаш, като не вникваш в същността? Като пътуваш сам в автобуса, две билетчета ли си купуваш? Та и с винетките - за един и същ период, две винетки...

                      Коментар


                      • От: Винетка 2018

                        За къде си купи две винетки за един и същи период ?

                        Коментар


                        • От: Винетка 2018

                          Е добре бе, какъв е казуса?
                          Уж имаш винетка за 2017, а питаш за 2018? Ако току-що си купил колата, и нямаш за 2017-с една седмична ще си решиш проблема до 31 Декември.
                          На 1 Януари си купуваш годишна за 2018 и си готов. Може да си я купиш и сега де, никой не ти пречи.
                          Но винетката за 2018 си важи за 2018. А тя започва на 1 Януари в 00:00 часа.

                          Да, датата на закупуване ще е 23 Декември 2017, но това за правилото "от дата до дата" си важи от началото на 2018.
                          Голяма загуба ще имате, ако я купите сега, а не след седмица, баси...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Винетка 2018

                            Първоначално публикуван от Stany Преглед на мнение
                            Няма да ме глобят, защото си имам винетка за 2017г. и винаги съм имал и за предходните години. Тя си важи до 31.01.18г.
                            Виждам противоречие в това, че закупената нова винетка за 2018г. през 2017г.покрива периода на валидност на старата с повече от месец...
                            И излиза, че всеки който има винетка за 2017г.,(валидна до 31.01.18г.), и си закупи такава за 2018г. сега, е все едно да ходи на кино сам с два билета.
                            Наистина не мога да разбера хора като теб...
                            Имаш си годишна винетка за 2017-та и страдаш, че ти дали бонус 1 месец до 31.01.2018-та.
                            Никой не те кара да си купуваш сега годишната винетка за 2018-та. За да не се чувстваш "като на кино с два билета", ти предлагам да си купиш новата винетка чак на 01.02.2018.
                            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                            Коментар


                            • От: Винетка 2018

                              Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                              Наистина не мога да разбера хора като теб...
                              Имаш си годишна винетка за 2017-та и страдаш, че ти дали бонус 1 месец до 31.01.2018-та.
                              Никой не те кара да си купуваш сега годишната винетка за 2018-та. За да не се чувстваш "като на кино с два билета", ти предлагам да си купиш новата винетка чак на 01.02.2018.
                              И аз не разбирам какъв бонус от един месец ползвам, след като винетката е купена м.март 2017г.?
                              Не е ли по-справедливо например за тези, които имат годишни за 2017-та, новите за 2018-та да важат от 01.02.18г., без да чакат тази дата за да си купят нова?
                              А кой кога ще си купува винетки, зависи от много фактори!

                              Коментар


                              • От: Винетка 2018

                                Като вникна в същността май много неща не разбираш само можеш да мрънкаш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X