Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шура идея.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Преди много години един колега докара от Швейцария алфа 33 , та тя беше с лосте.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • turtey
      turtey коментира
      Редактиране на коментар
      Там го има всякак

    • TigerHunter
      TigerHunter коментира
      Редактиране на коментар
      С лосте или не, е механична връзката. Няма виско.

    • turtey
      turtey коментира
      Редактиране на коментар
      Ц
      Първите 33 са с ръчка
      После с копчета и електромагнитен съединител. Изключва като задейства абс
      Последните са и с виско

  • #17
    След 3 години с китайците се напатих от копчета. Но бъдещето е на копчетата . Новата тойота дето взехме миналата седмица и тя е вече с копчета . Педераси
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • cnc82
      cnc82 коментира
      Редактиране на коментар
      Градски, за съжаление механиката при превключване м/у различните режими 4х4 е минало...
      Като умрат тия стари кучета дето ги караме и до там с истинските машини.

    • TigerHunter
      TigerHunter коментира
      Редактиране на коментар
      Новото всичко е он деманд, с много малко изключения, като "поискването" (деманда) все по-често го прави компа, на базата на датчици.При колата, която обсъждаме, деманда го прави задкормилното. Откровен парт тайм с механично задействане. Копчето само управлява вакУм.

  • #18
    Не...УАЗа е жив
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #19
      В крайна сметка, с Кико разменихме Ферозата и АХ-а. Дано да ни е на късмет и на двамата, съобразено с нуждите, защото сме и много добри дружки

      ПП: Колицата ме кефи много!.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #20
        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
        В крайна сметка, с Кико разменихме Ферозата и АХ-а. Дано да ни е на късмет и на двамата, съобразено с нуждите, защото сме и много добри дружки

        ПП: Колицата ме кефи много!.
        А снимки има ли?
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • TigerHunter
          TigerHunter коментира
          Редактиране на коментар
          Ще кача тия дни.

      • #21
        Честита придобивка ! ​​​​​​

        Сашо това да не е АХ който се продаваше в Сапарево или Сапарева баня ?
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • TigerHunter
          TigerHunter коментира
          Редактиране на коментар
          Да. Обаче го взех от колегата Кико Огненски, който го купи от Сапарева баня, С Евгени от Сапарева баня, се оказа че също се познаваме задочно. Всъщност, той ми каза, че Кико го е купил.
          По колата има какво да се пипне, но не съм и очаквал кола на почти 30 години да е безупречна и не съм имал претенции за това. Върви на бургия. Кара те да го караш спортно. Мечта ми беше отдавна и съм много доволен. Това се е утепало за рали колица. И е яка катерачка.
          Последно редактирано от TigerHunter; 16-03-22, 19:29.

      • #22
        Така. Понеже не смятам за нужно да отварям нова тема, ще помоля за всякакво възможно инфо за модела. От притежатели и не само. Техническа литература би била от голяма полза също.
        Благодаря!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #23
          Малко снимки на малкото "интеграле' ПредстоЙ му лифт с поне 3 см отпред и толкова отзад, В бъдеще и еднааа идейка по-големи гуми. Макар че и така до картера и скоростите е на 15 см, а до задния диф на 20, Млко по малко, ще стане..

          Натиснете снимката за да я уголемите  Име:277190972_1187742672030373_8148751333250561261_n.jpg Прегледи:0 Размер:132.9 КБ ID:6839370

          Натиснете снимката за да я уголемите  Име:277212454_272487045073243_8325206882374106817_n.jpg Прегледи:0 Размер:77.6 КБ ID:6839371 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:277314562_516139736570443_3363179761699697597_n.jpg Прегледи:0 Размер:131.8 КБ ID:6839372
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #24
            ПП: До праговете е високо. Има обаче стърчащи неща отдолу и затова се налага малко да се вдигне.А и подкартерния щит го изисква. В момента е свален.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #25
              Честито адаш
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • #26
                Като заклет фен на Ситроен, казвам едно голямо БРАВО. Да си я караш с кеф. Имах ти телефона, ама съм го затрил. Ако може на ЛС. Благодаря
                Панайот Бърдарски
                0887 60 77 22

                Коментар


                • #27
                  Абе местния представител на марката , твърди , че нямало части за тези коли .Проверявал ли си ,как стои въпроса ?
                  Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 28-03-22, 09:57.
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • TigerHunter
                    TigerHunter коментира
                    Редактиране на коментар
                    Части има всякакви. Проверявал съм и не са скъпи. Единствено трудно се намират части по купето. По моргите има тук-там по някоя още. Примерно, не намирам дори по морги външни дръжки за вратите.

                • #28
                  Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                  Абе местния представител намарката , твърди , че нямало чати за тези коли .Проверявал ли как стои въпроса ?
                  А нашият ми твърдеше, че няма ангренажен комплект за Боксер/ Джъмпер 98 година, пък в един магазин за авточасти в Плевен имаха 7(СЕДЕМ) комплекта, налични. В другите им магазини не се знае още колко ще излязат. Зависи на кой колко му се занимава да търси.
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                    ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                    Редактиране на коментар
                    Затова питам ,да си изясня картинката

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X