Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото ми возило

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Новото ми возило

    Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
    Наистина си прав, че ако не караш миризливи, насипни и мръсни неща, пикапът даже е ограничен, защото колкото е каросерията - толкова, не можеш да си бутнеш седалките и да мушнеш дълги ски.
    От друга страна, обаче, няма нормален джип с такива спецификации и такава цена от магазина.
    А в данъчното - 18 лева на година
    Ха, нали има здно прозорче? Отваряш го и хакаш ските!

    Коментар


    • #32
      До: Новото ми возило

      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
      ... Наварата от магазина не може такива работи. Вервайте ми. ...
      Споко де! Верваме ти. То и джиповете от магазина не могат доста неща, които правят след като се пипнат лекичко от тук, от там.

      Пък и като се пипнат и започнат да могат разни интересни работи, така или иначе си е добре в края на деня да те чака механик ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #33
        До: Новото ми возило

        Чудя се защо в България не се предлага и новото Pajero Sport. Щяха да избият пазара с него ИМХО.
        Зима иде

        Коментар


        • #34
          До: Новото ми возило

          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
          Имаме участник познал верния отговор
          Не е от значение кой е. Нали се повеселихме.
          Преди няколко дена Аз пуснах тази тема логнат като стингър.
          Вие сте мода на този форум и имате доста правомощия и въпреки това по какви критерии определяте,че съм бил стар познайник? Никога не съм писал тук.Нямам нито един познат от форума.Никога не съм обидил някой или засегнал с нещо.


          Имах нужда от съвет за това се допитах до по-знаещи.Получих доста добри съвети които несъмнено ще бъдат определящи при избора ми.
          И какво стана? БАН
          Въпроса е ЗАЩО?

          Едва ли ще ми се побликува мнението защо не би било удобно за ВАС.Факт е ,че при въпроса от някои потребители Защо? и Кой?
          Отговор нямаше!!!

          И все пак ако решите да пусните отговор ми и да махните този БАН.
          Определено ми се иска да запазя стария си ник stingar с него пиша в доста други форуми и никога не съм имал проблем.Вероятно е станала грешка. Не съм злопаметен и бих забравил.

          Бих искал да споделя като следващо мнение,че определено бях разубеден да си взема пикап.В момента оглеждам няколко модела джипове и все още имам нужда от помощ.Нямам опит в избора на джип.А какво по-добро място от този форум?

          Коментар


          • #35
            До: Новото ми возило

            В момента има активни две или три подобни теми. Разгледай ги.
            Примерно: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=64534
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • #36
              До: Новото ми возило

              Колега, Хамъра не е удачен избор за лов и риболов. Пикапите нямат много екстри, да не говорим за "глезотии", освен ако не е Тойота Тундра например. Ако искаш комфорт, купи си Тойота V8. Ако търсиш проходимост - ТЛК 80 или Мерцедес Г класа. Лично аз не харесвам много пикапите, но от това, което ти си подбрал предпочитам Тойотата. Успех в избора и наслука!

              Коментар


              • #37
                До: Новото ми возило

                Първо да благодаря на модовете,че излязаха хора и не се заядоха пак с мен.Надявам се всичко да е в историята.


                drukman - линка ти е точно на място след като се отказах от пикапите логично продължение щеше да е темата на колегата.Там ще постна и лседващато си мнение.

                Незнам за него но аз определено се ориентирах към Дискавърито.

                Коментар


                • #38
                  До: Новото ми возило

                  Тойотата е страхотен автомобил!!!

                  При него караш, караш, караш и караш, караш.........

                  Усещането за сигурност е несравнимо!!!

                  Успех
                  Т5
                  Crossrunner

                  Коментар


                  • #39
                    До: Новото ми возило

                    Понеже колегата вече е еволюирал към Дискавъри... малко спам.

                    Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                    ...пикапът даже е ограничен, защото колкото е каросерията - толкова, не можеш да си бутнеш седалките и да мушнеш дълги ски.
                    Първоначално публикуван от batko_benny Преглед на мнение
                    Ха, нали има здно прозорче? Отваряш го и хакаш ските!
                    Не мога да разбера, защо тоя зор да си мушиш ските вътре в купето, че и през задното прозорче, ако имаш пикап. Мяташ ги отзад в легена+2ластика и караш.
                    Той, пикапът е измислен с тази цел, да ти облекчава живота когато возиш странни неща.
                    Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 30-06-09, 11:05.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Новото ми возило

                      И накрая отговорът е пак...дървен Дифендър. Или Патрол ГР. Ама точно като на Чавдар.... Или Тойота. Ама като на.... Или....А Пърси се кефи на Уаз Хънтър....и аз много му се кефя, ама точно на неговия. Май оффроуд джип не можеш да си купиш, трябва да го направиш оффроуд.....

                      Коментар


                      • #41
                        До: Новото ми возило

                        Първоначално публикуван от 1.4 Преглед на мнение
                        Понеже колегата вече е еволюирал към Дискавъри... малко спам.
                        Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                        ...пикапът даже е ограничен, защото колкото е каросерията - толкова, не можеш да си бутнеш седалките и да мушнеш дълги ски.
                        Първоначално публикуван от batko_benny Преглед на мнение
                        Ха, нали има здно прозорче? Отваряш го и хакаш ските!

                        Не мога да разбера, защо тоя зор да си мушиш ските вътре в купето, че и през задното прозорче, ако имаш пикап. Мяташ ги отзад в легена+2ластика и караш.
                        Той, пикапът е измислен с тази цел, да ти облекчава живота когато возиш странни неща.
                        Защото докато си чакаш на ляв завой от околовръстното (София) да тръгнеш към Банско... циганетата отлитат със ските и каквото могат да докопат.
                        Ако не караш чували или насипни товари, пикапът трябва да е закрит. Иначе си возиш багажа на задните седалки като мен в началото...
                        Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 30-06-09, 11:06.
                        Зима иде

                        Коментар


                        • #42
                          До: Новото ми возило

                          Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                          .... Иначе си возиш багажа на задните седалки като мен в началото...
                          Или товариш и разтоварваш като малоумник на всяко спиране, да не го разтовари друг, че нали тука не се краде...
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #43
                            До: Новото ми возило

                            Е то момчета слагаш му един хард топ и нямаш грижи с цигънетат

                            Само дето не бях се замисли,че в джипката може да си напрвиш една истинска спалня а това е голямо предимство за излети на диви места.Спестява ми половината багажи(биви+две сгъваеми легла което си е доста багажерии) Може да си пусниш ТВ и да си слушаш висококачественна музика .Почти като на хотел сред нищото.

                            Направо ми бръмна главата с това търсене.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Новото ми возило

                              Първоначално публикуван от saabfen Преглед на мнение
                              Преди няколко дена Аз пуснах тази тема логнат като стингър.
                              Вие сте мода на този форум и имате доста правомощия и въпреки това по какви критерии определяте,че съм бил стар познайник? Никога не съм писал тук.Нямам нито един познат от форума.Никога не съм обидил някой или засегнал с нещо.


                              Имах нужда от съвет за това се допитах до по-знаещи.Получих доста добри съвети които несъмнено ще бъдат определящи при избора ми.
                              И какво стана? БАН
                              Въпроса е ЗАЩО?

                              Едва ли ще ми се побликува мнението защо не би било удобно за ВАС.Факт е ,че при въпроса от някои потребители Защо? и Кой?
                              Отговор нямаше!!!

                              И все пак ако решите да пусните отговор ми и да махните този БАН.
                              Определено ми се иска да запазя стария си ник stingar с него пиша в доста други форуми и никога не съм имал проблем.Вероятно е станала грешка. Не съм злопаметен и бих забравил.

                              Бих искал да споделя като следващо мнение,че определено бях разубеден да си взема пикап.В момента оглеждам няколко модела джипове и все още имам нужда от помощ.Нямам опит в избора на джип.А какво по-добро място от този форум?
                              Криво нареждане на планетите, липса на слънчеви изригвания, смущения в торсионните полета и срив на световния пазар на клиренс бяха част от причините (но не всички) да ви сбъркам с друг потребител който вече няма право да пише тук, от което и последвалите санкции. Извинявам се за което. Другият ви профил ще бъде възстановен, решете кой от двата да остане.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • #45
                                До: Новото ми возило

                                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                                Криво нареждане на планетите, липса на слънчеви изригвания, смущения в торсионните полета и срив на световния пазар на клиренс бяха част от причините (но не всички) да ви сбъркам с друг потребител който вече няма право да пише тук, от което и последвалите санкции. Извинявам се за което. Другият ви профил ще бъде възстановен, решете кой от двата да остане.
                                Нищо не схванах но важното е, че намерих разбиране и тъй като стария ми профил все още е баннат решавам да си остана с тоя а и в него се крие една марка на която съм си наистина фен .Просто стария може да бъде премахнат.

                                Надявам се скоро да пусна някоя снимка на возилото което ще си взема, че голямо търсене пада за това дискавъри.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X