Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Rexton или Pathfinder или RAV4 или Touareg

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Чероки е ама е много дълече от думи като престиж и лукс

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от kinex
      Чероки е ама е много дълече от думи като престиж и лукс
      Да, но вади looks на джип (jeep)
      А е и компактен, което доколкото разбирам се търси от отровния-дъжд..

      Коментар


      • #33
        За Х5 някои има ли впечетления от надежноста

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от PoisonRain
          Но не видях това което очаквах,никои не написа "Да вземи си рекстъна защото ..." или "Нисана не струва вземи фолксвагена има "това и това"
          Ами как да видиш, когато получаването на отговор зависи и от задаването на въпроса. От това, което си написал, става ясно най-вече, че за тебе най-важното условие е колата да има добър външен вид.
          А преценката за "добър външен вид" е строго субективна и въпрос на вкус.
          Рекстъна, на който ти се кефиш, че предлагал най-много красота за най-малко пари, по мое мнение изглежда гадно (отделно дето и за чеп за зеле не става, както вече споменаха и други колеги). Ама това е по моя вкус, който явно е твърде различен от твоя. Какъв е тогава смисълът да ти кажа моето мнение по този въпрос?!?
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #35
            Здравейте Yaro,

            Съгласен съм с това,но за мен всяка книшка,текст за части,работа на двигател,прпорции на клапани с бутала,колянов вал и т.н. е специализирана литература и наистина си нямам грам представа от много работи в и по автомобила,за това и казвам че ще ми е интересно да се запозная отблизо с нещо коите за в бъдеще ще притежевам.
            И наистина доста си противоречих.

            On-t:Определено научих доста неща,но това което е най-важното а именно че рекстъна отпада от всякакви сметки.

            Благодаря Ви и на Вас за отделеното време в по горния пост,ще го взема изпредвид.


            kinex,
            мисля че такъв модел кола като BMW ми идва малко по-нагорнище.Иначе с удоволствие бих се сдобил с едно Audi Q7


            V93,
            Не бих сложил външният вид на първо място от всички фактори от които зависи едно возило дали е добро или не струва.Както сам каза това е строго индивидуално дали един модел ще те плени с външната си красота или ще ти се стори напълно посредствен.
            Изклучвам красотата като фактор и добавям други два-три:комфорт(няма да бъде като яхта,но..),сигорност(няма да е хамър и да карам с 4 спукани гуми 15км,но..)и ако може да не я карам през ден в сервиз(къвто ми е касмета)

            Коментар


            • #36
              Re: Rexton или Pathfinder или RAV4 или Touareg

              Първоначално публикуван от PoisonRain
              Здравеите!
              Онзи ден видях форума,прочетох няколко мнение,и се обедих че тук мога да намеря компетентно мнение и може би много отговори на моите въпроси.
              В скоро време очаквам подарак,а именно 4х4 но все още не мога да реша какво да искам!
              Автомобила който търся трябва да е надежден,с добра външност и доста ефективен на асфалт!Няма да го ползвам за офф-роад(кал,сняг,камани)освен ако не се наложи!
              В момента имам няколко фаворита:

              Rexton http://www.mitsubishi.bg/info.html
              -може би колата в която има наи-голяма далавара,а именно ниска цена за доста красота,но дали е надежден?

              Nissan Pathfinder http://nissanbg.bg/bg/vehicles/4x4/Pathfinder/
              -малко по семеина кола,но доста голяма-определено ще бие на очи в черен(металик) цвят

              RAV4 на Toyota http://www.toyota.bg/cars/new_cars/rav4/index.asp

              и последния вариант Touareg на VW http://www.volkswagen.bg/

              Забравих да кажа че автомобила ще го копувам(ще ми го копуват) нов!Но не мисля че ще мога да изхарча повече от 60 000 лв- 65 000 лв.
              Дано темата която пускам да даде началото на една дискусия,и хора които притежават или имато опит с такива возила си дадат мнението.
              Благодаря предварително.

              Субару ти трябе! нЕкоя Импреза, нали да ефективен на асфалт, добра линия е, много мое се щрка, и да решиш да оф, леко няма да е проблем

              аз се се чудя, като чуя, искам 4х4, жипка обаче не е за оф... ми тя ако няма да е за оф, за к'фо ти ? за фукане не стаа ако не е кален, за оф ако не стаа, няма да е кален... та закфо ти е? голям за багаж? ама не пикап, хмм ти си знаеш де, аз моя си го зех за оф, и най-ми е яко там, даже само като сляа от асфалта и ми олеква , може и само ей така лекинко да е ама е друго

              и за дъм малко поне по-темата, смятам за мой фаворит сред паркетниците Pathfinder...

              но откакто се появи това...



              ... него бих зел!

              Коментар


              • #37
                Е аз за това ти предлагам джипове втора употреба на 3-4г които се развалят по малко от някои нови.
                Доколкото съм чувал от бабите пред блока Х5 има проблем с електрониката. Ама те кво разбират.

                Коментар


                • #38
                  сигорност(няма да е хамър и да карам с 4 спукани гуми 15км,но..)
                  wow, не го бях видял...

                  е тва е добър лаф за бисери

                  Коментар


                  • #39
                    До: Rexton или Pathfinder или RAV4 или Touareg

                    Абе Туарега го забрави,защото както каза г-н Петров съотношението сервиз:път е горе-долу 50:50, то не бяха електроники,акумулатори,двигатели и тн. Взимай Чероки или Санта Фе,макар че и двете са 99% пластмасови отвътре. Санта Фе е по-за пътя,но е по-луксозно,а Черокито е по за оф, но е много по-дървено и като возия и като интериор. Също така,Санта Фе-то има 4 звезди(от 5) по ЕurоNСАР, което е мн. мн. добре. Има ЕSP като стандарт и е доста стабилно в завоите-не се накланя почти. Клирънса е 21см,но с добро каране минава по доста черни пътища.
                    Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                    Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                    Volkswagen Bora AKL

                    Коментар


                    • #40
                      До: Rexton или Pathfinder или RAV4 или Touareg

                      Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
                      Абе Туарега го забрави,защото както каза г-н Петров съотношението сервиз:път е горе-долу 50:50, то не бяха електроники,акумулатори,двигатели и тн.
                      Темичката е малко дърта, ама като всички теми за сравнение е винаги актуална

                      Та да попитам: това горе от собствен опит ли го казваш, или е от серията ЕБК (една баба казала)?

                      Имам опит от два Туарега - един 2.5 и един 3.0. На двата общо са сменени един тампон на окачването и един датчик на климатика. Това е за общо 160 000 километра.

                      Ще ми бъде много интересно да чуя защо си седял 50% от времето в сервиз.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Rexton или Pathfinder или RAV4 или Touareg

                        Kъм пусналият темата:
                        До колкото разбирам,почти нямате опит дори като шофьор - половин година нищо не е.
                        Защо точно ви е необходим 4х4?С какво повече ще бъде натоварен спрямо реното?
                        Предполагам,ако си изясните това, ще е по лесен избора на нова машина.помислете и за поддръжката и.

                        И лична молба:
                        пишете на грамотен български,моля...
                        Пътят е целта.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Rexton или Pathfinder или RAV4 или Touareg

                          Oт опит го казвам. Един приятел си взе 2.5 2005 год. То не бяха повреди по гореизброените неща и тн,а човека много си го пазеше и изобщо не го юркаше,щото така да се каже си беше дал всичките пари за него та... Сега го продаде и по мой пример си взе СФ,ама втора употреба от IND.
                          Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                          Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                          Volkswagen Bora AKL

                          Коментар


                          • #43
                            До: Rexton или Pathfinder или RAV4 или Touareg

                            Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
                            Oт опит го казвам. Един приятел си взе 2.5 2005 год. То не бяха повреди по гореизброените неща и тн,а човека много си го пазеше и изобщо не го юркаше,щото така да се каже си беше дал всичките пари за него та... Сега го продаде и по мой пример си взе СФ,ама втора употреба от IND.
                            Колега, Хюндая сигурно е хубав, ама да се сравнява с VW Tуарега, малко наивно звучи. А като гледам и в темата го няма.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Rexton или Pathfinder или RAV4 или Touareg

                              Немско vs. Корейско. Невъзможна битка,но е факт,че СФ-то няма и 1/100 от бъговете по Туарега. Иначе аз си казах,че е СПАМ.

                              Поздрави Киров.
                              Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                              Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                              Volkswagen Bora AKL

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X