Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

    Кия Спортидж Гранд Вагон с Автомат най-добре,но автомата е кът,за това с ръчка и ще дава по добър разход.

    Коментар


    • #17
      От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

      Първоначално публикуван от тодоров878 Преглед на мнение
      Ако е аксиален лагер би трябвало да има шум като натиснеш съединителя
      Може да са лагери на централната ос на СК.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #18
        От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

        Преместих запитването за лагера тук- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=178429
        МОЛЯ ПИШЕТЕ КАК ДА РАЗБЕРА КОЕ Е ПЪРВИЧЕН ВАЛ ИЛИ АКСИАЛЕН ЛАГЕР

        Коментар


        • #19
          От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

          Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
          До сега 2 пъти съм се сблъсквал с подобен проблем и винаги рученето е като пуснеш педала на съединителя , а като го натиснеш утихва .
          Колега ,бъркаш кардинално!
          Аксиалния лагер работи и се натоварва само при натиснат съединител!-точно тогава се появява или усилва шума.
          При визирания автомобил е най-вероятно да е първичния вал в скоростната кутия-вероятно лагер!
          Друга хипотеза е липса на масло в СК или неподходящо такова....
          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

          Коментар


          • #20
            От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

            Първоначално публикуван от тодоров878 Преглед на мнение
            Преместих запитването за лагера тук- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=178429
            МОЛЯ ПИШЕТЕ КАК ДА РАЗБЕРА КОЕ Е ПЪРВИЧЕН ВАЛ ИЛИ АКСИАЛЕН ЛАГЕР
            И двете не можеш да ги видиш на прима виста!
            Това става след сериозно разглобяване което мисля че не е твоя работа на тоя етап!
            Иначе аксиалния лагер е надянат на първичния вал.като работата му е при запазено въртене да притисне диагфагмата на съединителя и да отдели феродовия от твърдия диск.Самия аксиален лагер се притиска от една вилка която посредством хидравлика или жило извършва натиска върху лагера.
            Но това трудно ще ти влезе в главата ако не си го виждал и пипал!/без лоши помисли!На мен ми стана ясно като смених 4 съединитела за 27 год. шофьорски стаж/.
            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

            Коментар


            • #21
              От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

              Много ти благодаря за коментара по моята тема.

              Коментар


              • #22
                От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

                Месец по-късно хареса ли си нещо?
                А, за детето.. преди две години моето си лягаше идеално на задната седалка /10г/ на дълъг път, но от миналата година вече не се събира )) Киа Гранд
                Всъщност, дали не се заблудихме от първия пост? Там пише "и от възможностите на дете..." дали е за дете? или на двете?..
                Николай
                VITARA 1.6, 93 къса кабр
                КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

                Коментар


                • #23
                  От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

                  Е как всички решихте че киата е по добра?Защото е по ефтина ли, или по други показатели.Аз лично предпочитам витарата,и според мен е по удачничт избор,карал съм киа 2-3 месеца,от година и половина карам витара,и мога да кажа че за мен витарата е по добра.
                  SUZUKI VITARA V6
                  HONDA CBR 919RR
                  MERCEDES ML
                  MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                  Коментар


                  • #24
                    От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

                    Всеки си хвали неговото,но като вдигнете двете ще разберете предимствата и недостатъците и на двете

                    Коментар


                    • #25
                      От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

                      Първоначално публикуван от masagero Преглед на мнение
                      Всеки си хвали неговото,но като вдигнете двете ще разберете предимствата и недостатъците и на двете
                      Напълно съм съгласен,мисълта ми беше че никои не казва с какво едното превъзхожда другото,а квото има това хвали,обаче без аргументи.Поздрави.
                      SUZUKI VITARA V6
                      HONDA CBR 919RR
                      MERCEDES ML
                      MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                      Коментар


                      • #26
                        От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

                        Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
                        Напълно съм съгласен,мисълта ми беше че никои не казва с какво едното превъзхожда другото,а квото има това хвали,обаче без аргументи.Поздрави.
                        Само че не е Гранд Витара, и не е 2000г... затова нищо не казвам по темата
                        Прикачени файлове
                        Николай
                        VITARA 1.6, 93 къса кабр
                        КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

                        Коментар


                        • #27
                          От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

                          Айде сериозните разбирачи с опит да се произнесат с ръка на сърцето японско срещу корейско.Нямам лично нито една от сравняваните коли,но това което чета е безумие.
                          Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
                          Disco 1 бекъп
                          Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

                          Коментар


                          • #28
                            От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

                            Първоначално публикуван от Markony_RS Преглед на мнение
                            Айде сериозните разбирачи с опит да се произнесат с ръка на сърцето японско срещу корейско.Нямам лично нито една от сравняваните коли,но това което чета е безумие.
                            Като качество - 1.1-1.0
                            Като цени - 1.5 - 1.0
                            Цени поддръжка - 2.0 - 1.0 и даже по-малко.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X