Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

    Не мога да си избера между двете марки,помагайте. Интересува ме големина дължина и широчина възможности на дете .Общо взето кое е по доброто решение.

  • #2
    От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г


    Ей сега ще метна боба и ще ти кажа !

    Коментар


    • #3
      От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

      Размерите можеш да си ги видиш в нета.

      Предимствата на Спортидж са - модификацията GRAND, койо има по-голям багажник от ГВ. С опция за газова бутилка в легена на резервната гума. С детето вървят комплект количка, сгъваема кошара и 2-3 сака с дрешки и памперси, та багажник си трябва. Другото е 2,0 16V двигател. Защото при ГВ масово срещан е 2,5 V6, който е по-мощен но и по-скъп за обслужване, ГИ и ремонт. ГВ също има 2,0 16V, но се намира по-рядко. От Дизелите - и при двете 2,0 ТД произлиза от Мазда RF. Но ГВ има опция за комънрейл 2,0 HDI на Пежо, а Кията няма такъв.

      Читава Кия ще намериш за по-малко пари, от колкото ти трябват за читава ГВ.

      Иначе като цяло моделите са един клас и с близки възможности.

      Опиши малко по-подробно каква ти е идеята
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #4
        От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

        И двете са добри, зависи с какви пари разполагаш. Киата е с по-ниска цена и евтина подръжка и с по голям багажник от Гранд Витара, а има и Споридж Гранд с още по-голям багажник.
        СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
        ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

        Коментар


        • #5
          От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

          Абе по добре кия преди две седмици сумати витари гледах всичките бяха дроп и си взех CR-V

          Коментар


          • #6
            От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

            Ще поясня малко. Бюджет с който разполагам.6-7000, спрял съм се на двете марки защото са сходни. Принципно се замислям за киата затова искам мнения от васза да направя по добрият избор. Мисля да го използвам за асфалт-да си ходя на работа,съответно за риба тоест черни пътища и кал. Мисля че кията ми е по добрият вариант.Кажете вие защото на мен ще ми бъде първият джип.

            Коментар


            • #7
              От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

              Ето така трябваше да изглежда първия ти пост ! Може да внесеш и малко разяснения относно възрастта на детето .
              Има огромно количество информация в раздела " Какъв джип да си купя !" и мисля ,че темата ти е за там ! Можеш да попрочетеш и сам да се ориентираш кое ще ти е по мярка .Лично аз бих включил в списъка и Санта Фе . Не споменаваш и бензи или дизел търсиш ! Колкото повече информация споделиш то толкова нараства вероятността да получиш компетентни отговори в противен случай ще получиш отговор от типа : Жълт !

              Коментар


              • #8
                От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

                Първоначално публикуван от peich64 Преглед на мнение
                Абе по добре кия преди две седмици сумати витари гледах всичките бяха дроп и си взех CR-V
                Това е достойно за подпис на Ясен
                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                Коментар


                • #9
                  От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

                  Кия.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

                    Голф.
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #11
                      От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

                      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                      Голф.
                      синхро или единичка?
                      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

                        Ходих да гледам една киа 2002г бензин и имаше нещо странно,мисля че вие аксиален лагер но шум има не като натисна съединителят а като го пусна без да е на скорост,а като го натисна няма никакъв шум.Кажете какво може да е.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

                          Според описанието е същото .

                          Коментар


                          • #14
                            От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

                            Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                            Според описанието е същото .
                            Ако е аксиален лагер би трябвало да има шум като натиснеш съединителя

                            Коментар


                            • #15
                              От: Гранд витара 2000г или Киа спортейдж 2000г

                              До сега 2 пъти съм се сблъсквал с подобен проблем и винаги рученето е като пуснеш педала на съединителя , а като го натиснеш утихва .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X