Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закупуване на Nissan X-trail ROGUE 2.5 AWD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Аз също се интересувам от този X-trail и търся мнения. Колата е от Монреал. Бях на оглед, направи ми впечатление, че продавача дава пълна прозрачност - има пълен CarFax репорт, който ми беше показан, както и прегледа от сервиз на Нисан, където са описани нещата от поста на колегата. Удара до колкото си спомням беше описан като "Braking accident", при спиране е имало удар, тоест вероятно не е бил значителен - предна броня и калник например. Работи нормално мотора, от кутията нямам впечатления, защото само на паркинга на автокъщата я мръднах на късо разстояние, понеже няма номера, но нямаше странни шумове. При включване на D и потегляне има леко по-рязко придърпване в първия момент, но не съм карал CVT до момента, не зная как се държи. Има ръжда отдолу, но не е нещо фрапантно, не е на шупли..

    Чета мненията, но не добивам представа защо е таралеж и хемороид. Смяна на стъкло, семеринг и обслужване (масло и филтри) би трябвало да влязат в 1000 лв., което е поносимо. Кутията дори да има проблем след известно време, имайки предвид пробега, ремонта би трябвало да е нещо нормално - около 2000 лв. или се лъжа? Един съединител с демпферен маховик за ръчна кутия на дизел пак идва на тия пари. Моля за по-конкретни насоки, кое я прави проблемна.

    Има ли го реално тоя проблем с частите, за който се говори, може би е като цяло отнасящ се за марката?

    Коментар


    • #17
      БаСи актуалната кола!
      И аз не знам, ама втори новак да се интередува яко от нея ...
      Много звучи като
      Първоначално публикуван от Dilyan Zagorchev Преглед на мнение
      ...Първо мнение като реклама-...
      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Verum Преглед на мнение
        Аз също се интересувам от този X-trail и търся мнения. Колата е от Монреал. Бях на оглед, направи ми впечатление, че продавача дава пълна прозрачност - има пълен CarFax репорт, който ми беше показан, както и прегледа от сервиз на Нисан, където са описани нещата от поста на колегата. Удара до колкото си спомням беше описан като "Braking accident", при спиране е имало удар, тоест вероятно не е бил значителен - предна броня и калник например. Работи нормално мотора, от кутията нямам впечатления, защото само на паркинга на автокъщата я мръднах на късо разстояние, понеже няма номера, но нямаше странни шумове. При включване на D и потегляне има леко по-рязко придърпване в първия момент, но не съм карал CVT до момента, не зная как се държи. Има ръжда отдолу, но не е нещо фрапантно, не е на шупли..

        Чета мненията, но не добивам представа защо е таралеж и хемороид. Смяна на стъкло, семеринг и обслужване (масло и филтри) би трябвало да влязат в 1000 лв., което е поносимо. Кутията дори да има проблем след известно време, имайки предвид пробега, ремонта би трябвало да е нещо нормално - около 2000 лв. или се лъжа? Един съединител с демпферен маховик за ръчна кутия на дизел пак идва на тия пари. Моля за по-конкретни насоки, кое я прави проблемна.

        Има ли го реално тоя проблем с частите, за който се говори, може би е като цяло отнасящ се за марката?
        То мерака е голяма работа ама чак пък толкова ли са кът що годе биващи коли в БГ?

        Като човек живеещ в Америка , изкарах къде 7г в Мичиган дето е по на юг от Квебек ама дори и по на юг помите дето хвърлят по улицата за разлеждане са същите .Купих си кола на 16к Мили 2013 и 2018 имаше къде 90 000 мили и я разкарах.
        Тва дет го виждаш като видима ръжда е само върха на аисберга, като се разръчкаш .... лъсва още доста.
        Освена да си купя гуми аз в сервиз на съм стъпвал демек милите в карфакса на моита кола са само от гумаджиницата.
        Инак не съм имал удари и т.н ама и да съм имал никъде няма да ги има в карфакса.
        написано е че е на 209к км = 35к км на година което е си е доста а отделно щом има ръчкано по таблото работата не е ясна - що като е на 209 000 на таблото е 72 676км ?

        Много набързо- 20к бг са 11,5 усд - горе долу толкова вървят тука при мене ама са без ръжда и на 60-70к мили и всичко им е ок .
        В Канада са по скъпи и ако можеха да я щитнат за дори за 10к в Канада за какв чеп ще я карат през океана?


        Коментар


        • Dilyan Zagorchev
          Dilyan Zagorchev коментира
          Редактиране на коментар
          И аз тва писах назад, в мобиле има 1 червен за 35 и е 2017,смятай канадката що за кола е
          Ти смяташ 20,ма тя е 16,в които влиза и печалба за търговеца

      • #19
        Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
        БаСи актуалната кола!
        И аз не знам, ама втори новак да се интередува яко от нея ...
        Много звучи като
        Е то само негативни мнения до момента, така че дето се вика и реклама да е ще е с отрицателен резултат...

        Благодаря на всички, които споделиха мнение до момента!

        Нещата не изглеждат обещаващо, интересно къде е заровено кучето, но вероятно няма да е тази колата.

        Коментар


        • Dilyan Zagorchev
          Dilyan Zagorchev коментира
          Редактиране на коментар
          т. е няма да се продаде у форума колата, тц тц, язък, не кълват пустите офроудъри.

      • #20
        2017 г.е фейслифт и съвсем естествено са резко по-скъпи.На българския клиент угодия няма-ако е на малко км.- превъртан е километража,ако е на много-пак има нещо съмнително,ако е скъп-джамбазина си пълни гушата,ако е евтин,като тоя-бил е размазан и т.н.
        Що не си внесете от Канада,да видите как се хвърлят пари за снимки и как не се спи 3 месеца,докато видиш какво ще дойде.Аз го играх този филм,за да си внеса кола за мен и честно казано с 5000лв.никой не може да ми плати похабените нерви.
        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
        Враца

        Коментар


        • Dilyan Zagorchev
          Dilyan Zagorchev коментира
          Редактиране на коментар
          От любопитство, какво му е фейснато, че аз разлика не намирам

        • genadi.tsvetkov
          genadi.tsvetkov коментира
          Редактиране на коментар
          Броня,решетка,фарове,стопове,на първо четене са най-очебийните.

      • #21
        Колеги, отказах се от колата, твърде много въпросителни ми идват. Темата наистина беше с информативна цел, като успях да я постигна тази цел. Пренасочвам се към нещо друго.

        Коментар


        • #22
          Батки, дайте ВИН да видим удара на прехваления нужник, нали сте "ходили" на оглед. Ако не сте, питайте търговеца
          "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
          Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X