Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варианти за ниско бюджетен джип ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Варианти за ниско бюджетен джип ?

    Има, ама са кът... Скоро гледах при Лозан едно американско, дето много му се облизвах преди 4-5 години, ама тогава ми се видя скъпо. Все още си беше перфектно откъм купе и шаси.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #47
      До: Варианти за ниско бюджетен джип ?

      От по-горе споменатите марки,незнам дали някоя няма да измести Трупъра,от определеното му първо място,от колегата, по гниене.Това е малко спорен въпрос.
      JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

      Коментар


      • #48
        До: Варианти за ниско бюджетен джип ?

        От изброените малки джипки без да имат доработки Нивата е най добре за в гората, но за в града....и асвалта...... За да караш Нива трябва да ти идва от вътре от сърцето тя не е като другите автомобили. Има добри емоций с нея ,но и постоянна поддржка. Проблем ти остава да намериш не изгнила Нива....(сложна работа).
        Витарата и Ферозата пък си вървят и по асвалта и то като леки автомобили с доста приличен разход, тихи, комфортни с възможност за екстри. Витарата е малко по красива и по просторна вътре и има възможност за дълга база. Но голям проблем с корозията на рамата.
        Дайхатсуто е собственост на Туйота от 40г. и голям плюс по- мощния винтилов двигател, който при витарите е по рядкос.
        Това което обичам да правя или не се харесва на жена ми или е забранено със закон

        Коментар


        • #49
          До: Варианти за ниско бюджетен джип ?

          На Ферозата също и гние рамата, и то не малко. Както казва колегата по-горе вероятно може да измести Исузуто от първото място. Но пък иначе е по-здрава и от Витарата и от Нивата. Освен това в последно време има и части всякакви, с изключение на ламарини и на нормални цени.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #50
            До: Варианти за ниско бюджетен джип ?

            Защо никой не споменава Фронтера А?

            Коментар


            • #51
              До: Варианти за ниско бюджетен джип ?

              Защото не се причислява към нискобюджетните 4Х4 и е от по-високия клас.Нали трябва да следим заглавието на темата.Лично мнение-ако ще е за Фронтера по-добре Паджеро.

              Коментар


              • #52
                До: Варианти за ниско бюджетен джип ?

                Здравей Колега!
                За мен отговора на пост № 1 е ..... Витара , ако отделиш още толкова ...... Тойота !


                П.П. Аз си купих Витара . Успех !
                Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                Коментар


                • #53
                  До: Варианти за ниско бюджетен джип ?

                  Един в Челопечене продава 3 текезарки 1500-1400-800 лева ако питаш за джипА иначе леки паркетници има и Уазкичат пат продават
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • #54
                    До: Варианти за ниско бюджетен джип ?

                    Първоначално публикуван от Georginenov Преглед на мнение
                    Защо никой не споменава Фронтера А?
                    Защото като си напиша мнението, някои от съфорумниците ми се сърдят и после ще трябва да се извинявам... с много бира.
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Варианти за ниско бюджетен джип ?

                      и аз давам един глас за витарата.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Варианти за ниско бюджетен джип ?

                        Ами колкото до Нивата, определено ще ми идва от вътре да я карам, тъй като досега ползвах за разходките една бясна жигула, а като изключим, че Жужу не е 4х4, звуците, комфорта и другите "екстри" са си същите Все още търся, така че ако има още мнения и съвети с радост ще ги прочета

                        Коментар


                        • #57
                          До: Варианти за ниско бюджетен джип ?

                          Първоначално публикуван от Kingsize Преглед на мнение
                          ...жигула, ... звуците, комфорта и другите "екстри" са си същите
                          Не се заблуждавай. Това са много различни коли. Същите са само магазините за части.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Варианти за ниско бюджетен джип ?

                            1+ за витара

                            Коментар


                            • #59
                              До: Варианти за ниско бюджетен джип ?

                              Витарата е твоя "жип"или Самурай.Колкото и добри джипки да караш рано или късно стигаш до Сузуки
                              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                              Коментар


                              • #60
                                До: Варианти за ниско бюджетен джип ?

                                Ford Maverick или "Terrano ||"също е вариант. Вече ги има за около 4000 лв.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X