Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тест BMW X6

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Тест BMW X6

    Браво! Отлично представяне!

    Коментар


    • До: Тест BMW X6

      Що ли не съм изненадан...
      Мощният двигател и добрата електроника, могат да ги спрат единствено геометричната проходимост на возилото . В дълбок коловоз или криви дерета естествено Х6-цата няма как да се навре, но където пасва геометрично техниката се е техника

      Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
      Тестът бе извършен под строгия контрол на двама абсолютно безпристраснти и неподкупни модератора и един супер-модератор!
      Абе, що тия епитети ги има написани само за модераторите?
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • До: Тест BMW X6

        Готино, готино, брaво Иване!

        Радвам се, че все пак и новите технологии могат да покажат, че не са за подценяване...

        Коментар


        • До: Тест BMW X6

          Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
          ... Ще се качи ли Х6-цата на пистата в Бистрица или не?! ...
          За протокола. Това НЕ е пистата. Има и писта, ама тя е зад въпросния баир.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • До: Тест BMW X6

            Колега да ти е честита Х6цата. Радвай и се още докато не започнат да ти валят проблемите и да се разправяш с тъпите дилъри. Тоя баир не е нищо особено. А е излишно да споменавам ,че Хдрайва е най-тъпата система за 4х4 и ,че зимата моят Х5 не мръдва от место без зимни гуми! А да не говорим ,че решиш ли да я ръчкаш системата от ламелни съединители диференциали и един куп смотани електроники се скапва и чуди, като стой та гледай. Имал съм сузуки витара преди това и простата му система 4х4 с грозно гумено лостче беше 100 пъти по добра и надеждна от тая на бмвто. Иначе са много красиви, класни и удобни( е това за Х6 немога да го кажа особено отзад) джипове.

            Изказвам мението си като човек който кара 2006 Х3 и 2008 Х5
            It's not the Ride, It's the RIDER

            Коментар


            • До: Тест BMW X6

              Първоначално публикуван от ATV_RIDER Преглед на мнение
              Колега да ти е честита Х6цата. Радвай и се още докато не започнат да ти валят проблемите и да се разправяш с тъпите дилъри. Тоя баир не е нищо особено. А е излишно да споменавам ,че Хдрайва е най-тъпата система за 4х4 и ,че зимата моят Х5 не мръдва от место без зимни гуми! А да не говорим ,че решиш ли да я ръчкаш системата от ламелни съединители диференциали и един куп смотани електроники се скапва и чуди, като стой та гледай. Имал съм сузуки витара преди това и простата му система 4х4 с грозно гумено лостче беше 100 пъти по добра и надеждна от тая на бмвто. Иначе са много красиви, класни и удобни( е това за Х6 немога да го кажа особено отзад) джипове.

              Изказвам мението си като човек който кара 2006 Х3 и 2008 Х5
              Колега,Вие темата четохте ли я?Автомобила е ТЕСТОВ!
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • До: Тест BMW X6

                Първоначално публикуван от zzlatev
                Ице, жив да си, че поне му научих името на колегата ти, явно е журналист. Я ни кажи коя точно медия представлява, че ми е любопитно. Току виж взел да пише нещо за Клуба ни, пък аз държа да съм в час с тия неща.
                Колегата е Иван Мутафчиев от сп. Ауто Билд. Уважавам го доста между другото.

                Първоначално публикуван от ATV_RIDER Преглед на мнение
                Колега да ти е честита Х6цата. Радвай и се още докато не започнат да ти валят проблемите и да се разправяш с тъпите дилъри. Тоя баир не е нищо особено. А е излишно да споменавам ,че Хдрайва е най-тъпата система за 4х4 и ,че зимата моят Х5 не мръдва от место без зимни гуми! А да не говорим ,че решиш ли да я ръчкаш системата от ламелни съединители диференциали и един куп смотани електроники се скапва и чуди, като стой та гледай. Имал съм сузуки витара преди това и простата му система 4х4 с грозно гумено лостче беше 100 пъти по добра и надеждна от тая на бмвто. Иначе са много красиви, класни и удобни( е това за Х6 немога да го кажа особено отзад) джипове.
                Изказвам мението си като човек който кара 2006 Х3 и 2008 Х5
                Не го приемай на заяждане моля, ама защо тогава си минал на БМВ, а не си остана на Витара?

                Коментар


                • До: Тест BMW X6

                  Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                  Колегата е Иван Мутафчиев от сп. Ауто Билд. Уважавам го доста между другото.



                  Не го приемай на заяждане моля, ама защо тогава си минал на БМВ, а не си остана на Витара?

                  Първо моя грешка ,че не прочетох темата от край докрай. Като го зачетох ми се строи ,че е правил тест драйв и си я е взел после.

                  Така минах на БМВ защото е удобна, луксозна кола и най-вече сигурна. На дълъг път неусешта от скороти на които сузукито почваше да се лашка. Много по добри спирачки много по добра управляемост и стабилност ама на пътя. Нямам нужда от оффроуд джип не го практикувам с коли имам си АТВ за тая работа. Просто трябваше нещо като висока кола 4х4 която спокойно да мине по дупките и черните пътища в драгалевци където живея и зимата да не седи в гаража.Както и да е идеята ми не беше да плюя БМВ. Напротив много си харесвам бмв-та въпреки че ми създават ядове.
                  Но просто изках да кажа,че са далеч от тия луди и здрави оффроуд машини каквито ги изкара автора на поста.
                  It's not the Ride, It's the RIDER

                  Коментар


                  • До: Тест BMW X6

                    Слушам и не вярвам на ушите си . Къде беше темата къде отиде. Новите системи са чудесни, никой не отрича това. Те са направени за да може на такъв терен да карат безопасно хора със сравнително малък опит. Наистина няма човек който да може да контролира тракшъна по добре от компа на колата. Колата е чудесна. Много харесвам и Вога, и ТЛК В8 и Диско 3. Х6 не съм карал. Проблема на такава кола е че с тези гуми на терен на който няма здрав грунд няма тръгване. В смисъл че замажат ли се гумите и си е проблем. На утъпкани пътища, без коловози с поносима кал тези коли ще вървят все едно си на шосе. Проблемът идва на едни други места. Лично съм вадил от мотопистата в Бургас след двудневен неспирен дъжд едно Диско3, хубава кола, ама със сток гуми, ами нормално е да няма никакъв шанс да излезе а аз с рошавите 33ки да го изтегля като морков.
                    Не виждам място за сравнение между двата типа автомобили.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • До: Тест BMW X6

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      За протокола. Това НЕ е пистата. Има и писта, ама тя е зад въпросния баир.
                      Добре, моя грешка значи. Не съм израстнала по пистите.

                      Беше написано, че в 14:30 в неделя Иван и Х6-цата ще са в Бистрица, всеки можеше да отиде да види, да покаже и пистата. Дори имаше и хора, които написаха, че ще отидат да гледат, интересно нямаше никой.

                      По повод на всички други коментари нека се замислим кой ще иска да си вземе БМВ Х6, за да го хвърли в деретата в Лозен или по други такива места.

                      Иван е журналист, карал е много коли, казва това, което и аз и Тануцо, а всъщност и Лазар и компанията му също, видяхме с Х6-цата.


                      п.п.За всички, които не разбраха. Сравнението между Диското и Х6-тата са изцяло на майтап!
                      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                      A2 (+)

                      Коментар


                      • До: Тест BMW X6

                        Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                        ... всеки можеше да отиде да види, да покаже и пистата. ...
                        То не е имало какво да се показва. Човекът е отишъл точно там, където му бяха казали - баирът на делта/пара планеристите. За пистата изобщо не е ставало дума.
                        Просто да уточним понятията.


                        Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                        ... По повод на всички други коментари нека се замислим кой ще иска да си вземе БМВ Х6, за да го хвърли в деретата в Лозен или по други такива места ...
                        Ами евентуално някой, който претендира, че Х6-цата става за по-сериозен офроуд и му е смешно, когато хората му казват, че това не е точно така.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • До: Тест BMW X6

                          Цитат: Мнение на cveti
                          ... По повод на всички други коментари нека се замислим кой ще иска да си вземе БМВ Х6, за да го хвърли в деретата в Лозен или по други такива места ...

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93)
                          Ами евентуално някой, който претендира, че Х6-цата става за по-сериозен офроуд и му е смешно, когато хората му казват, че това не е точно така.
                          Ама колеги, аз не мога да ви разбера. Защо търсите под вола теле?!?!?

                          Къде точно в темата Иван е споменал, че БМВ-то е сериозен офроудър?!
                          Ако не си спомняте, темата започна оттук:

                          Първоначално публикуван от Carburettor
                          Цитат:
                          Първоначално публикуван от [B
                          бат'Марто[/B]]Мнение на бат'Марто

                          От 10 дена все това казвам,ама дифендъра им бил ,,отправна точка''Аз пък всичките ще ги бия с Дискавърито(на същия ,,тест'').Готов съм и да заложа.
                          В петък взимам за тест едно БМВ Х6 xDrive50i (V8 битурбо бензин, 407 коня, 600 Нм при 1750 об./мин, 6-степенен автомат).

                          Казвай какво залагаш и да идвам да ти накъсам шортите. Може да идем да се пробваме на скипистата в Мальовица
                          Предложението е за СКИ пистата на Мальовица...никъде не става дума за кал, коловози, лебедки и т.н. и защото всички подпалиха чергите, заваляха предложенията...предложи се Копривщица - отиде се - ее, ама не е като хората, предложи се Бистрица - отиде се - еее, ама и там не е толкова зор.

                          В крайна сметка кой на кого какво доказва?!
                          Аз лично съм благодарен на Иван, че споделя такава информация от първа ръка с нас, която няма да се прочете в списанията и ВСЕКИ който беше пожелал можеше да дойде, да види как се държи колата, да я разгледа и т.н.

                          Ако прочетете темата внимателно имаше поне 4-5 "сериозни", които само за купона щяха да дойдат на Бистрица...е, бяхме такива, които дори не са писали в темата и не са заемали страна в спора...

                          Въобще не мога да разбера къде е спора, като че ли всяка седмица или месец има някой от форума, който е готов да тества кола за 200 000лв, независимо чия, в ситуация, в която не се предполага, че ще изпадне, та има толкова недоволни....

                          Както и да е...не забравяйте, че форумът, офроуда и т.н. са средство за ЗАБАВЛЕНИЕ и ОТМОРА, а не за да се караме и да се водят безсмислени спорове...отпуснете му малко края и не се впрягайте толкова, сякаш някой оспорва личните ви достойнства.


                          Поздрави
                          Per aspera ad astra.

                          Коментар


                          • До: Тест BMW X6

                            Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
                            Цитат: Мнение на cveti
                            ... По повод на всички други коментари нека се замислим кой ще иска да си вземе БМВ Х6, за да го хвърли в деретата в Лозен или по други такива места ...



                            Ама колеги, аз не мога да ви разбера. Защо търсите под вола теле?!?!?

                            Къде точно в темата Иван е споменал, че БМВ-то е сериозен офроудър?!
                            Ако не си спомняте, темата започна оттук:



                            Предложението е за СКИ пистата на Мальовица...никъде не става дума за кал, коловози, лебедки и т.н. и защото всички подпалиха чергите, заваляха предложенията...предложи се Копривщица - отиде се - ее, ама не е като хората, предложи се Бистрица - отиде се - еее, ама и там не е толкова зор.

                            В крайна сметка кой на кого какво доказва?!
                            Аз лично съм благодарен на Иван, че споделя такава информация от първа ръка с нас, която няма да се прочете в списанията и ВСЕКИ който беше пожелал можеше да дойде, да види как се държи колата, да я разгледа и т.н.

                            Ако прочетете темата внимателно имаше поне 4-5 "сериозни", които само за купона щяха да дойдат на Бистрица...е, бяхме такива, които дори не са писали в темата и не са заемали страна в спора...

                            Въобще не мога да разбера къде е спора, като че ли всяка седмица или месец има някой от форума, който е готов да тества кола за 200 000лв, независимо чия, в ситуация, в която не се предполага, че ще изпадне, та има толкова недоволни....

                            Както и да е...не забравяйте, че форумът, офроуда и т.н. са средство за ЗАБАВЛЕНИЕ и ОТМОРА, а не за да се караме и да се водят безсмислени спорове...отпуснете му малко края и не се впрягайте толкова, сякаш някой оспорва личните ви достойнства.


                            Поздрави
                            Де бре,признах служебна загуба.Поклоних се.Както и по-горе казах,касата бира можехме заедно да я изпием.Лошите нюанси са,че се злоупотребява,кой кого къде поканил,от чие име и т.н.Има тънка манипулация все пак.Първо,,повредата'' ми е била ,,навременна'' и измислена.Доказах ,че не е.Вчера дъщеря ми стана на 10(да и снимам ли кръщелното?).Какво сега,вместо празненство,да се бях юрнал по баирите ли?Не казвам ,че нямаше да ме бие,а можеше и аз да се представя добре.Карбуратора си направи нужната реклама.Друг е въпроса,че можеше и с Тигуан 2.0 дизел да ни ,,скъса шортите''.Ако не е тая зима,може другата да се пробваме.Може да направим и драг-рейсинг-Дифендър с дизелов мотор срещу останалите(Топ версиите).И Дифендъра да ги бие при определени условия.С което става бегачка нъмбър уан.И да го пуснем например в тунинг.бг.Дано всеки,чел темата от самото и начало,си е направил изводите.Бъдете здрави,аз не съм влагал злоба в темата досега,няма и да го направя.Дай Боже всеки му по едно Х6.Прекрасна кола!
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • До: Тест BMW X6

                              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                              Де бре,признах служебна загуба.Поклоних се.Както и по-горе казах,касата бира можехме заедно да я изпием.Лошите нюанси са,че се злоупотребява,кой кого къде поканил,от чие име и т.н.Има тънка манипулация все пак.Първо,,повредата'' ми е била ,,навременна'' и измислена.Доказах ,че не е.Вчера дъщеря ми стана на 10(да и снимам ли кръщелното?).Какво сега,вместо празненство,да се бях юрнал по баирите ли?Не казвам ,че нямаше да ме бие,а можеше и аз да се представя добре.Карбуратора си направи нужната реклама.Друг е въпроса,че можеше и с Тигуан 2.0 дизел да ни ,,скъса шортите''.Ако не е тая зима,може другата да се пробваме.Може да направим и драг-рейсинг-Дифендър с дизелов мотор срещу останалите(Топ версиите).И Дифендъра да ги бие при определени условия.С което става бегачка нъмбър уан.И да го пуснем например в тунинг.бг.Дано всеки,чел темата от самото и начало,си е направил изводите.Бъдете здрави,аз не съм влагал злоба в темата досега,няма и да го направя.Дай Боже всеки му по едно Х6.Прекрасна кола!

                              Постът ми не беше персонален, пак ви казвам, не го приемайте толкова лично...и в крайна сметка какво толкова е станало????
                              Една X6-ица е качила един байр...толкова...всеки си прави изводите - харесва му, не му харесва...

                              Няма нужда от негативни емоции .
                              Per aspera ad astra.

                              Коментар


                              • До: Тест BMW X6

                                Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
                                ................
                                Една X6-ица е качила един байр...толкова...всеки си прави изводите - харесва му, не му харесва...

                                Няма нужда от негативни емоции .
                                Абсолютно вярно. БМВ е направило нещо, което много други коли могат в стандартно ( дет се вика ин сток) изпълнение. И тези коли струват доста по-малко. Не виждам причини за прехласване. Вярно хубава, модерна кола, ама чак пък топ оф дъ хил не е.

                                Доколкото до електронните системи, аз малко против тях извън пътя. В леката си кола няколкото път съм имал проблеми. А някъде из форума имаше снимка на една Фронтера след близка среща с дърво породена от електронна система ( АБС).
                                Все пак поздравления за колегата прежалил колата / чужда/ по баирите на Бистрица.
                                Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                                NULLA TENACI INVIA EST VIA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X