Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо hummer H1 не става за offroad?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Защо hummer H1 не става за offroad?

    Първоначално публикуван от sharrko Преглед на мнение
    Аха, разбирам. Но не мислия че това е проблем когато караш хамър. Ключове нямя да ти трябват.
    Между другото, тука използваме и двата стандарта за ключове. И всъщност много от гаиките и болтовете в моя пикап ( американски боклук) са в метрични стандарти.

    Бях преводач И имам два американца да заеш......
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • До: Защо hummer H1 не става за offroad?

      Бе те хората са си направили сметка къде ще воюват през следващите 50тина години и са си направили хъмвито. За там явно си е супер - има и гориво, няма много кал, няма много гори, а го има и психологическото предимство на размера.

      За мен най-големите му недостатъци са размерът, от там теглото, междуколесното разстояние и др. свързани с това. Но знам ли...

      Коментар


      • До: Защо hummer H1 не става за offroad?

        Първоначално публикуван от sharrko Преглед на мнение
        ... ( американски боклук) ....
        Що така - hard as a rock си остава рекламен трик, а

        Коментар


        • До: Защо hummer H1 не става за offroad?

          Един милиард китайци не могат да грешат:
          http://www.sinodefence.com/army/transport/eq2050.asp

          Коментар


          • До: Защо hummer H1 не става за offroad?

            Какво немогат да грешат....че нещо незацепих , купили му патента там.... сменили предната маска и фаровете и Какво сега трябва да кажем , че е боклук ли?....нещо не ви разбирам хора , както имаше и предложения по нагоре земете един тествайте и тогава пишете... не само да се чудите какво да драскате тука...."Тва е боклук и нестава , щото това , щото онова... Ми изказа ли се някой който има такава машина???...За всеки джип могат да се извадят клипчета от ююю..тюбе или в-бокс как става за смях или минава "където си иска" .Че като е такъв боклук защо Руснаци....Китайци....и там един прототип от Фиат му копират дизайна...."А да бе щото е боклук".....Който не е доближавал такава машина по-добре да си чеше езика на друго място....

            Коментар


            • До: Защо hummer H1 не става за offroad?

              Не бе, човек, не си ме разбрал. Аз съм от тези които казват че стават. Карал съм Хъмви, според мен беше супер. Ама понеже изоПщо не си въобразявам че разбирам от джипки, мнението си го казвам под сурдинка

              Коментар


              • До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                nachev7, май въобще не разбра по-горния коментар за китайците.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                  Е...тогава се извинявам за острата реакция към Tougi , но заставам пак зад това което съм казал ...намерете...тествайте...пишете , защото 50% от коментарите са за ресайкъл

                  Коментар


                  • До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                    50% ?!?
                    Къде успя да събереш останалите цели 50% не за рисайкъл ???
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                      Ми те и за ресайкъл нестават ........ май темата е по-пътя за друг раздел.

                      Коментар


                      • До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                        Добре,колега Yaro,съгласен съм с теб(ако ми позволиш да говоря на "ти"),наистина съм краен в оценките си за хората и не би трябвало да си позволявам такъв език.Но все пак има едно "но" - значи не съм се аргументирал добре-така е,но големия процент от мненията са без аргументи.Не е сериозен аргумент филмче от you tube(юнашко)-така е,но в доста мнения имаше линкове на такива "юнашки"клипчета.Наистина темата е провокативна,но когато човек прочете мненията и остава с впечатлението,че хората просто си се "заяждат" помежду си.Така мисля аз,но все пак си взимам поука от това което си ми казал и се радвам,че сайта е сериозен.А иначе съм почти сигурен,че и ти би споделил мнението ми,че идеална машина,подходяща за всяка ситуация няма. Сега мнението ми за Н1-според мен си става за условията за които е създаден.Макар че според някои,това за което е създаден не е оф(поне така излиза от думите им),с това им отговарям и на тях.А и заглавието на темата не е дали става за състезателен офроуд.И понеже работата ми и хобито ми са да тествам разни четириколесни постоянно,ще се опитам да се добера до някоя Н1-ца и да я изпробвам,а след това ще споделя впечатленията си надълго и нашироко с най-малки подробности.На първо четене техническите му характеристики говорят в негова полза.

                        Коментар


                        • До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Мирише ми на нова тема "Защо Виетнамката не става за офроуд?"
                          може и да става но за нея си трябва и минимум четири кубика дърва , поне да са на едно ниво със хамъра , а иначе верно са еднакви ма едното му трябват и още четири тона да го натовариш
                          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                          Коментар


                          • До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                            Първоначално публикуван от zazero Преглед на мнение
                            Добре,колега Yaro,съгласен съм с теб(ако ми позволиш да говоря на "ти"),наистина съм краен в оценките си за хората и не би трябвало да си позволявам такъв език.Но все пак има едно "но" - значи не съм се аргументирал добре-така е,но големия процент от мненията са без аргументи.Не е сериозен аргумент филмче от you tube(юнашко)-така е,но в доста мнения имаше линкове на такива "юнашки"клипчета.Наистина темата е провокативна,но когато човек прочете мненията и остава с впечатлението,че хората просто си се "заяждат" помежду си.Така мисля аз,но все пак си взимам поука от това което си ми казал и се радвам,че сайта е сериозен.А иначе съм почти сигурен,че и ти би споделил мнението ми,че идеална машина,подходяща за всяка ситуация няма. Сега мнението ми за Н1-според мен си става за условията за които е създаден.Макар че според някои,това за което е създаден не е оф(поне така излиза от думите им),с това им отговарям и на тях.А и заглавието на темата не е дали става за състезателен офроуд.И понеже работата ми и хобито ми са да тествам разни четириколесни постоянно,ще се опитам да се добера до някоя Н1-ца и да я изпробвам,а след това ще споделя впечатленията си надълго и нашироко с най-малки подробности.На първо четене техническите му характеристики говорят в негова полза.
                            Аз немисля че хората се заяждат по между си,а че всеки държи на неговото ние имаме Уаз и аз предпочитам него отколкото този паркетник (Hummer)това е джип за пътя не за гората приемете го.

                            Коментар


                            • До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                              Първоначално публикуван от uaz_95 Преглед на мнение
                              ...приемете го.

                              Няма пък
                              Кво правим ?
                              Последно редактирано от Goblin; 19-12-08, 17:07.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • До: Защо hummer H1 не става за offroad?

                                Първоначално публикуван от uaz_95 Преглед на мнение
                                Аз немисля че хората се заяждат по между си,а че всеки държи на неговото ние имаме Уаз и аз предпочитам него отколкото този паркетник (Hummer)това е джип за пътя не за гората приемете го.
                                Ама той offroad-а не е само в гората
                                ТЛК 80 4,2ТД-95г

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X