Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ежедневно 4х4 до 10000лв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Reston,Sorento

    Коментар


    • Petar.Simeonov
      Petar.Simeonov коментира
      Редактиране на коментар
      Rexton-а е с горивна система Делфи. Имам един Теракан и не бих си го причинил пак. Това е наказание.
      Иначе Сорентото е вариант ако е бензин. Ще ги погледна

  • #17
    За тези цели - Suzuki SX4 / Fiat Sedici, но не казвай на никого, че ще им вдигнат цените!
    По-добре късно, отколкото по-късно.

    Коментар


    • Petar.Simeonov
      Petar.Simeonov коментира
      Редактиране на коментар
      Те и така ги вдигнаха... Изобщо пазара е трагичен

  • #18
    Да кажа за Седичи - карам такова от 3 години, бензин 1,6 двигателя е същия като на витара - м16а. Лесно се газифицира. Газов инцекцион излезе към 1000 лева ама това беше преди 3 години де
    Като предимство бих казал че е не претенциозна кола, сравнително лесна и евтина за поддръжка, като недостарък - не е много широка - малко тегаво е с багажа

    Коментар


    • Petar.Simeonov
      Petar.Simeonov коментира
      Редактиране на коментар
      Само малкия багажник ме спира там, иначе и аз имам добри впечатления. Даже съм я виждал на доста неприятен терен и размера си се справя чудесно.

    • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
      ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
      Редактиране на коментар
      Аз като минус бих добавил , лошия обзор, но това е доста специфично за всеки

  • #19
    Гледах една камара Forester и BMW X3... Моделите на Киа нещо не ми вдъхват доверие и увеличих бюджета малко. Ще разгледам CR-V... Но не знам дали ще намеря без ръжда.
    Карах такава дизел и ми допадна като място и возия. За дизела там съм малко скептичен, макар да твърдят че е здрав

    Коментар


    • cnc82
      cnc82 коментира
      Редактиране на коментар
      Това е един от най-здравите и читави дизелови мотори. Като минуси (зависи от джоба) са консумативите като съединител,верига, карета, полуоски при автомобилите в комплектация с този мотор. Почти 100 % ще се наложи да смениш тези части с нови/рециклирани, освен ако някой не го е правил преди теб.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X