Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Nissan Pathfinder R52 2013 - 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Не се набивай с джипка от Щатите след като в България има Тойоти колко искаш от кой модел искаш,това от Щатите ти го пиша
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Аз рева за дизел,вие за бензин……няма угодия. Те Тойота тия дни са на ненормални цени, 200 000 мили 2008ма за 20 бона при положение,че е била 24 нова……ма нови гуми бе и маслото съм сменил……а ремонт на това не се прави,сменя се мотора ма иначе Тойота било

    • Juiced
      Juiced коментира
      Редактиране на коментар
      Е ти ревеш щото там нямате LPG, тук е сметнато да се сложи газово веднага след обслужването при придобиването. Само спарки кара V8 на бензин.

    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Има,рядко ма има,а е рядко че няма смисъл

  • #17
    На 90% от бензиновите 120-ки на пазара са от Гърция . Тези екземпляри бяха на 380000км и на цени от 10-11000 евро , но тук вече са по на 180-22000 километра и на цени от 38 бинки нагоре.
    Аз ако си купувам за тези 40000 лева бих си купил директно от Гърция доста по добър екземпляр от продаваните тук.
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • Mitkoztd
      Mitkoztd коментира
      Редактиране на коментар
      Полезна информация, благодаря!!

  • #18
    Бих погледнал и субару форестър след 2014, много корави са и са с асиметрик AWD. Демек постоянно зацепено 50% отпред и 50% на задните, имат и х-мод за различни терени. Вероятно са най проходимите AWD-та дето има на пазара, на запад ги ползват и за по корав оф роуд.
    Последно редактирано от Oleg_81; 30-12-22, 18:14.

    Коментар


    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      CVT май е автомата, не е от най-надежните в сравнение с предишните им

  • #19
    CVT е да, имат и ръчка. Принципно CVT-то ако се обслужва със смяна на масло на всеки 60к километра не дава проблеми. Но като се замислим то всички коли имат скъпи части. На всички съединителя и скоростите струват майка си и баща си Общо взето състоянието на колата е важно какво е.
    Принципно аз карам Куга с AWD от 2017 фейса на дизел и съм доволен, но не я препоръчвам защото като гледам пазара не виждам да се продава нещо върнато от лизинг или още в гаранция. Само джамбазки обяви за безумни пари.

    Коментар


    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      Да, никога не знаеш как е поддържан автомата. Аз се заглеждам и по 3,5 мурано но и то е CVT

  • #20
    Мурано,само като разбереш че 3.5 литра V 6 мотор е с 4,5 литра масло ще бягаш и то много силно.

    Коментар


    • #21
      И пак накрая всеки си купува какво.......... Тойота

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X