Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Daihatsu Feroza или Suzuki Samurai

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Daihatsu Feroza или Suzuki Samurai

    Първоначално публикуван от brendo Преглед на мнение
    Баце кажи нещо повече за твоята фероза че и аз съм се спрял на нещо такова но не знам кои са по добри 16v или не пък и четох тука че над 93г не се намирали части
    Ми какво да ти кажа аз и аз съм още новак на тази тема и черпя информация тука от колегите с Ферози, поразрови се из форума на даихатсу и доста полезни неща ще научиш. Иначе аз доколкото знам тука в България трудно ще намериш Фероза дето да е с 2 клапана на цилиндър има такива но не са били предназначени за европейския пазар и трябва да са внесени от далече (например Таджикистан )
    Части горе долу за каквото съм попитал се намират, но ресорите отзад са доста скъпички - около 500лв аз моите трябва да ги сменям и още се чудя дали да не го закарам в Пловдив да ги шпринговат (шпринговат и сменят единия лист - основния с нов) за 150лв в което е включена всичката работа. човека твърди че стават с добро качество благодарение на новия лист. но както и да е това е за друга тема иначе ферозата е супер
    HONDA Civic 1.5 vtec D15Z3
    Audi A3 1.9 tdi
    Opel Frontera B 2.2i

    Коментар


    • #47
      От: До: Daihatsu Feroza или Suzuki Samurai

      Колеги, ферозата с двигател на БМВ здрава ли е? В смисъл има ли разлика с нормалната фероза? Благодаря.
      | The only way to get smarter is by playing with smarter opponent | Consistency is the way to efficiency |

      Коментар


      • #48
        От: Daihatsu Feroza или Suzuki Samurai

        И аз съм за Ферозата, с по голям двигател е

        Коментар


        • #49
          От: До: Daihatsu Feroza или Suzuki Samurai

          https://youtu.be/0SV24tsQCMM

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X