Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кола за жената

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Кола за жената

    Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
    ... И тоя мотор на хюндай црди гледам че го влагат в кията а се прави нейде в словакия чия инжинерна мисъл е всъщност? Саксото момчета не важи,може да е здраво но го намираме за грозничко. А класата е пълна трагедия..
    ...
    Добре де ... след това изказване ... аз пак да попитам ... какво точно й е ш**ано на ш**аната Хонда?!

    Цените на частите ли?!
    Честото им сменяване ли?!
    Или пък това че е сглобена (някои от тях) в братска Англия (с готови агрегати от Япония)?!

    Щото според мен, нито една Хонда не се вмества някъде помежду цитираните от мен изречения

    п.п. И кое на Саксото му е здраво?! Задното окачване?! Или това, че дори да носиш 28-ми номер обувки, краката ти са пак един върху друг?! И като завъртиш волана връзките на маратонките ти се намотават около кормилния прът!
    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

    Коментар


    • #47
      От: Кола за жената

      Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
      Добре де ... след това изказване ... аз пак да попитам ... какво точно й е ш**ано на ш**аната Хонда?!

      Цените на частите ли?!
      Честото им сменяване ли?!
      Или пък това че е сглобена (някои от тях) в братска Англия (с готови агрегати от Япония)?!

      Щото според мен, нито една Хонда не се вмества някъде помежду цитираните от мен изречения

      п.п. И кое на Саксото му е здраво?! Задното окачване?! Или това, че дори да носиш 28-ми номер обувки, краката ти са пак един върху друг?! И като завъртиш волана връзките на маратонките ти се намотават около кормилния прът!
      Здрави са Хондите и никой не може да твърди обратното! Жена ми имаше Хонда Акорд, английска сглобка ...от към 150 до към 230к.км нищо, ама нищо не се потроши по тая кола! Нема да скръцне, камоли да тропне нещо! Причината за продажбата....омръзна й Беше 1.8 Витек 136 коня и харчеше градско 10/100 ! Много,много здрави коли с просто устройство и без излишни сложнотии! Бих си взел Легенд, но тук няма никакви чаркове за този прекрасен автомобил! Акорд-а беше 2001-ва от последните преди ерата на пластмасата!
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #48
        От: Кола за жената

        Моя съвет е, ако искаш надежден дизел след 2000г, търси кола на VAG с двигател 1,9SDI.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #49
          От: Кола за жената

          Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
          п.п. И кое на Саксото му е здраво?! Задното окачване?! Или това, че дори да носиш 28-ми номер обувки, краката ти са пак един върху друг?! И като завъртиш волана връзките на маратонките ти се намотават около кормилния прът!
          Някога имал ли си такъв автомобил ?Хайде спри да пишеш празни приказки- тук говорим за женски автомобил. Едва ли жената на Борислав е 195 сантиметра висока и 100 кг, че да и е тясно Саксото. Щом не го харесват, да вземат каквото им е на сърце.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #50
            От: Кола за жената

            Не, не съм имал Саксо.

            А празните приказки идват от това, че вече девета година, всеки (работен) ден, правя МОТ (разбирай Годишен Технически Преглед) на каквито се сетиш кошници.
            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

            Коментар


            • #51
              От: Кола за жената

              Не знам защо си останал с такова впечатление относно Саксото, но за 4-те години, през които беше дамски автомобил, не е правил никакви бели. Жалко, че го продадох, но ми трябваха пари, за Тойотата.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #52
                От: Кола за жената

                Нищо и няма на Хондата,просто не й харева. И Фиат Мултипла,може да е много здрав,ама колко от нас ще си го купят? НЕ го сравнявам с Хондата де... просто е важно,особенно за жена да си я харесва на външен вид. Иначе Сивика го уважавам мн.особенно по-старата генерация издържа на какви ли не издевателства.

                Коментар


                • #53
                  От: Кола за жената

                  Адаш трябва да си отговорите сами на няколко въпроса:
                  • Две или четири врати
                  • Бензин, дизел или газ
                  • Външен вид на колата
                  • Тази кола всекидневна ли ще бъде

                  Мога да изброявам още в този дух, а иначе пожелавам успех с покупката и безаварийна експлоатация!
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • #54
                    От: Кола за жената

                    Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                    Не знам защо си останал с такова впечатление относно Саксото, но за 4-те години, през които беше дамски автомобил, не е правил никакви бели. Жалко, че го продадох, но ми трябваха пари, за Тойотата.
                    Колега, ти си го купувал това саксо когато си бил в детската в градина!
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • #55
                      От: Кола за жената

                      Първоначално публикуван от Totko Преглед на мнение
                      Интересно, защо никой не предлага Mercedes A класа? Хем е "дамска" хем е Mercedes. Хем влиза в бюджета.
                      Защото тези, които знаят защо, вече са казали, че от това чеп за зеле не става.
                      А тези, които не знаят защо, в момента ронят крокодилски сълзи, броят бели пари за черни дни и проклинат мига, в който са решили да пробват.

                      Това не е Мерседес...

                      То колегата си има Мерседес, който донякъде все още защитава името на марката..

                      Коментар


                      • #56
                        От: Кола за жената

                        Да го обясня аз и то като за жени - Мерцедес А класа е като ама МЕК - такова е ма меко и не става ма си е такова де ма па си е меко,колко и да го гледаш и кьткаш той като е мек и за чеп за каца не става.

                        Под Такова да се разбира онаковата

                        Сега таковата ясно ли е защо А класата не става?
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #57
                          От: Кола за жената

                          Не бре! Не предлагам А класа. Четох много за нея - в съответния форум някой обобщи - "Какво трябва да знаем като купуваме "А"класа? - Трябва да знаем да не я купуваме!" Та явно щом никой не я предлага - значи всички са единодушни. Ма рекох, че някой ше напише - тъпа "сандвичова" конструкция, ужасно трудоемко обслужване, обръща се... те такива те П0-така работи..а вие само не става..не става..

                          Коментар


                          • #58
                            От: Кола за жената

                            Първоначално публикуван от Totko Преглед на мнение
                            ... в съответния форум някой обобщи ...
                            Тия форуми сме ги чели.... и писали...

                            Виж какво ти пише Боса!!!

                            Толкоз!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Кола за жената

                              Първоначално публикуван от Totko Преглед на мнение
                              Не бре! Не предлагам А класа. Четох много за нея - в съответния форум някой обобщи - "Какво трябва да знаем като купуваме "А"класа? - Трябва да знаем да не я купуваме!" Та явно щом никой не я предлага - значи всички са единодушни. Ма рекох, че някой ше напише - тъпа "сандвичова" конструкция, ужасно трудоемко обслужване, обръща се... те такива те П0-така работи..а вие само не става..не става..
                              Аз от скромния си опит и наблюдения с марката Мерцедес, това не бих го взел дори и като подарак. Питаш какъв и е проблема. Ми цялата А-класа е един проблем. Не се сещам какво не и се чупи. Бих я приравнил на тея новите европейските Шевролети, дето нямат нищо общо с Шевролет (УСА) и още на 40-50000км са за основен ремонт. Ако се държи много, ще опиша проблемите на колешката с нейната. Купи я нова преди 2 години. За тея 2 години я ползва 3 месеца. Останалото време си седеше по сервизите. Накрая я продаде с 300 зора за жълти стотинки, ама и олекна на душата (а и на джоба).
                              Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Кола за жената

                                А от всички тук пишещите, някой притежавал ли е А класа? Отговори от рода /Не и не искам, не се приемат/

                                Тия теми трябва да са ограничени до 3 страници, да не кажа две. Всичко е писано по много. Всеки си избира. Майка ми кара А класа 2ра година, която е на 280 000км реални /мада фака../ Еми, освен амове не е сменяно друго. Минати са 30 000км вече. А ... много им харесва на жените позицията на шофьора.
                                Както и да е.

                                Пробвай и гледай самото състояние на конкретния автомобил. Всичко друго е робуване на марки.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X