Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв лек автомобил/ван

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Какъв лек автомобил/ван

    Намира се всичко, има и тук мигачи и стопове и какво ли не, ако не от тук- от другаде..Лично аз одма взимам тая кола, ако ми трябваше лека кола предимно за дълго пътуване...Ако е предимно за града- по-малка кола..
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #47
      От: Какъв лек автомобил/ван

      Първоначално публикуван от mokanina Преглед на мнение
      Опарих се от американския москвич в подписа и намразих марката.
      Първоначално публикуван от mokanina Преглед на мнение
      В интерес на истината преди да взема Jeep-a търсих точно такова и ме е адски яд, че се излъгах(по-точно излъгаха ме) с американския москвич!
      Изтрий си го от подписа, ренегаДе!
      А ако пак си купиш нещо с надпис CRD, CDI, TDI, и т.п. и не е в заводска гаранция, ще намразиш поетапно всички останали марки.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #48
        От: Какъв лек автомобил/ван

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        А ако пак си купиш нещо с надпис CRD, CDI, TDI, и т.п. и не е в заводска гаранция, ще намразиш поетапно всички останали марки.
        А може би, не само с дизела е имал проблем човека в тоз Жип
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #49
          От: Какъв лек автомобил/ван

          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
          А може би, не само с дизела е имал проблем човека в тоз Жип
          Прав си, може да е имал и с мРецедесовата АСК.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #50
            От: Какъв лек автомобил/ван

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            А може би, не само с дизела е имал проблем човека в тоз Жип
            Не, двигателя беше в идеално състояние. АСК и диференциалите бяха тотал щета. Имаше и други скрити проблеми, но тия двата бяха най-скъпите ...

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Изтрий си го от подписа, ренегаДе!
            А ако пак си купиш нещо с надпис CRD, CDI, TDI, и т.п. и не е в заводска гаранция, ще намразиш поетапно всички останали марки.
            Happy?

            п.п.
            Айде по темата?
            Последно редактирано от mokanina; 28-08-16, 15:51.
            РенеГАД
            VW Golf V Variant 1.9 TDI
            Honda HR-V 1.6i 4WD
            "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

            Коментар


            • #51
              От: Какъв лек автомобил/ван

              Първоначално публикуван от mokanina Преглед на мнение
              Не, двигателя беше в идеално състояние. АСК и диференциалите бяха тотал щета. Имаше и други скрити проблеми, но тия двата бяха най-скъпите ...
              Хубаво, че си се отървал на време...
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #52
                От: Какъв лек автомобил/ван

                И мойте 5 ст.
                Хонда - фен съм на HRV
                Субару - не пренебрегвай марката.
                Хюндай - доста добри коли.
                Успех!
                VITARA, SAMURAI
                FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                RENAULT ESPACE QUADRA
                ...и едно сивикче за града...

                Коментар


                • #53
                  От: Какъв лек автомобил/ван

                  Аз бих игнорирал мнения от рода,не си взимай автомобил който не е масов,и подобни щуротии.
                  Обърни сериозно внимание на Камрито.Ако е читаво,много ще те радва.И за Лексусу се говорят такива глупости,един човек който да не е доволен от марката,не съм видял.Страхотни автомобили.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Какъв лек автомобил/ван

                    Приятел има Камри вече на доста стотици хиляди километра (взе го ново).. Изключително е доволен...
                    Да, във връзка с многото хиляди километри веднъж реши и смени цялото окачване, и колата отново се движи като нова... Иначе останалото му е стандартното ТО..
                    И да, казва му 'парахода', щото хода му е плавен като на параход
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Какъв лек автомобил/ван

                      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                      Приятел има Камри вече на доста стотици хиляди километра (взе го ново).. Изключително е доволен...
                      Да, във връзка с многото хиляди километри веднъж реши и смени цялото окачване, и колата отново се движи като нова... Иначе останалото му е стандартното ТО..
                      И да, казва му 'парахода', щото хода му е плавен като на параход
                      Това казвам и аз.Ще се одвозиш на хубава кола.Не ги крадът много много,а получаваш качествен автомобил.Нека да си търкалят пасатите и голфовете,и да ти ги хвалят.Опел също не ти препоръчвам,малки досадни проблеми,но за сметка на това постоянни.

                      Коментар


                      • #56
                        Какъв лек автомобил/ван

                        Стига с това Камри - дълго е 4.80 точка по въпроса

                        П.п 1
                        От 5 притежавани опела през годините не са ме оставяли никъде (имал съм проблеми най вече с окачване ръжди и газови уредби), не мога да кажа същото за Единственото Пежо 206 дето съм имал.
                        Наблюдение от приятели за други френски марки са същите

                        П.п 2
                        Тойота Авенсис 2 ( след 2003 ) e дълга 4.65 (без комбито) но не подлежи на безпроблемна газификация

                        Тойота Авенсис 1 ( преди 2003 ) е дълга максимум 4.60 ( комбито ) наблюдения на една такава седан 1.6 110 к.с на газ са вече 6 години и 100000 км за превъзходен автомобил харчещ 7-8 на 100 газ извън града ( купен от Дупница италиянка без точица ръжда все още а е 97 набор )
                        Последно редактирано от rosen_offroad; 29-08-16, 11:57.
                        Land Rover Discovery II, V8 4.0
                        VW Golf VI variant
                        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                        Коментар


                        • #57
                          От: Какъв лек автомобил/ван

                          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                          Стига с това Камри - дълго е 4.80 точка по въпроса
                          Е то така е, като взеха и китайски гаражи да се правят
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • #58
                            От: Какъв лек автомобил/ван

                            Абе взех да се замислям за Мазда 5, адски много ми хареса като модел ... май няма да я изключвам за сега от списъка, въпреки проблемите с амортисьорите и яденето на гуми от вътрешната страна и евентуалната ръжда(все още няма информация гние ли или не) ...
                            Като ми се освободи време ще огледам по авто къщите какво представлява на живо.
                            Някой ако има предложения, да споделя смело

                            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                            Е то така е, като взеха и китайски гаражи да се правят
                            Това с китайските гаражи не го разбрах. Моя е тухлен и е за две коли(една зад друга)

                            Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
                            И мойте 5 ст.
                            Хонда - фен съм на HRV
                            Субару - не пренебрегвай марката.
                            Хюндай - доста добри коли.
                            Успех!
                            Хюндай - много ми харесва Сонатата, но не се побира в гаража. Другото е старо и е извън бюджета(i40cw също ми харесва).
                            Субару - скъпа поддръжка и недай си боже нещо да му се счупи ... Също така ми идват малко тесни и импрезата и форестъра.
                            За Хондата отговарям с цитат

                            Първоначално публикуван от mokanina Преглед на мнение
                            Пък на мен хич не ми харесва Hr-v ...
                            Вози като каруца, шумна е, харчи масло и не върви.
                            Седалките са неудобни, а интериора - отвратителен, всичко вътре трака, тясно е.
                            Иначе е здрава, харчи малко(бензин, не масло), маневрена, компактна и волана се върти с един пръст.
                            Последно редактирано от mokanina; 29-08-16, 12:12.
                            РенеГАД
                            VW Golf V Variant 1.9 TDI
                            Honda HR-V 1.6i 4WD
                            "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

                            Коментар


                            • #59
                              От: Какъв лек автомобил/ван

                              Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                              П.п 1
                              От 5 притежавани опела през годините не са ме оставяли никъде (имал съм проблеми най вече с окачване ръжди и газови уредби), не мога да кажа същото за Единственото Пежо 206 дето съм имал.
                              Наблюдение от приятели за други френски марки са същите
                              ВЕрваме. Вземи посмали малко, особено ако и на петте оРела си навъртял по 180 000 км. "през годините", един живот не стига.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • #60
                                От: Какъв лек автомобил/ван

                                Първоначално публикуван от mokanina Преглед на мнение

                                Това с китайските гаражи не го разбрах. Моя е тухлен и е за две коли(една зад друга)
                                Е значи втората кола е много дълга

                                Мазда 5- само бензин, дизела си е с демпферен маховик и има специфики в грижата за мотора- редовно чистене на цедката в картера, смяна дифтунги на дюзи, че иначе скоропостижно заминават лагерите, не се знае брат италианец какво му е причинил преди това.
                                В същата категория гледам е и Хонда ФРВ, здрави са, но мен лично ме дразнят високите обороти при над 120км/ч.
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X