Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото ми возило

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Новото ми возило

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Аааа, могат да се тунинговат и пикапите ...

    Вярно ли бе?
    Те и нетунинговани се справят с това- онова, ама боятаааа...

    Първоначално публикуван от stingar Преглед на мнение
    ...Бях забравил Л-200 ама много грозен братче.Как да го взема. Ще ме бие приятелката.
    Може да е грозно, но спрямо трошливата Навара и парттайм Тойотата, това е най- доброто 4х4 за шосе и офф и с най- добрата цена.
    Последно редактирано от huko; 23-06-09, 22:02.
    Зима иде

    Коментар


    • #17
      До: Новото ми возило

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Аааа, могат да се тунинговат и пикапите ...
      Колкото ще и да го тунинговат , физиономията си му е на паркетник. Друго си е злият вид на твоя Нисан , Чавдаре. За Офроуд си трябва квадратен джип и квадратни т...ци , пардон атрибути.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #18
        До: Новото ми возило

        Комфорт и пикап не се връзват в едно изречение. Пикапът само като го погледнеш, веднага трябва да забележеш, че не натоварен е с ужасно лека задница. При това тя е с окачване, предвидено да носи огромен товар, т.е. твърдо. С други думи, ако караш празен пикап, задницата му си подскача на където си иска и комфорта отива на кино... Виж, ако винаги измисляш как да натовариш няколко стотин кила в каросерията, може и да става...

        А, и освен това окачване предназначено да носи големи товари, когато е разтоварено, се чупи доста лесно...
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • #19
          До: Новото ми возило

          Така отдавна не бях се смял.
          А ме беше яд, че станах рано
          “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
          Б.Франклин

          Коментар


          • #20
            До: Новото ми возило

            Ами с 20 000Е си доникъде, Ако си вземеш хайлукс и искаш да стане проходим колкото дефендър къса база трябва да му налееш едни 10 000 минимум. Другото е че си вземаш кола за гората. Какво ти пука за шибаната боя. Гледай да са ти здрави светлините и стъклата и да не падне някой калник, другото са глупости.
            Аз съм за Хайлукса, средното ниво, със фабричен заден блокаж, после му слагаш едно окачване +2', поорязваш го малко, едно шнорхрлче, една броня ТНТМ (че тези които се предлагат освен на Сапфир много стърчат), едни защити под купето, предна и задна лебедка и на силно пресечен терен ставаш проходим колкото сток дефендър.
            Философията на пикапа е друга!
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #21
              До: Новото ми возило

              Всичко хубаво си има край обаче...

              Добре се посмяхме, но сега се налага да пратим някои хора да спинкат. Отново. Иначе ще свикнат на лошо
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #22
                До: Новото ми возило

                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                Всичко хубаво си има край обаче...

                Добре се посмяхме, но сега се налага да пратим някои хора да спинкат. Отново. Иначе ще свикнат на лошо
                Май съм тъп. Нищо не разбрах .
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • #23
                  До: Новото ми возило

                  Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                  Май съм тъп. Нищо не разбрах .

                  Не си бре, просто човека получи бан.
                  Предполагам че е стар познайник с нов ник
                  Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                  Honda CB 919 Hornet
                  0898849413-Светльо
                  Кръвна Група: 0+

                  Коментар


                  • #24
                    До: Новото ми возило

                    Първоначално публикуван от Metal Heart Преглед на мнение
                    Не си бре, просто човека получи бан.
                    Предполагам че е стар познайник с нов ник
                    Аха, е похвалете го кой е бре... То така само на вас ви е весело.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Новото ми возило

                      Goblin да каже аз не знам.
                      Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                      Honda CB 919 Hornet
                      0898849413-Светльо
                      Кръвна Група: 0+

                      Коментар


                      • #26
                        До: Новото ми возило

                        Първоначално публикуван от Metal Heart Преглед на мнение
                        ...
                        Предполагам че е стар познайник с нов ник
                        Имаме участник познал верния отговор
                        Не е от значение кой е. Нали се повеселихме.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #27
                          До: Новото ми возило

                          Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                          Може да е грозно, но спрямо трошливата Навара и парттайм Тойотата, това е най- доброто 4х4 за шосе и офф и с най- добрата цена.
                          Ти си варварин!
                          А само да те питам, на аутлендъра, когато не е 4х4 е с предно предаване, тука как е? Или като се зачетох по-внимателно, то непрекъснато ли е 4х4?
                          Защото, ако съм честен съм карал хайлукс и на един лек дъждец изправих косите на шофьора на съседната кола със задното и леката задница.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Новото ми возило

                            Първоначално публикуван от batko_benny Преглед на мнение
                            Ти си варварин!
                            А само да те питам, на аутлендъра, когато не е 4х4 е с предно предаване, тука как е? Или като се зачетох по-внимателно, то непрекъснато ли е 4х4?
                            Защото, ако съм честен съм карал хайлукс и на един лек дъждец изправих косите на шофьора на съседната кола със задното и леката задница.
                            Имаш същия супер селект като на Паджеро:

                            - заден мост
                            - фултайм
                            - парттайм
                            - бавни парттайм
                            - ако си с ръчни скорости имаш и 100 процентов блокаж на задния диф и то фабрично, с копче от таблото.

                            Аз пикапа на заден мост почти не го карам и съм много доволен от пътното му поведение.
                            Зима иде

                            Коментар


                            • #29
                              До: Новото ми возило

                              Наварата също е партайм. Новата след 2008ма има блокаж на задния диф, но не всички. Супер селекта е доста по-добър. Само за 'трошлива' нещо не съм съгласен. Мойта подмина 200 000км и е още здрава, т.е. нищо не е сменяно освен накладки. За комфорт трудно може да се говори при пикапите. Имат клима и ел. стъкла и до там. Дългата кабина не значи 5 местна. Това е само теория. Задната седалка е много тясна за нормален човек. Дребна жена или деца може. За Наварата мога да кажа, че се държи добре по завои и на хлъзгаво. Не като кола естествено, но ако не си състезател става. Тази тунингована Навара от линка на Чавдар е Навара колкото аз съм италианец. Наварата от магазина не може такива работи. Вервайте ми. Ако не ви е мръсен или миризлив багажа нямате нужда от пикап. Всеки друг джип от сравним клас е по-добър. Мое мнение.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • #30
                                До: Новото ми возило

                                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                                Наварата също е партайм. Новата след 2008ма има блокаж на задния диф, но не всички. Супер селекта е доста по-добър. Само за 'трошлива' нещо не съм съгласен. Мойта подмина 200 000км и е още здрава, т.е. нищо не е сменяно освен накладки. За комфорт трудно може да се говори при пикапите. Имат клима и ел. стъкла и до там. Дългата кабина не значи 5 местна. Това е само теория. Задната седалка е много тясна за нормален човек. Дребна жена или деца може. За Наварата мога да кажа, че се държи добре по завои и на хлъзгаво. Не като кола естествено, но ако не си състезател става. Тази тунингована Навара от линка на Чавдар е Навара колкото аз съм италианец. Наварата от магазина не може такива работи. Вервайте ми. Ако не ви е мръсен или миризлив багажа нямате нужда от пикап. Всеки друг джип от сравним клас е по-добър. Мое мнение.
                                Явно си късметлия, дано да продължава да ти служи безпроблемно още поне толкова.
                                Друг плюс на L200 е, че наистина е 5 местен и задните места са абсолютно пълноценни.
                                Наистина си прав, че ако не караш миризливи, насипни и мръсни неща, пикапът даже е ограничен, защото колкото е каросерията - толкова, не можеш да си бутнеш седалките и да мушнеш дълги ски.
                                От друга страна, обаче, няма нормален джип с такива спецификации и такава цена от магазина.
                                А в данъчното - 18 лева на година
                                Зима иде

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X