Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хонда ЦРВ 1 срещу Митсубиши Паджеро Пинин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хонда ЦРВ 1 срещу Митсубиши Паджеро Пинин

    Здравейте от доста време искам да имам джипка. Търся висока кола с която да ходя през пресечени терени на разходки, за риба и на лов. Студент съм и имам средства само за един автомобил и ми трябва такъв с който мога да пътувам спокойно и на дълъг път. Не търся офроуд автомобил! Колата трябва да е с газ. Знам че за пинин само MPI моторът се газифицира! Напоследък разглеждам Honda CRV RD1 и Mitsubishi pajero pinin. Как бихте съпоставили двете коли, нека който ги има да драсне по няколко реда! Изчел съм доста. За двете коли поотделно, за слабите и силните им страни, но кантарът ми не отива нито в една от посоките.

  • #2
    И хондата е по добре да не я газифицираш......

    Коментар


    • krasi-mir
      krasi-mir коментира
      Редактиране на коментар
      А още по-добре ще е изобщо да не я купува.

  • #3
    Октавия 1 с 1,8 турбо и 4х4.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #4
      Нека който има опит с двата автомобила да сподели.

      Коментар


      • #5
        Поредното "бот"-че.
        И решило, че му се кара 25+годишна кола.

        edit:
        Я, то взе, че прописа, докато публикувам поста си! Май ще се извинявам?!

        п.п. Иначе да, и Pinin съм имал, ама 1.8 GDi Super Select, и RD1 съм имал, ама JDM. По едно и също време имах и двете.
        С две думи - несравними са. Предвид нуждите ти, предимствата на едната са недостатък на другата и обратно.

        п.п.п. Засега толкова. Повече, когато се убедя, че трябва да се, и се извиня.
        Последно редактирано от krasi-mir; 27-09-24, 22:01.
        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto,
        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Manual
        Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

        Коментар


        • #6
          Обясни какво значи “ботче” , който каквито възможности има. Питам съвсем сериозно нека който има опит и мнение сподели. Чесането на езика след ракията вечер не действа добре на всеки!

          Коментар


          • viperr
            viperr коментира
            Редактиране на коментар
            Съвсем нормално е да не е твоя работа кой какво и как пие и как му действа . Много лошо тръгваш с рогата напред.

          • krasi-mir
            krasi-mir коментира
            Редактиране на коментар
            А и въпроса не опира до възможности, а до възраст на колата.
            На всеки , уважаващ себе си бот, по ще му отива Tesla Dual Motor, отколкото Honda RT-AWD пълна с технология от миналия век.
            п.п. Алкохол не употребявам.

          • iliyay7
            iliyay7 коментира
            Редактиране на коментар
            Те и кайените са на парите на црв-тата

        • #7
          Аз вече карам 27 годишна хонда, теслата ще ми отива ама требе лев.

          Коментар


          • #8
            Предполагам вече си разбрал, що е то "бот"?!
            Последно време тук ни налазиха една камара такива. Задават въпросче, вадят пуканките и гледат сеир, грубо казано. Нямам представа, каква точно е идеята да създадеш и пуснеш уеб бот, ама разбрах, че вече са мноооого напреднали. Даже и чувства вкарват в дискусията.

            Таааа, все още не съм убеден ти какъв си, но бих искал да разбера, от къде си и, каква е 27-годишната Honda. Щото, 21-годишен студент, ловец и риболовец, със 27-годишна Хонда, и мераци за "джип" леееко кърти. А и, колко по-далеч мислиш ще те закара CR-V-то от настоящата ти кола?!
            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto,
            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Manual
            Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

            Коментар


            • #9
              Карам сивик 6 та генерация вече 4-та година. С нея също обикалям по реките откакто я прежалих, но просто искам да я сменя с някое проходимо СУФ-че. Да имам повече място за багаж, пък и за кеф. Обикалям доста по нормален път и за това не искам да скачам директно на ДЖИП.

              Коментар


              • #10
                Пропуснах да кажа че съм Горна Оряховица, но уча в Пловдив, често съм и по София. Така че коли мога да гледам около тези области + близките на тях.

                Коментар


                • #11
                  И двата автомобила ще ти свършат работа за твоите цели. Просто търси най-запазения който можеш да намериш за твоя бюджет.
                  Най-вече гледай за ръжда, ако знаеш къде да гледаш. Ако не знаеш намери някой който е в час.

                  П. П. Вчера ми излезе едно ЦРВ в много добро състояние за 5900 май се продаваше. Ако не е купено и имаш желание мога да потърся обявата.
                  В Пловдив мисля, че се намираше.
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • #12
                    Прати го ако можеш да го видя.

                    Коментар


                    • #13
                      За това паджеро звънях, но човекът ми каза че газовата е изстекла и ми сподели че лятото я е излърпил отпред цялата с бомбетата. Другата кола която ми грабна окото е тази хонда и утре сигурно ще отида да я видя. За ръжда и гнило ще погледна, но за мотора как да разбера дали има проблем?
                      https://m.mobile.bg/obiava-21720199960303469-honda-cr-v-2-0-klimatik-4h4

                      Коментар


                      • #14
                        Автомобилът е купето. Всичко останало са възли и агрегати, Ако няма купе, няма и автомобил.
                        Затова ако имаш възможност избягвай всякакви ръждели и гнилочи.
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • #15
                          Някой ако има по-добро предложение като марка и модел нека сподели, моят бюджет е 8500лв.

                          Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X