Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тест BMW X6

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Кой кой е на сняг.

    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение


    Вече съм готов за ,,бой''.Очаквам отговор на предизвикателството
    Опа,тука сме клавиатурните катерачи.Диското вече е в движение.Хвърлям ръкавицата-към всички желаещи!Регламент-списанието да организира подходящ терен-другата събота или неделя на Витоша.Гуми-зимни шосейни.По автомобилите да няма подобрения.Приканвам всички боеспособни от клуб ,,Ленд Ровър ентусиастс'' ,отговарящи на условията да се включат.Приканват се и участници от други марки,стига автомобилите да отговарят на зададените условия!

    Тва е много хубаво, ама другия уикенд зимам за тест Mini John Cooper Works - тва си е пистова кола. Мнооо мощна, ама и с клиренс 9 см. Тя вероятно няма да може да се качи и до Щастливеца. Пък и за съжаление списанието не може да организира нищо. Аз евентуално мога да уредя автомобил, нищо повече.

    Въпросното Х6 е в мен до понделник. Другата седмица Mini JCW, след тва почват разни хабриолети и т.н.

    Тъй като няма желаещи за сняг, утре ще му направя един офроуд маршрут над Копривщица по коларските пътища.
    ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
    Volvo XC90 D5 Executive '12
    Volvo XC60 D5 Summum '11
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90

    Коментар


    • #32
      До: Кой кой е на сняг.

      Първоначално публикуван от Carburettor Преглед на мнение
      Опа,тука сме клавиатурните катерачи.Диското вече е в движение.Хвърлям ръкавицата-към всички желаещи!Регламент-списанието да организира подходящ терен-другата събота или неделя на Витоша.Гуми-зимни шосейни.По автомобилите да няма подобрения.Приканвам всички боеспособни от клуб ,,Ленд Ровър ентусиастс'' ,отговарящи на условията да се включат.Приканват се и участници от други марки,стига автомобилите да отговарят на зададените условия!

      Тва е много хубаво, ама другия уикенд зимам за тест Mini John Cooper Works - тва си е пистова кола. Мнооо мощна, ама и с клиренс 9 см. Тя вероятно няма да може да се качи и до Щастливеца.

      Въпросното Х6 е в мен до понделник. Пък и за съжаление списанието не може да организира нищо. Аз евентуално мога да уредя автомобил, нищо повече.
      Както виждаш,аз съм сериозен.Ок,нека да е не официално.Ще се качим,ще покараме,ще си поговорим,ще пием някоя и друга бира



      П.П:От днес за утре-не става...А то си е и по-скоро от днес за днес...В неделя щерката става на 10...Ако трябва ще и снимам кръщелното за доказателство .Поздрави!
      Сега виждам че пак си дописвал .Утре,баш в района(КОПРИВЩИЦА),ще налетиш на цяло стадо Ленд Ровъри.Имам сбирка на клуба точно там.Звънни на Злати Златев,ако искаш да се пробвате.Поради повредата си направих други планове за тази събота,иначе съдбата щеше да ни срещне
      Последно редактирано от бат'Марто; 03-04-09, 22:59. Причина: Отговор н допълнение
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • #33
        До: Кой кой е на сняг.

        Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
        ... Относно мощноста, тя на ски пистата точно не е от особенно значение ...

        Зависи колко е стръмно ...


        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        ... но ако ще се прави тест казвайте - там абсолютно идвам патрула ми на сняг е зле ама на кал не съвсем
        Като я гледаш тази лъскава колица какви тестове на офроуд можеш да си представиш??? Тези машини не са мислени за това и трябва да си луд да ги вкараш в калта.
        Последно редактирано от Чавдар (V93); 03-04-09, 23:18.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #34
          До: Кой кой е на сняг.

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          Утре,баш в района(КОПРИВЩИЦА),ще налетиш на цяло стадо Ленд Ровъри
          Ние с Х6-цата това много добре го знаеме

          Нищо случайно няма на тоя свят
          ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
          Volvo XC90 D5 Executive '12
          Volvo XC60 D5 Summum '11
          Alfa Romeo Spider 2.0 '90

          Коментар


          • #35
            До: Кой кой е на сняг.

            Първоначално публикуван от Carburettor Преглед на мнение
            Ние с Х6-цата това много добре го знаеме

            Нищо случайно няма на тоя свят
            Ами чакаме снимки тогава!Желая ви приятна разходка!
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • #36
              До: Кой кой е на сняг.

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              и трябва да си луд да ги вкараш в калта.
              Луд съм, мамо, ям винкел и парите не познавам
              ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
              Volvo XC90 D5 Executive '12
              Volvo XC60 D5 Summum '11
              Alfa Romeo Spider 2.0 '90

              Коментар


              • #37
                До: Кой кой е на сняг.

                Първоначално публикуван от Carburettor Преглед на мнение
                Луд съм, мамо, ям винкел и парите не познавам
                Ами хайде да те видим тогава колко си луд!
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #38
                  До: Кой кой е на сняг.

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Ами хайде да те видим тогава колко си луд!
                  Пуснах мухата в затворения раздел.Дано колегите я видят и се оглеждат за Х6-цата.Пък ако имат вече и уговорка,утре ще е ,,видов ден''
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • #39
                    До: Кой кой е на сняг.

                    Дано си изкарате готино там горе, и най-късно понеделник чакаме резултати с подробности за баирите и бирите

                    П.П. Carburettor не е ли равно на Pinko от алфа форума
                    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                    Коментар


                    • #40
                      До: Кой кой е на сняг.

                      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                      Така де. Ама темата изобилства от мнения че електроните системи за стабилност били само за кориците на списанията, а тия без електроника в действителност са по-добри. Големи приказки за пред компютъра. Като трябва да се защитят думите с дела, желаещи няма. Тая приказка клавиатурни снегоходи много точна ще излезе.
                      А ски пистата си е офроуд от където и да го погледнеш. Верно не е суров, ама тия лъскарки дори претенции нямат за такъв. Виж претенции за добра система 4х4 имат, и то не съвсем без основание.
                      Ами Пламене, резултата от теста е 5 - 3 за изключените електронни системи. Нещо не виждам категорично превъзходство, даже обратното.
                      Оказва се, че тези системи монтирани на Тойота, Ауди и БМВ наистина помагат. Докато на Витара, Тигуан, Мерцедес, Куга и Кайен по скоро пречат и трябва да ги изключат, за да мръднат по нагоре по ски пистата.
                      На мен друго ми прави впечетление. Дефендъра е с АБС и тракшън. С всесезонни гуми. Не казват тракшъна помага ли, пречи ли? Както при другите автомобили. За да е истински теста, не трябваше ли и зимни гуми да му обуят? Прилича ми на дипломатично решение. Както се изрази по назад един колега, взет е като репер и закован по средата на класирането.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Кой кой е на сняг.

                        Дифендъра наистина ли е с тракшън. На новия Вранглер сложиха, ама за Дифендъра не бях чувал. Помня че на новия Дифендър имаха проблем с лосовия тест и търсиха решение чрез електрона програма за стабилност (ESP)
                        Няма тракшън контрол който пречи. Фултайм без тракшън с три освободени диференциала, превърта гумата с най-лошо сцепление и си стой на място като вързан. Дори не може да ги превърти по диагонал както ПартТайм-а.
                        Няма нужда да казват кое помага и кое пречи. Ако разглеждаш конкрентите тестова при конкретни условия и се абстрахираш от обобщаващите заключения, сам ще видиш истината.
                        Гумите са много важни , разбира се. На сняг - зимни, на кал - кални.
                        Във Вторник заминаваме за Баха Саксония. Даже въглищната мина може да се окаже същата от калния тест на Х6. Специално ще проследя представянето на Порше Кайен на кал.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Кой кой е на сняг.

                          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                          Ами чакаме снимки тогава!Желая ви приятна разходка!
                          Много готино беше, хубаво време, хубави хора, черни пътища, коловози, рядка кал...

                          Баварецот не закъса, хубавичко го окалях, направих готини снимки, детето не почна да повръща (за разлика от много други деца).

                          Разход - много поносим за 320 км, от които около 80 по черни пътища и офроуд и около 100 км по магистрала с около 150 км/ч



                          Средната скорост я нулирах, като се качих на магистралата

















                          Още снимки тук http://s21.photobucket.com/albums/b2...MW%20X6%2050i/
                          ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
                          Volvo XC90 D5 Executive '12
                          Volvo XC60 D5 Summum '11
                          Alfa Romeo Spider 2.0 '90

                          Коментар


                          • #43
                            До: Кой кой е на сняг.

                            Първоначално публикуван от Carburettor Преглед на мнение
                            ... черни пътища, коловози, рядка кал...

                            Може ли някоя снимчица на "коловозите"?
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Кой кой е на сняг.

                              Щом ЕнтусиастС са минавали от там значи са дълбоки.
                              Ама темата е за сняг.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Кой кой е на сняг.

                                Изкачване на наклон

                                http://www.youtube.com/watch?v=xg8cUnxuB-o

                                Калният терен

                                http://www.youtube.com/watch?v=NE7osSGKMb8
                                [SIGPIC][/SIGPIC]
                                RR Classic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X