Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel frontera 2.5 или Land rover Range rover 2.5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Opel frontera 2.5 или Land rover Range rover 2.5

    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
    ...Рейнджа е супер ма само за магистралата и ако си милионер, толкова алчна кола за гориво не съм виждал, а имам сериозна база за сравнение с 8 цилиндрови джипове и леки коли.
    Значи икономичност и V8 не се вписват в едно изречение. От икономичност, Ленд Ровър имат едни от най-икономичните дизели в този клас. А ако визираш V8 на jeep, малко по-съвременен е, но и един гранд е едни стотин кила надолу от един рейндж.

    Коментар


    • #17
      От: Opel frontera 2.5 или Land rover Range rover 2.5

      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      Значи икономичност и V8 не се вписват в едно изречение. От икономичност, Ленд Ровър имат едни от най-икономичните дизели в този клас. А ако визираш V8 на jeep, малко по-съвременен е, но и един гранд е едни стотин кила надолу от един рейндж.
      Не, визирам V8 бензин на Рейндж. И го сравнявам с V8 на BMW, на Тойота и на Jeep, всички са по-икономични от Рейнджа. Не че има значение де, просто статистика.
      no signature no problems

      Коментар


      • #18
        От: Opel frontera 2.5 или Land rover Range rover 2.5

        Ама къф е кефа като настъпиш......................Ау
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #19
          От: Opel frontera 2.5 или Land rover Range rover 2.5

          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
          Не, визирам V8 бензин на Рейндж. И го сравнявам с V8 на BMW, на Тойота и на Jeep, всички са по-икономични от Рейнджа. Не че има значение де, просто статистика.
          Да, това имах предвид - V8 на Range, който го сравняваш с този на Jeep и останалите които си изредил. Пак казвам, няма как V8 на 2.5 тона да харчи по-малко от V8 на под 2 тона. А кой V8 на (коя) Тойота харчи по-малко? 4.7? Не вярвам.

          Коментар


          • #20
            От: Opel frontera 2.5 или Land rover Range rover 2.5

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Ама къф е кефа като настъпиш......................Ау
            Немога да намеря клипчето старт на една поляна в Лозен на Витара 1.6Т и Дифендър В8 смях смях Витарата го размаза.
            Николай Георгиев 0+
            тел.0887357722

            Коментар


            • #21
              От: Opel frontera 2.5 или Land rover Range rover 2.5

              Първоначално публикуван от Николай Георгиев (turbo d) Преглед на мнение
              Немога да намеря клипчето старт на една поляна в Лозен на Витара 1.6Т и Дифендър В8 смях смях Витарата го размаза.
              Само не разбрах учуден ли си или какво. Сравни килограмите и конете. Нали се сещаш какво щеше да стане ако се беше наредил и един Голф Синхро. Или субаро. Щеше да има двама размазани. Я пак да се пробват в дълбока оран. Напреки на редовете.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #22
                От: Opel frontera 2.5 или Land rover Range rover 2.5

                Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                Да, това имах предвид - V8 на Range, който го сравняваш с този на Jeep и останалите които си изредил. Пак казвам, няма как V8 на 2.5 тона да харчи по-малко от V8 на под 2 тона. А кой V8 на (коя) Тойота харчи по-малко? 4.7? Не вярвам.
                Може би е свързано с разликата, че на Рейнджа компа никога не успяваше да се изчисти и от горското каране не знам.... аз не съм го карал достатъчно за да преценя но колеги от това се оплакваха, и го продадохме именно защото много се чупеше и много харчеше.
                no signature no problems

                Коментар


                • #23
                  От: Opel frontera 2.5 или Land rover Range rover 2.5

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Само не разбрах учуден ли си или какво. Сравни килограмите и конете. Нали се сещаш какво щеше да стане ако се беше наредил и един Голф Синхро. Или субаро. Щеше да има двама размазани. Я пак да се пробват в дълбока оран. Напреки на редовете.
                  Само кажи кога но си носи и лебедката.
                  Николай Георгиев 0+
                  тел.0887357722

                  Коментар


                  • #24
                    От: Opel frontera 2.5 или Land rover Range rover 2.5

                    На събора. Ако дойда. Ти си носи полуоски. И корпус за преден диф за всеки случай.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Opel frontera 2.5 или Land rover Range rover 2.5

                      Както знаете при мен рейнджа дойде по пътища неведоми, даже не го и исках, защото бях се налушал на приказки колко е зле и тнт. Сега почти една година откакто ми е в ръцете съм му сменил много неща, щото си беше и гробница де имаше бая неща за поправка, ама върви на пушка, тегли като дръмбар сламка ги вадя лодките, не че с друг нема да е същото ама комфорта е супер, преди имах Диско1 и да си кажа бих го сменил рейнджа само за Патрол ... той си ми е като мечта :-) Фронтерата не я знам, съсед кара такава и е много доволен а ние живееем мноооого нависоко и почти няма път, досега не се е оплакал кара си я и се кефи на живота, 100% е по евтина за потдръжка от тази на рейджа... ама кой беше ми казал че всичко е суета .... незнам
                      Аз товара каручката закачам караваната и съм на Каваците а наздраве на всички
                      Последно редактирано от Miaran; 13-08-10, 10:27. Причина: грешки
                      RR P38
                      LZ3XA

                      Коментар


                      • #26
                        От: Opel frontera 2.5 или Land rover Range rover 2.5

                        Първоначално публикуван от broker111 Преглед на мнение
                        ...ами аз достатъчно съм запознат и то точно с бензиновият осмак, щото вече осма година имам такъв .... сменял съм дребни неща и консумативи, лагери на коляновият вал също, възглавниците са четирите .... Джипа си е много здрав и издръжлив.....
                        Първоначално публикуван от broker111 Преглед на мнение
                        .... дребни неща по окачването, лагерите на коляновият вал .....
                        Откровено казано - засилил съм се към Рейндж Роувър , но след написаното от това момче ( което твърди , че има достатъчен опит ) , определено бензинов мотор ще отпадне като вариант . По простата причина , че към "дребните неща и консумативи" нещо не ми се нрави да приобщавам и лагери на колянов вал .
                        Изненадан съм че и възглавниците са в категория "консуматив" ... макар и смешните "някакви си" 200-300 лири ( ама британски) , плюс смяната ...
                        Така че определено ще е дизел и с пружини!
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Opel frontera 2.5 или Land rover Range rover 2.5

                          ама гледай внимателно ;-) успех
                          RR P38
                          LZ3XA

                          Коментар


                          • #28
                            От: Opel frontera 2.5 или Land rover Range rover 2.5

                            Весела темичка, защо не я турите в спама?
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #29
                              От: Opel frontera 2.5 или Land rover Range rover 2.5

                              Карам Фронтера 2.5тдс от 2006г.
                              За 4години съм сменил 2шарнира и съм правил 2пъти съединител по моя вина.
                              Блокирах двигатела(оставих го без масло) и си купих Исузо 3.2,24в бензин.Сега прехвърлям всичко на фронтерата.
                              На аватара може да видиш за какво каране става въпрос.
                              Гореше ми 10нафта нормално каране,12-15 по черно а зимата при много голям сняг с 4вериги от газка(преправени) ми даде разход за 160км-45литра нафта(каране на втора бавна с газ до дупка.С лсдто няма проблеми.
                              Минавам на по мощен мотор защото замислям гребло а при мен снеговете са големи.
                              Поздрави!
                              Със себе си съм имал повече проблеми,
                              отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                              Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X