Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги търся съвет за избор на 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Колеги търся съвет за избор на 4х4

    Пенчо, от Варна съм, така че тези апокалиптични условия, за които пиша са рядкост в годината. Но като такава са изпитание за нервите, свободния избор/движение и какво ли не още, когато се случат. Имам приятели от родопите и за тях това е нормално, както и тяхната нагласа - адекватна. За морските чада е е... майката, когато не си подготвен.

    Коментар


    • #17
      От: Колеги търся съвет за избор на 4х4

      Здравей колега Повечето хора, като чуят Варна и се смеят за зимата тук! Но и аз живея извън града и вече 5-та зима знам какво е като падне снега
      Първо освен леката кола взех и Витара, досега не е спирала, освен когато никой не се движи! Миналата година смених колата за Кия, 2002г, бензин, и след като и слпжих ГИ, просто си е супер! За хубавите гуми-то това важи за всички автомобили!
      Ако искаш, пиши на лично, ще покараш, ще прецениш сам
      А, и при мен детето трябва да отиде на училище, и аз на работа !
      Николай
      VITARA 1.6, 93 къса кабр
      КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

      Коментар


      • #18
        От: Колеги търся съвет за избор на 4х4

        Колеги, сдобих се с едно СФ 2003 2,0CRDI 4x4 автомат. Първи впечатления - нищо общо с това ,което съм карал до сега. Комфортно, високо и изглежда да ми върши работа. Сега чакам малко снежец, за да изпробвам избора. Благодаря на форума, има много инфо за такива като мен - с много объркани мисли.

        Коментар


        • #19
          От: Колеги търся съвет за избор на 4х4

          Първоначално публикуван от zheleff Преглед на мнение
          Колеги, сдобих се с едно СФ 2003 2,0CRDI 4x4 автомат. Първи впечатления - нищо общо с това ,което съм карал до сега. Комфортно, високо и изглежда да ми върши работа. Сега чакам малко снежец, за да изпробвам избора. Благодаря на форума, има много инфо за такива като мен - с много объркани мисли.
          Да ти е честита машината и със зраве да си я караш! Само положителни емоции!

          П.П. Явно първоначалният бюджет е нарастнал доста. Дай да я видим тази Кия!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X