Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD или Lexus RX300

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD или Lexus RX300

    Здравейте всички. Аз също съм в графата "търсещи какъв 4х4 накрайник да си сложат" и за да не питам глупости повече чета. Тази дискусия ми беше много полезна, защото се бях юрнал на един Rx300, но като по-прочетох, погледах и помислих се разубедих. Беше ме намамило това, че можех да изменкам един Rx300 срещу моя Авенсис, щото много-много не го карам... даже въбще... защото ми трябва автомобил 4х4 за уикендите по черните пътища, а Авенсиса не е точно за т'ва. Но-о-о дискусията ме накара да се разтърся, да прочета и да се консултирам с някой и друг приятел и се отказах от "сделката на годината". Айде сега пак обратно към чесането по главата
    Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

    Коментар


    • #32
      От: Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD или Lexus RX300

      От 2 седмици съм горд собственик на един италианец ГРАНД 2,7 CRD, е не мога да спра да се възхищавам на машината, перфектна.
      Пробвах я по кални заснежени склонове - без забележка. Не мога да дам сравнение с японско-американските Lex-ове, но откровено смятам че Гранд-а е взел най-доброто от Даймлер и най-доброто от Крайслер.
      [FONT=Arial]"Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса..."[/FONT]
      Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD
      Kawasaki KLE 500

      Коментар


      • #33
        От: Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD или Lexus RX300

        Честито! Определено ще мислиш по друг начин след година. Дано не съм прав.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #34
          От: Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD или Lexus RX300

          Първоначално публикуван от hazaev Преглед на мнение
          От 2 седмици съм горд собственик на един италианец ГРАНД 2,7 CRD, е не мога да спра да се възхищавам на машината, перфектна.
          Пробвах я по кални заснежени склонове - без забележка. Не мога да дам сравнение с японско-американските Lex-ове, но откровено смятам че Гранд-а е взел най-доброто от Даймлер и най-доброто от Крайслер.
          -----------------------------
          Слагай само оригинални консумативи и гааааас....Имам го сьщиа и сьм ного доволен. Тук вьв форума имаш ного за четене! Безаварийно!

          Коментар


          • #35
            От: Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD или Lexus RX300

            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
            Честито! Определено ще мислиш по друг начин след година. Дано не съм прав.
            За сега така мисля за сервизите в които отстранявам или по скоро се опитвам да отстраня дребните дразнещи неща..., оказва се, че не седнеш ли да прочетеш нещо писано от хората с опит... не става.
            За което много съм МНОГО благодарен на всички вас!!!
            Мислех, че този дух на безкористна взаимопомощ и другарство, в най-чистия смисъл на думата, е изчезнал назад в годините след 1989 - е не съм бил прав тук в Jeep форума го има.
            Отново благодаря на Всички!
            Поздрави!
            [FONT=Arial]"Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса..."[/FONT]
            Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD
            Kawasaki KLE 500

            Коментар


            • #36
              От: До: Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD или Lexus RX300

              Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
              Колко от вас успяха да преценят какво да си купят след подобна дискусия?
              Наблюдава се обичайното "Напълно съм объркан!"
              Здравейте колеги!
              Аз съм пред същата дилема - какъв джип да е??? И резултата от многото ровене във форума е, че засега се въздържам от покупка...
              Харесвам си нещо - започвам да чета за него и го отхвърлям!
              Аз обикновено си купувам колите "от раз", но понеже не съм карал джип исках малко да навляза в атмосферата на 4х4.
              Та отговора ми на въпроса "Колко от вас успяха да преценят какво да си купят след подобна дискусия?" e , че аз също съм напълно объркан...
              Май най-добре е само малко горе-долу да се огледаш какво търсиш и да се хвърляш в дълбокото...
              Калин 0886 117877, Mercedes ML 270 cdi,Mercedes E250 CDI

              Коментар


              • #37
                От: До: Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD или Lexus RX300

                Първоначално публикуван от kabak Преглед на мнение
                Здравейте колеги!
                Аз съм пред същата дилема - какъв джип да е??? И резултата от многото ровене във форума е, че засега се въздържам от покупка...
                Харесвам си нещо - започвам да чета за него и го отхвърлям!
                Аз обикновено си купувам колите "от раз", но понеже не съм карал джип исках малко да навляза в атмосферата на 4х4.
                Та отговора ми на въпроса "Колко от вас успяха да преценят какво да си купят след подобна дискусия?" e , че аз също съм напълно объркан...
                Май най-добре е само малко горе-долу да се огледаш какво търсиш и да се хвърляш в дълбокото...
                Весели празници и много здраве през новата година, относно горния въпрос на колегата, АЗ от раз знаех какво да си купя нищо, че е пъркетник, ХОНДА CR-V , няма по без проблемна кола от това, и скоро ми попадна статистика за най-качествен SUV, статистиката е смазваща в полза на ХОНДАТА, и понеже няма пълно щастие много ме дразни спартанското и табло, но е само това. И като проходимост за мен ми е достатъчна, нали върви из преспите в Русе а и на Боровец е безупречна, а що се отнася за OFFroad, ще търся нещо друго, но ЯПОНСКО. МОЖЕ И ДА СЪМ ПРИСТРАСТЕН КЪМ ЖЪЛТИТЕ, НО ДРУГИТЕ МНОГО ИМАТ ДА СЕ УЧАТ ДОКАТО ПОЧНАТ ДА ПРАВЯТ НАДЕЖДНИ КОЛИ.

                Коментар


                • #38
                  От: Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD или Lexus RX300

                  Отказа ми от Лексуса доведе до по-основно гледане към Jeep. И вече съм сдобит с Grand Cherokee 5.2 V8 /1994 г. По дърто е от първоначалната идея за която бях се зачесъл, ама е голем дзвер .

                  Успех на останалите търсещи. В крайна сметка тя джипката те избира толкова, колкото и ти нея. Важното е да те кефи и да върви.
                  Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X