Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте градска кола между 7000 и 12000 лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Според мен е проява на садизъм, да превозваш семейството си със "Сандеро". Мазохизма си е дълбоко личен избор. А има и таксита "Панди" на метан.
    FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от nogopechen Преглед на мнение
      Според мен е проява на садизъм, да превозваш семейството си със "Сандеро". Мазохизма си е дълбоко личен избор. А има и таксита "Панди" на метан.
      И само великата турска лагерница Ярис ли е достойна за това? Айде по-полека.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • noname12
        noname12 коментира
        Редактиране на коментар
        И аз мислих, че ги правят в турция, но се оказа, че ги сглобяват във Франция -специално за Яриса говоря!
        Два Яриса съм имал, първия беше 1.8TS, сглобяваня в Япония и беше невероятна кола!

      • Asen Kushlev
        Asen Kushlev коментира
        Редактиране на коментар
        Дали в Турция, или във Франция от мароканци е все тая. Не е великото инженерно чудо. Което не му пречи да си върши работата, за която е направено.

    • #18
      Много пристрастна тема. Тотално се губи ползата от нея. Всеки хвали това което харесва и плюе това което не харесва.
      Аз примерно никога не бих си взел Фобия или Поло, за мен има много малко коли които са по-гадни от тях, а тук ги препоръчват. Яриса като всяка Тойота държи неоправдано високи цени, Сандертото също.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • #19
        Фиат Пунто Ево или Браво
        "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
        Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

        Коментар


        • #20
          Независимо, че колата ще е градска препоръчвам да не е малка, защото наскоро в София един тъпанар ми се натресе отзад с над 40км./ч.-гръмнаха му всички ербеци и завеси, и ако бях с малка кола надали щях да съм добре, а колата да остане в движение! Ударът беше такъв, че аз се натресох в предната кола-Хюндай И 30 с две малки деца на задната седалка! Ако Хюндайчето първо беше поело удара...? Затова сигурността преди всичко!
          И моето предложение е Форд-Фокус комби 1.6(100к.с.-в никакъв случай 115к.с.), а още по-добре 2.0 145к.с., 2006-2012г. и никакви екобуст двигатели! Комбито е по-здраво, като конструкция, а и има 5 звезди в краш-тестовете. Пък и ще спестиш доста пари. А, като удобство и пътно поведение е чудесно!
          много автомати-слаби резултати!

          Коментар


          • #21
            Айде пак се почва. Дядо ми с танк се е движил. По тая логика като те натресе 50 тона гондола с пясък, дето също се движи из градовете, с какво трябва да се придвижвам? С Белаз? Удобствата на малката кола в града са много, а и тя е правена за там. Голям зор 40 кила руса п....ка да се вре по центаъра с дълга база джип или хай-левъл лимузина. Щото нали. Често срещана гледка, вече и не само в София.
            Последно редактирано от Asen Kushlev; 02-07-21, 09:31.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар


            • Джоу (x3mrjoe)
              Джоу (x3mrjoe) коментира
              Редактиране на коментар
              Добра идея, но гледам, нещо не ги карат много.
              ... поне в София де.

          • #22
            Honda Jazz е много добър избор.
            Жената кара една Микра 2012г 1.2 бензин 80кс, купих я преди 2г за 10000лв на малко километри, също се оказа добра покупка. За тия пари си има темпомат, климатроник, парктроник, навигация, лети джанти, металик и т.н. Сравнително удобна е и на дълъг път, стига да не седиш отзад.
            LZ1NDI
            DR650SE K8

            Коментар


            • large
              large коментира
              Редактиране на коментар
              +1 за Jazz-a.
              Майка ми има такава, 1,3 бензин, 2007, мисля че беше.
              Като паднат седалките, баща ми си прекарва мото фрезата.
              По-новото поколение сигурно ще са в бюджета.

          • #23
            Доволен съм от Сузуки Суифт автомат с 1.2бензин ,2017г , за в града
            TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

            Коментар


            • #24
              Благодаря за всички коментари. В крайна сметка се спряхме на един Suzuki Swift от 2015-та. Малко ме притесняваше размера на багажника, но побира две тротинетки и 2-3 торби пазар.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X