Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да сменя ли Кия за Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Да сменя ли Кия за Нива

    Е ,би трябвало да е по добра все пак 2006г.
    Но не бих заменил и аз.
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • #62
      От: Мнение!

      Това с придърпването се оправя лесно и струва горе-долу колкото документите и таксите за прибиване на нивата, ако си сръчен. Иначе - май към 300лв от майстор. В раздела за киа инфо по въпроса бол.

      По въпроса за нивата, имаш гараж, канал и основен набор инструменти надявам се? Ако не друго, поне ще те научи на основни познания по механиката, а и малко еладжийски също. Учудващо е как толкова просто устроен автомобил може да е толкова ненадежден и пълен с проблеми.

      П. С. Нивата никога не закъсва по черно, щото обикновено се чупи преди да стигне до място, на което да може да се закопае...
      Последно редактирано от McNicko; 04-03-18, 08:01.
      Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
      Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

      Коментар


      • #63
        От: Да сменя ли Кия за Нива

        Айде стига с плюването де! Че не е перфектната кола е ясно, но за нормално и отговарящо на възможностите й придвижване е достатъчно добра.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #64
          От: Мнение!

          Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
          Това с придърпването се оправя лесно и струва горе-долу колкото документите и таксите за прибиване на нивата, ако си сръчен. Иначе - май към 300лв от майстор. В раздела за киа инфо по въпроса бол.

          По въпроса за нивата, имаш гараж, канал и основен набор инструменти надявам се? Ако не друго, поне ще те научи на основни познания по механиката, а и малко еладжийски също. Учудващо е как толкова просто устроен автомобил може да е толкова ненадежден и пълен с проблеми.

          П. С. Нивата никога не закъсва по черно, щото обикновено се чупи преди да стигне до място, на което да може да се закопае...
          Много са ми далече майсторите за Кията.Кажи някой по близо,в бургаско например.

          Коментар


          • #65
            От: Да сменя ли Кия за Нива

            Колеги,чета всички коментари.Благодаря ви за отделеното време. Не ми представлява трудност да ида да я видя на место каква е и да я пробвам.

            Коментар


            • #66
              От: Да сменя ли Кия за Нива

              Пробвай,ама не заменяй.Освен ако си абсолютно неразубедим.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #67
                От: Да сменя ли Кия за Нива

                Лично аз не бих ги разменил. Успех.

                Коментар


                • #68
                  От: Да сменя ли Кия за Нива

                  Има ли някой който е карал или притежавал Шевролет Нива да си каже мнението защото ми се струва че коментарите които са писани до момента са от хора които не са имали такава!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Да сменя ли Кия за Нива

                    Първоначално публикуван от niksan8207 Преглед на мнение
                    Е тя ладата е от новите,шевролет нива!
                    Първоначално публикуван от niksan8207 Преглед на мнение
                    Колеги,ако с мнението си кажете защо сте против ще ми е по лесно да преценям.Навит съм на бартера понеже е на газ и е по нова,това е моето мнение.
                    Първоначално публикуван от niksan8207 Преглед на мнение
                    С какво е по добра Кията?
                    Първоначално публикуван от niksan8207 Преглед на мнение
                    Имам още време за размисъл.
                    Първоначално публикуван от niksan8207 Преглед на мнение
                    Щ е поспорим малко ама така ще е,трябва ми съвет!
                    Първоначално публикуван от niksan8207 Преглед на мнение
                    Значи Шевролет Нивата не е надежна,така ли? Защо,ще я карам градско и до село като ходя за уикенда.
                    Първоначално публикуван от niksan8207 Преглед на мнение
                    Ок,благодаря.Всеки коментар е от значение колеги.
                    Първоначално публикуван от niksan8207 Преглед на мнение
                    Колеги,чета всички коментари.Благодаря ви за отделеното време. Не ми представлява трудност да ида да я видя на место каква е и да я пробвам.
                    Първоначално публикуван от niksan8207 Преглед на мнение
                    Има ли някой който е карал или притежавал Шевролет Нива да си каже мнението защото ми се струва че коментарите които са писани до момента са от хора които не са имали такава!
                    Айде
                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    ...
                    Прави го тоя бартер и очакваме новата тема.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #70
                      От: Да сменя ли Кия за Нива

                      Аз бих загледал също тата и ховър, вероятно ще има бартери.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #71
                        От: Да сменя ли Кия за Нива

                        Взимай Нивата по весело е !!!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Да сменя ли Кия за Нива

                          Първоначално публикуван от niksan8207 Преглед на мнение
                          Има ли някой който е карал или притежавал Шевролет Нива да си каже мнението защото ми се струва че коментарите които са писани до момента са от хора които не са имали такава!
                          Нито едното нито другото съм имал.
                          Само от странични наблюдения - познай какъв е отговора .
                          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                          Коментар


                          • #73
                            От: Да сменя ли Кия за Нива

                            Първоначално публикуван от niksan8207 Преглед на мнение
                            Има ли някой който е карал или притежавал Шевролет Нива да си каже мнението защото ми се струва че коментарите които са писани до момента са от хора които не са имали такава!
                            Колко пъти да ти кажем да вървиш да правиш бартера и да спреш да занимаваш форума с терзанията си?!? Явно си решил, че ще си на голяма далавера от някой и друг лев икономия (теоретична) от кола на газ, така че отивай да си трошиш главата! Твоя си е!
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Да сменя ли Кия за Нива

                              Едното съм имал. Не ми се спомня.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Да сменя ли Кия за Нива

                                Нямам много опит с руският Автопром, но миналата седмица ми се наложи да помогна на един приятел на мой колега, които трябваше да се прибере до Хасково от София в най-големият сняг без чистачки и парно с въпросната Шевинива. Не разчитах много да свърша работа в този сняг и леден вятър на паркинга на Онкоболницата, но реших да му проверя поне бушоните на човека. Визуалният оглед не даде резултат - всички жички бяха наред, но бушоните са така направени, че много не се вижда. Извадих мултицета и той вече хвана виновника, явно прекъснат някъде вътре, а не на тънката част?! Оказа се късо в задната чистачка и така след няколко изгорени нови бушона го пуснахме човека да се прибира без задна чистачка. Не е кой знае какво, но ми е първия допир с това чудо, отвътре не е толкова зле.
                                Honda XL600LM, 1987
                                Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                                Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X