Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закупуване на Nissan X-trail ROGUE 2.5 AWD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Закупуване на Nissan X-trail ROGUE 2.5 AWD

    Здравейте,

    Моля за мнение относно този модел автомобили, вчера ходих да го гледам: ‡”*****"***

    Джипът е внесен от Канада, като ми бяха предоставени документи от минат преглед в Нисан от преди няколко дни, където общо взето са казали, че за смяна са семеринг на раздатка, предно стъкло, дискове, накладки, масла и филтри

    Колата е претърпяла удар отпред вляво пееди 3 години, след което е оправена и е карана пак, внесенса е в България може би преди около месец, с пукнато предно стъкло е, като самата смяна на стъклото не ме притеснява, а по-скоро се чудя каква би могла да е причината за пукнатината, надявам се да е нещо при пренасянето.

    Моля за мнение относно тези двигатели, поддръжката на автомобила като цяло и разхода на гориво, също така вечният въпрос: става ли на газ?

    Благодаря предварително за съдействието!
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 24-02-22, 17:44.

  • #2
    Махни линка, ще го изтрият, има си правила
    Първо мнение като реклама-докарах кола, продавам я
    Канада-кафяви японки-пукнати стъкла(не само при тях де, и при европски нужници се среща)
    Може и следствие от "оправянето" да е спукано стъклото.
    "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
    Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

    Коментар


    • #3
      Нека го изтрият линка, не виждам от къде се едитва коментара нещо и не я продавам, а я купувам и наистина ме интересува надежден ли е двигателят и какви са им основните болежки. Иначе благодаря ти за "полезното" мнение.

      Коментар


      • #4
        Ти тая кола на живо виждал ли си я?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Ти тая кола на живо виждал ли си я?
          Да, както съм писал още в първия коментар, виждал съм я, всичко на пръв поглед изглежда окей. Описал съм и какво й е за смяна (ако не изникне и нещо странично в последствие, кеото се надявам да не стане), имах конкретни въпроси: читав ли е двигателя и какви са й основните болежки?

          П.С. Нарочно пиша в този форум, а не в на Нисан форума, защото искам обективно мнение, а там може би ще си я попрехвалят колата.

          Коментар


          • #6
            Прочети за СВТ кутията.И тоя семеринг на раздатката да не се окаже единственото здраво в нея,нищо че бил за смяна
            Що не иска ВИН номера да я прегледаш колко е била "ударена"?
            Да не се окаже за толкова пари, толкова кола.
            Нищо лично, гледам засЕгнАл си се горе. ​​​​
            Сега погледнах в мобилето-има 1 2017г внесен преди 2г от сащ за 35 пари, сравнявай
            Последно редактирано от Dilyan Zagorchev; 21-02-22, 14:37.
            "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
            Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

            Коментар


            • #7
              Е тука трябва да са по късните CVTа и да са ги дооправили.

              Коментар


              • #8
                Що си мисля че американските са с обикновен автомат
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  Е, бърза справка с Копарт за заемка и прочитане на вин ще даде представа
                  "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
                  Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

                  Коментар


                  • #10
                    Може и аз да съм в грешка
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От допира ми с няколко такива: Никога не бих взел такъв хемороид.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от dandara93 Преглед на мнение



                        П.С. Нарочно пиша в този форум, а не в на Нисан форума, защото искам обективно мнение, а там може би ще си я попрехвалят колата.
                        Е, и там си писал. В правилната тема. Попрочети я.
                        За 210 000 км пробег си е таралеж отвсякъде според мен.
                        Peugeot 4007
                        ex Nissan X-Trail 2.2 Di

                        Коментар


                        • #13
                          Не че трябва да знам вносителите от САЩ и Канада, ама тия не ги знам.
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от dandara93 Преглед на мнение
                            Здравейте,

                            Моля за мнение относно този модел автомобили, вчера ходих да го гледам=====================

                            Джипът е внесен от Канада, като ми бяха предоставени документи от минат преглед в Нисан от преди няколко дни, където общо взето са казали, че за смяна са семеринг на раздатка, предно стъкло, дискове, накладки, масла и филтри

                            Колата е претърпяла удар отпред вляво пееди 3 години, след което е оправена и е карана пак, внесенса е в България може би преди около месец, с пукнато предно стъкло е, като самата смяна на стъклото не ме притеснява, а по-скоро се чудя каква би могла да е причината за пукнатината, надявам се да е нещо при пренасянето.

                            Моля за мнение относно тези двигатели, поддръжката на автомобила като цяло и разхода на гориво, също така вечният въпрос: става ли на газ?

                            Благодаря предварително за съдействието!
                            Малко прочет между редовете:
                            2016 и е на 209 000км - което прави около 35 000км на година - даже тука в америка горе долу се смята около 15- 20к средностатиситическо дето 1 кола прави.
                            Ако не е от района на Ванкувър или осторв Ванкувър- там не вали сняг или много малко вали и даже и да хвътлят нещо е много рядко.- другаде в Канада е кочан голям и да разледят пътищата през 6-7-8 месеца зима се хвърля луга+всякакви му там химикали ,коеото ще рече отдолу даже и една камара поцинковани болтове имат ръжда.
                            Като се добави че е удряна ....
                            Последно редактирано от Ясен; 06-03-22, 20:48.

                            Коментар


                            • #15
                              Тая кола ако не се лъжа стои повече от 6 месеца на обява , това за мен е достатъчна причина въобще да не отида на оглед , колкото и да ми хване окото по снимки.
                              Който търси , намира !
                              Човекът е човек, когато е на път !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X